فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا با دید دریا و جنگل - کد: 2138

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 1000 متر مربع
متراژ بنا: 300 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،400،000،000  تومان
فروش ویلا با دید دریا و جنگل ، به دلیل اینکه موقعیت این ویلای جنگلی در ارتفاع و پای کوه میباشد با فضای طبیعی و سبز جنگل اطراف و با دید مسلط و کامل دریا در قسمت تراس شمالی و به اصطلاح تراس رو به دریا
ویلا لوکس و شیک داخل شهرک با سند و سند دار میباشد ، با زمینی در حدود 1000 متر مربع که از این مقدار زمین در حدود 800 متر مربع در سند و 200 متر به عنوان مشاع و مشاعات شهرک شامل فضای سبز شهرک و خیابان کشی آسفالته و فضای بازی بچه ها که متعلق به این ویلا میباشد .
قیمت ویلا 1 میلیارد و 400 میلیون تومان برآورد شده است و با بنایی در حدود 300 متر مربع با 2 تراس شمالی با چشم انداز دریا و تراس جنوبی با دید و مناظر زیبای کوه و جنگل و ضلع غربی ویلا وصل به باغ ویلا در حدود 4000 متر مربع زمین سبز و گل کاری شده در مجاورت ویلا و ضلع شرقی ویلا وصل به جاده و ویلای همسایه میباشد .
ویلا در شهرکی زیبا و لوکس با دید دریا و جنگل همانطور که از عکس ویلا و تصاویر ویلا و محوطه شهرک مشخص است ویلا جنگلی با دید دریا میباشد .
ویلا در شهرک با نگهبانی و حیاط ویلا بسیار شیک و زیبا دارای حیاط خلوت و حیاط پشت ویلا با فضای سبز و مناظر زیبای طبیعت شمال و کوه و محیطی دنج و آرام را به خریدار چنین ویلای لوکس و زیبایی القائ میکند .
مشتریان و خریداران ویلا در شمال که به دنبال ویلا با زمین زیاد در حدود 1000 متر مربع و خرید ویلا داخل شهرک با سند و نگهبانی و امنیت و از همه مهمتر دنج بودن ویلا و شهرک با پشم انداز دریا و جنگل به صورت ابدی و بنای ویلا 300 متر و 3 خواب هستند این ویلا بسیار مناسب و در شان خریدار واقعی ویلا لوکس و زیبا با ویو و مناظر طبیعی شمال است .