فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

آشنایی با هتل ها،متل ها،ومراکز و اقامتگاههای شهرستان نوشهر و حومه

در این قسمت میخواهیم شما هموطنان عزیز را با هتلها و متلها و مکانهای اقامتی و استراحتگاههای شهرستان نوشهر و چالوس تا نور آشنا کنیم .
هتلها و متلها و مراکز اقامتی و استراحتگاههای شهرستان نوشهر و مناطق اطراف این شهرستان به شرح زیر میباشد . که درمورد قیمتها و اطلاعات دقیق تر از هتل ها به سایت هتل های نام برده زیر مراجعه نمائید .
مجتمع تفریحی توریستی کوچینی : کوچینی در کیلومتر 5 جاده نوشهر به سمت سیسنگان و نور میباشد . این مجتمع توریستی و تفریحی یکی از برندهای مطرح و جذاب شهرستان نوشهر با امکانات تفریحی و رستوران و فست فود در نوشهر میباشد . به علت قرار داشتن در قسمت ساحلی و استفاده مسافران و دسترسی به ساحل و تفریحات ساحلی و برندها و فروشگاهها و مراکز خرید و مارک فروشی ها و رستوران و کافی شاپ و از همه مهمتر اجرای موسیقی زنده شبها با صرف چای و قلیان و پذیرایی از مسافرین و مهمانان و شبی به یاد ماندنی و خاطره انگیز از ساحل و موسیقی زنده و آرامش در شمال را در مهمانان و توریست های شهرستان زنده میکند .
1- هتل آپادانا : این هتل یکی از هتلهای مطرح و بنام شهرستان نوشهر میباشد که در کشور نیز شعب متعددی دارد . هتل آپادانا در 2 کیلومتری مرکز شهرستان نوشهر به سمت نور 2 کیلومتری شرق شهرستان نوشهر واقع گردیده ، امکانات و متریال و تجهیزات این هتل کامل و مانند هتل های مطرح وبنام کشور با امکانات اقامتی از قبیل سوئیت و اتاق برای اقامت شبانه در این شهر و رستوران و فست فود مطرح با غذا های آماده و فست فودی لذیذ میباشد . دارای باغ خانوادگی جهت استفاده مسافران و مشتریان جهت صرف چای و قلیان و در ضمن با دریا حدود 50 متر فاصله دارد که مسافرین میتوانند از ساحل دریا نیز استفاده نمایند .
در اطراف هتل نیز ویلاهای اجاره ای و سوئیت اجاره ای نیز توسط املاک و اشخاص عادی معرفی جهت اقامت شبانه نیز مهیا و امکان پذیر میباشد . اجاره ویلا نوشهر و اجاره اتاق و اجاره سوئیت در نوشهر نیز برای مسافرانی که قصد اقامت در ویلا و یا سوئیت را دارند امکان پذیر و آماده است . که از این دسته میتوان به اجاره ویلا ساحلی و اجاره ویلا جنگلی به صورت شبانه روزی در نوشهر نام برد .
2- هتل عرش : هتل عرش نیز در 3 کیلومتری مرکز شهر نوشهر به سمت چالوس یعنی 3 کیلومتری نوشهر به سمت غرب در منطقه ای به نام هلستان واقع گردیده است ، که امکانات کامل و عرف هتل جهت پذیرایی و اسکان مسافران و توریستها را دارا میباشد . دارای سوئیت برای اجاره و اجاره اتاق با قیمت مناسب وارزان در نوشهر میباشد . که اتاق ها و سوئیتهای این هتل در طبقات فوقانی با دید کامل دریا و نمای شهر همراه است . و برای مسافرینی که قصد اقامت و اجاره ویلا در شمال و نوشهر را دارند افرادی در اطراف هتل هستند که ویلا و یا اتاق و سوئیت را به صورت شخصی و شبانه اجاره میدهند .
3- هتل کوروش : یکی دیگر از هتلهای به نام و مطرح شهر نوشهر هتل کوروش میباشد ، که فاصله این هتل تا مرکز شهر نوشهر در حدود 4 کیلومتر به سمت شهرستان چالوس میباشد و درغرب نوشهر واقع گردیده است . که از هتلهای قدیمی و زیبای نوشهر با امکانات کامل هتل داری و اقامت و کرایه سوئیت و اتاق با بهترین و مجهزترین امکانات میباشد . دارای سفره خانه و کافی شاپ جهت پذیرایی و استراحت مسافرین محترم میباشد .
4- هتل ملک : این هتل نیز دقیقا روبه روی هتل کورش به سمت ساحل واقع گردیده است . امکانات این هتل کامل با رستوران و فست فود و کافی شاپ و سوئیت و اتاق جهت اقامت شبانه مسافران عزیز میباشد .
5- هتل آزادی خزر یا هتل هایت سابق : این هتل معروف و مطرح در شمال کشور در شهرستان چالوس ، متل قو واقع گردیده ، هتل آزادی خزر یا همان هتل هایت سابق به علت ساحلی بودن باساحلی ماسه ای و پهناور و زیبا جزو هتل های بین المللی و مطرح و معروف کشور با سوئیت و اتاق و اجاره ویلا در اطراف متل قو و هتل میباشد .
