فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

درباره بانیان مسکن

املاک بانیان مسکن اولین سایت جامع املاک در کشور میباشد که با این اسم در سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده و نام های مشابه املاک در سراسر کشور به صورت کپی از نام بانیان مسکن بوده و به دلیل کامل بودن و نامی مختص املاک ، عده ای سو استفاده نموده و شاید کپی از نام ما را برای املاک خود برگزینند و باید خاطر نشان کرد که این افراد هیچ ربطی با سایت ما نداشته و به صورت فیک میباشند .
سایت املاک بانیان مسکن شمال در استان مازندران - شهرستان نوشهر واقع شده و در زمینه خرید و فروش ویلا ، زمین ، آپارتمان ، ملک تجاری (ساحلی جنگلی ) فعالیت مینماید .
پروژه های احداثی و عملکرد شرکت بانیان مسکن به شرح زیر میباشد .
1- اجرای پروژه ئ 16 واحدی آپارتمان دریای نور در شهر بندری و منطقه ی ساحلی توریستی دهنو تحت نظارت مجرب ترین مهندسین و پیمانکاران این شهر با مدیریت و کارفرمایی شرکت بانیان مسکن به مدیریت حسینی
2- پیمانکاری ، نظارت ، طرح و نقشه و ساخت شهرک 143 واحدی زیتون در شمال وابسته به تعاونی مسکن و فرهنگیان منطقه 3 تهران .
3- اجرای پروژه های گاز رسانی و نصب شبکه ئ برق و آب در شهرکهای کوچک و بزرگ ( نگین سیسنگان ، شهرک حسینی ، شهرک زیتون ) با همکاری تعاونی مسکن و فرهنگیان منطقه ی 3 تهران .

4- اجرای پروژه های حیاط سازی و محوطه سازی ویلا های شمال با نقشه ها و متریال و مصالح روز دنیا ، با پراکندگی کار و در شهرکها به صورت جمعی .
5- اجرای دیوار کشی اصولی و اساسی در متراژهای هکتاری با در نظر گرفتن موقعیت اقلیم و جنس خاک در منطقه ئ شمال .
6- خرید و فروش زمین در قطعات کوچک و بزرگ ، ده هکتار و صد هکتاری و تفکیک و دیوارکشی و اجرای زیرساخت ها و تبدیل به شهرک ( شهرک زیتون و زنبق در شمال ) وابسته به تعاونی مسکن و فرهنگیان تهران
7- احداث ویلاهای متعدد و گوناگون با نقشه ها و تیپ های متنوع به صورت پیمان مدیریت و یا انفرادی قرارداد با شخص جهت ساخت و اجرای نقشه ویلا در شمال .

تماس با ما

تلفن "  01152013623همراه "  09124957595فکس "  01152013623تلگرام "  09359626793کانال تلگرام "  banianmaskan@آدرس شعبه یک "  مازندران-نوشهر -٢٨ كيلومتري نوشهر به سمت نور-ابتدای پارک جنگلی سيسنگان جنب رستوران ٤فصل-بانیان مسکن مدیریت سایت بانیان مسکن ؛ حسینی  09124957595

با ما در ارتباط باشید: