فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

خرید ویلا نوشهر - کد: 2114

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 420 متر مربع
متراژ بنا: 320 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،300،000،000  تومان
خرید ویلا لوکس با لوازم و اثاثیه کامل ویلا و به صورت مبله با تعداد 4 خواب و 3 خواب ویلا به صورت مستر با سرویس و حمام با لوازم و متریال لوکس و مدرن و با طراحی زیبا و شیک اجرا شده است . قیمت
کارشناسی این ویلای لوکس و مدرن که به صورت فرنیش و مبله میباشد در حدود 1 میلیارد و 300 میلیون محاسبه شده است . بنای ویلا در حدود 320  متر و متراژ زمین ویلا شهرکی درحدود 420 متر مربع برآورد شده است. موقعیت جغرافیایی ویلا داخل شهرک به صورت شمالی و جنوبی میباشد .
ویلا داخل شهرک لوکس و مدرن منطقه سیسنگان واقع گردیده که قیمت ویلاهای داخل این شهرک لوکس و شیک به صورت میلیاردی میباشد . فاصله شهرکی که ویلا در آن واقع گردیده تا جاده اصلی و سراسری در حدود  500 متر میباشد ، دسترسی آسان به مراکز خرید و سوپر مارکت ها و مناطق توریستی و تفریحی منطقه سیسنگان و آبشار آب پری و سد خاکی آویدر و ساحل ماسه ای و تفریحی نزدیک است .
خرید ویلا با فاصله کم از دریا و جنگل در محدوده و روستاهای نوشهر تا نور و نمک آبرود و متل قو از پرفروش ترین ویلاهای شمال کشور محسوب میشوند ، به دلیل تلاقی دریا و جنگل خصوصا در منطقه توریستی سیسنگان در نوشهر از آمار بالای خرید و فروش ویلا در این نقاط نسبت به مناطق دیگر شمال برخوردار است .