فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش زمین شهرکی شمال - کد: 2004

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 210،000،000  تومان
دو قطعه زمین در این نقشه شهرکی که در مجموع 145 قطعه زمین است ، و حدود  100 قطعه ساخته شده و بقیه در دست ساخت است ، ویلای ارزان در این شهرک موجود میباشد . ابعاد زمین در حدود 35 متر میباشد ، دارای امکانات رفاهی و مشاعات مشترک ، دارای سند تک برگ میباشد .
قیمت زمین در این شهرک بالای 500 هزار تومان متری میباشد و دو مورد زمین قیمت مناسب در این شهرک موجود است که میتوان متری 450 هزار تومان از مالک خریداری کرد و موقعیت زمین بسیار عالی و شمالی و جنوبی میباشد .
زمین زیر قیمت ، برای فروش و فوری فروشی است . در منطقه شمال ، نوشهر ، سیسنگان هست . زمین آماده ساخت و سوددهی خوبی دارد و زمین در ابعاد مختلف در شهرکهای اطراف موجود است . زمینهای تفکیک شده با سند و جواز ساخت آماده برای ساخت موجود میباشد . تا سر شهرک اسفالت و شهرک تهرانی نشین ، فاصله ویلا تا جاده سراسری 550 متر میباشد .
قیمت توافقی برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید . فروش زمین نوشهر ، زمین فروشی شمال ، زمین شهرکی با سند ، زمین قواره بزرگ ، فروش زمین هکتاری ، خرید زمین آماده ساخت ، فروش زمین با جواز ساخت ، فروش زمین در بافت ، فروش زمین سیسنگان ، فروش زمین زیر قیمت.