فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلای ساحلی نوشهر - کد: 2381

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 700 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،600،000،000  تومان
فروش ویلای ساحلی پلاک اول دریا که در مقایسه با ویلاهای ساحلی داخل شهرک از طرفداران و متقاضیان بیشتری برخوردار است را میتوان در مورد این ویلای ساحلی شهرکی در نوشهر و در قواره اول ساحل و پلاک اول دریا مطرح داشت .
فروش ویلای ساحلی داخل شهرک در نوشهر با متراژ زمین 700 مترمربع و سازه ای در حدود 7 - 8 سال ساخت در پلاک اول ساحل با دید کامل دریا در متراژ 220متر دوبلکس و 3 خواب با یک خواب و آشپزخانه و سرویس جدا با لوازم فول مبله در طبقه اول و 2 خواب با تراس شمال جنوبی در طبقه دوم واقع گردیده و قیمت برای فروش نسبت به ویلاهای مشابه در این شهرک ساحلی در حدود 1 میلیارد و 600 میلیون تومان میباشد و یک ویلای دیگر در وسط شهرک نیز مربوط به همین فروشنده با همین آیتم و متریال میباشد که با قیمت 1 میلیارد و 200 میلیون تومان به فروش میرسد ..
محوطه ای زیبا و شیک با سند ششدانگ مالکیت و نصب کنتورها جزو مزایا و امتیازات منحصر به فرد و خاص ویلای ساحلی در پلاک اول شهرک زیبا با حدود 20دستگاه ویلای ساحلی هم تیپ و هم شکل در کنار هم میباشد .
ویلاهای ساحلی شهرکی و جنگلی در مازندران یکی از استان های سرسبز و زیبای کشور عزیز ماست كه در شمال و مازندارن دریای زیبای خزر یا همان کاسپین وجود داشته و دارای جنگل های متعددی از قبیل : جنگل بزرگ نور _ جنگل سیسنگان _ جنگل زوات چالوس  و .. بوده ، وجود این طبیعت زیبا باعث شده که گردشگران زیادی به شهرستان های ساحلی این استان از قبیل متل قو  _ رویان _ سیسنگان _ نوشهر و...مسافرت کنند .
هرچه به سمت نوشهر پیش میرویم به تنوع ویلاهای ساحلی و جنگلی اضافه شده و امکانات شهری و رفاهی بیشتری را مشاهده میکنیم ، و در اینجا به بررسی ویلاهای فروشی ساحلی درون شهرک و در قطعه اول ساحل می پردازیم .
ویلاهای ساحلی به دلیل نزدیک بودن به ساحل و خیابان اصلی و دسترسی آسان به مرکز شهر و جنگل های اطراف بسیار بیشتر از ویلاهای جنگلی مورد توجه قرار گرفته شده اند و این دسته ویلاها دارای دو نوع ویلا ساحلی شهرکی ويلا ساحلی مستقل و به صورت آزاد ميباشند .
ویلاهای ساحلی شهرکی ، این دسته اغلب به صورت تیپ ساخته میشوند و دست خریدار را برای خرید بسته اند ، از طرفی هم به دلیل داشتن یک ورودی برای افراد و زمین مشاع معمولا مورد پسند افراد مسن واقع نمیشود اما اگر بخواهیم جنبه ی امنیت آن را در نظر بگیریم باید گفته شود که این دسته برای افرادی که ویلای ساحلی را برای استفاده ی ماهیانه یا سالیانه میخواهند گزینه ی بهتری است و این افراد دیگر دغدغه ی نگهداری و مسائل مربوط به امنیت و نگهداری ویلا را نخواهند داشت و اغلب شهرک های ساحلی دارای امکاناتی از قبیل استخر _ باشگاه _ پیست دوچرخه سواری و... می باشند و در این میان ویلا ساحلی شهركی در قطعه اول و پلاک یک ساحل بيشتر مورد پسند و تایید خریداران میباشد .
ویلا ساحلی مستقل ، ویلا های ساحلی مستقل دارای تنوع بیشتری می باشند و برای خانواده های دوستدار دریا بسیار گزینه ی خوبی می باشد و همينطور ویلا های مستقل و آزاد به صورت ویلا باغ ساحلی دارای متراژ های مختلفی بوده و اغلب شخصی ساز هستند ، این ویلا ها دارای همسایگی میباشند و نزدیک به خیابان اصلی بوده و در این گونه ویلا ها میتوان جدا از دریا یک استخر رو به دریا هم داشت ، علاوه بر این میتوان یک باغ کوچک ساحلی هم برای خود ترتیب داد ، برخی از ویلاهای مستقل ساحلی دارای متراژ های بالایی بوده و میتوان گفت متراژی به اندازه ی یک شهرک ساحلی دارند .
ویلاهای ساحلی به نسبت ویلاهای جنگلی قیمت بیشتری داشته و افراد محدودی قادر به خرید آن هستند و این تفاوت قیمت به دلیل قیمت بالای زمین های ساحلی و همچنین موقعیت و دسترسی آسان به اطراف می باشد و ربطی به هزینه ی ساخت ندارد زیرا که هزینه ی ساخت و خرید مصالح برای هر ویلایی در شمال به یک صورت محاسبه میشود .