فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا جنگلی لوکس - کد: 2120

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 850،000،000  تومان
فروش ویلا جنگلی لوکس با دید دریا از طریق تراس شمالی ویلا و چشم انداز رویایی و بی نظیر جنگل و کوه و طبیعت سبز و بکر شمال از طریق تراس جنوبی ویلا . ویلا در ارتفاع زیاد از سطح دریا و چسبیده به جنگل داخل شهرک مدرن و لوکس با نگهبانی میباشد . علت ویو و چشم انداز دریا در این ویلای جنگلی به خاطر ارتفاع زیاد ویلا از سطح دریا و چای کوه بودن ویلا میباشد . ویلا در یکی از شهرکهای لوکس و مدرن و زیبای شمال و در اطراف شهرستان بندری و توریستی نوشهر واقع گردیده است .
ویلا با 500 متر مربع زمین و بنای در حدود 220 متر با سند و داخل شهرک و نگهبانی شبانه روزی و با امنیت و امکانات کامل شهرکی میباشد . این ویلا دارای 3  خواب که یکی از خوابها به صورت مستر و دو خواب دیگر معمولی میباشد .
چنانچه خرید ویلا به صورت نقدی توسط مشتری پذیرفته شود قیمت ویلا در حدود 850 میلیون تومان و با تخفیف اندکی توسط مالک ویلا در نظر گرفته شده است . اما چنانچه خرید ویلا با چک و مدت دار باشد مبلغ  950 میلیون تومان توسط مالک و صاحب ویلا قیمت گذاری شده است .
کف ویلا از پارکت و سیستم گرمایشی ویلای داخل شهرک از پکیج و شوفاژ و دارای موتورخانه میباشد . تصاویر از داخل ویلا و بیرون و فضای اطراف ویلا در سایت برای فروش ویلا و خریداران ویلا قابل نمایش و دسترسی میباشد .
فروش ویلا جنگلی لوکس
فروش ویلا ساحلی لوکس
خرید ویلا جنگلی لوکس
خرید ویلا ساحلی لوکس
ویلا پای کوه
ویلا با دید دریا
فروش ویلا لوکس و زیبا
فروش ویلا لوکس شمال
ویلا مدرن و شیک
خرید ویلا نوساز و شیک
فروش ویلا نوساز و لوکس
ویلا خوش نقشه