6- هتل صدف : این هتل در 6 کیلومتری مرکز شهر نوشهر به سمت سیسنگان و نور واقع گردیده است ، این هتل نیز از هتلهای قدیمی شهرستان نوشهر میباشد با امکاناتی مشابه هتلهای معرفی شده با اتاقها و سوئیت هایی رو به دریا و جنگل با چشم انداز و ویوویی باور نکردنی و حیرت انگیز در شمال .
7- متل گل سرخ : این متل بین شهرستان نوشهر و نور و رویان واقع گردیده است ، به طور دقیق در 27 کیلومتری شهرستان نوشهر به سمت نور میباشد . و جزو متلهای ساحلی کشور با دسترسی آسان به دریا و ساحل و مکانی دنج بین دریا و پارک جنگلی سیسنگان ، این متل با سوئیت ها و اتاقهای فراوان جهت اقامت و پذیرایی مسافران به تعداد زیاد مختص تورهای مسافرتی به سمت شمال و اقامت تورها و اسکان جمعی و تعداد زیاد مسافر میباشد .
فروش ویلا در شمال و خرید ویلا در شمال و اجاره ویلا در شمال در محدوده ی متل گل سرخ و پارک جنگلی سیسنگان دارای طرفداران و مسافرین و خریداران زیادی به علت نزدیکی جنگل و دریا در سیسنگان میباشد . ویلا در سیسنگان جزو پرفروش ترین ویلا های استان مازندران و ویلا های شهرستان نوشهر میباشد . لوکس ترین ویلا و شیک ترین ویلاها وجذاب ترین ویلاها را میتوان در منطقه و محدوده ی ویلایی سیسنگان دید ، با فراوانی املاک در شمال و املاک و مسکن فراوان در نوشهر و بالاخص املاک در سیسنگان گویا و نمونه بارز این مطلب است .
8- هتل نسیم : این هتل در 25 کیلومتری شهرستان نوشهر به سمت نور با سوئیت ها و اتاق های مجلل با دید مسلط دریا و جنگل به صورت همزمان میباشد . امکانات این هتل مانند تمامی هتلهای مذکور و عرف کشور میباشد .
9- هتل جهانگردی چلندر : که در کیلومتر 19 شهرستان نوشهر به سمت نور واقع گردیده ، این هتل دارای اقامتگاه و استراحتگاه های فراوانی میباشد و مختص تورهای مسافرتی به شمال با امکانات وسیع و کامل آماده پذیرایی و خدمت رسانی به تورها و مسافران و توریستها میباشد .
10- هتل شالیزار : این هتل معروف و قدیمی نوشهر در مرکز شهر نوشهر و محدوده ی میدان آزادی در مرکز شهر واقع گردیده ، از مزایای این هتل دسترسی آسان به مراکز خرید شهری و بازار روز نوشهر و خرید سوغاتی و صنایع دستی در بازار روز نوشهر میباشد . در اطراف هتل مغازه های فروشی و اجاره آپارتمان در نوشهر و خرید آپارتمان و فروش ملک و مغازه تجاری برای مسافرین و اشخاصی که قصد خرید آپارتمان و یا خرید ملک تجاری در نوشهر را دارند ، مکانی مناسب برای انتخاب و تصمیم گیری است .
11- هتل صحرا : هتل صحری از هتل های قدیمی و ساحلی این شهر است ، که به علت ساحلی بودن و دسترسی کامل و آسان به ساحل و دریا و استفاده از جت اسکی و قایق های پدالوئی و موتوری مکان مناسبی برای اقامت و تفریح میباشد که این هتل در ابتدای جاده کمربندی شهرستان نوشهر به سمت چالوس و با مرکز شهر حدود 3 کیلومتر فاصله به سمت شرق و به سمت رویان دارد .
این هتل در محدوده ی روستای لتینگان قرار دارد که این روستا نیز از نظر توریستی بودن و تفریحی زیبایی منحصر به فردی دارد ، ویلا در لتینگان و سمت نور میباشد . فروش ویلا در لتینگان ، خرید ویلا لتینگان برای مسافرینی که قصد خرید ویلا نوشهر شمال را دارند مکانی دنج و زیبا میباشد . ویلاها در لتینگان اکثرا با قیمتی مناسب و با چشم اندازی رویایی و خارق العاده همراه هستند ،
11- هتل آپارتمان نوشهر : این هتل در 4 کیلومتری مرکز نوشهر به سمت شرق و به سمت نور میباشد ، هتلی ساحلی با امکانلت کامل و سفره خانه و فست فود و کافی شاپ و مراکز خرید و فروشگاهها میباشد . در ضمن ویلاهای فروشی در نوشهر و اجاره ویلا درشمال نوشهر در اطراف هتل توسط افراد عادی و بنگاهها جهت اقامت مسافرین معرفی خواهد شد .
12- هتل کسری ، هتل شایلی سابق : این هتل در 2.5 کیلومتری مرکز نوشهر به سمت چالوس در محدوده ی سیترا ، پلاژحسینی نوشهر واقع گردیده است . امکانات کامل هتل جهت پذیرایی و اقامت مسافران فراهم میباشد.در ضمن در ساحل پلاژ نیز اقامتگاه و سوئیت ، ویلا برای اجاره و اجاره اتاق با حمام و سرویس بهداشتی فراهم است .
گردآوری و تهیه مطلب از طرف پرسنل شرکت بانیان مسکن شمال با مدیریت ، حاج سید محمد علی حسینی