فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلای نوساز - کد: 2039

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 312 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 500،000،000  تومان
فروش ویلا نوساز با سند مالکیت و جواز ساخت با متراژ زمین در حدود 312 متر و با بنا و سازه ای زیبا در حد 220 متر دوبلکس داخل شهرک با 4 خواب و 3 خواب به صورت مستر با تراس شمالی رو به دریا با دید و چشم انداز دریا خزر و سازه ای زیبا و قوی در محیطی دنج و آرام شهرکی با موقعیت جنگلی واقع شده است .
قیمت فروش ویلا نوساز فوق با امنیت کامل و سند مالکیت داخل شهرک در حدود 550 میلیون تومان میباشد که با تخفیف ویژه و شرایط پرداخت 7 ماهه نیز حاظر به فروش ویلا و یا معاوضه ویلا با آپارتمان هم قیمت و قیمت برابر در کرج و تهران در محله خوب و اعیونی است .
فروش ویلای نوساز ، همکف ، دوبلگس ، نیم دوبلگس ، و تریپلگس در شمال ، با نقشه های ویلا از 70 متر تا 700 متری در شمال ، ویلا با متراژ زمین از 150 متری تا 1500 متری در شمال متفاوت هستند . بسته به نوع ویلا داخل شهرک با نگهبانی و امنیت و دور محصور شده میباشد . فاصله ویلا با مراکز درمانی و بیمارستان 10 کیلومتر میباشد .
ویلا خارج از بافت بومی محل ، و جاده مخصوص آسفالته تا درب ویلا و جلوی شهرک میباشد . در محلی خارج از روستا و محدوده ی تهرانی نشین و همه ی ساکنین ویلا تهرانی میباشند ، و رفت و امد با ماشین و جاده ی ماشین روی آسفالت بوده و رفت و آمد به ویلا در شمال شهرکی آسان و سهل میباشد .
در ساین ویلا ها ، مسافت ویلا پیاده تا جاده در حدود 5 دقیقه و تا ساحل 10 دقیقه پیاده فاصله دارید . فاصله ویلا تا فرودگاه نوشهر شمال حدود 15 دقیقه ، فاصله ویلا با پارک جنگلی سیسنگان در شمال چیزی در حدود 2 کیلومتر میباشد .