فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا در شمال - کد: 2001

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 240 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 750،000،000  تومان
فروش ویلا در شمال مهارت خاص خود را به همراه داشته و این مهارت بین دو دسته از افراد بیش تر نمود پیدا می کند.
دسته اول سازندگان و افرادی به عنوان مهندس و پیمانکار هستند که در رابطه با ساخت ویلا در شمال فعالیت دارند، در این دسته افرادی که به تمام جوانب و خواسته های خریدار توجه داشته باشند می توانند فروشی موفق از ویلا در شمال را برای خود رقم بزنند.
دسته دوم مشاورین املاک یا واسطه ها هستند، کسانی که می‌توانند با صداقت و هنر مشاوره، انتخاب و فروشی خوب از ویلا را برای طرفین معامله رقم بزنند.
فروش ویلا در شمال علاوه بر موارد مختص فروشنده و دلال به مواردی چون، فروش ویلا ساحلی که امکان دارد ویلا ساحلی درون شهرک و یا به صورت مستقل و بیرون از شهرک شناخته شود، همچنین فروش ویلا جنگلی در شمال که به دو صورت ویلا شهرکی یا ویلا غیر شهرکی و به عنوان ویلا آزاد و مستقل اجرا و معرفی می شود.
البته در این میان باید شهرهای ویلایی معروف شمال که برای اکثر شما شناخته شده است را برای افرادی که قصد و توان خرید در این مناطق مد نظر دارند نظیر، نوشهر، متل قو، رامسر، رویان و نمک آبرود اشاره داشت.

نکته؛ برای خرید ویلا در شمال، باید از مناطق و عواملی که منجر به خرید دردسر ساز و پرحاشیه مانند مناطق ممنوع خرید ویلا در شمال می باشد دوری کرد.
اگر به دنبال یک ویلا با قیمت مناسب و ارزان هستید پیشنهاد ما به شما این ویلا با 450 متر زمین خوش قواره داخل سند به ابعاد 13 در 35 متر میباشد که با مشاعات و فضای سبز مربوط و مختص این ویلای لوکس و مدرن حدود 1000 متر میباشد.
ویلا مدرن و زیبا دارای حیاطی دلباز و بزرگ با حیاط سازی زیبا و شکیل، همین طور با ساختمانی به عنوان ویلا دوبلکس دارای 3 اتاق خواب مستر با کمد دیواری پنجره ها دوجداره و جنس کف از سرامیک درجه یک و سقف تیرنما و از چوب روس بوده با چشم انداز بسیار عالی جنگل و دیدی باز و با منظره ای رویایی همراه می باشد.
فاصله با جاده اصلی 450 متر و با دریا حدود 520 متر و با جنگل و کوه حدود 600 متر فاصله دارد. نزدیک به مراکز خرید می باشد و دسترسی به امکانات شهری آسان و سهل است، ویلا شهرکی با نگهبانی 24 ساعته و امکانات و امتیازات خاص این ویلا در شهرک می باشد.
مشخصات داخلی ویلا
یک سالن بزرگ و یک اناق خواب مستر و یک سرویس جدا با یک آشپزخانه در طبقه اول و یک تراس بزرگ با ویو شمال و یک تراس با ویو جنوب و فضای سبز کوه و جنگل در قسمت جنوبی با 2 خواب مستر و به صورت هشتی و طرح کانادایی در طبقه دوم این ویلا لوکس و امروزی و مدرن قرار دارد. سیستم گرمایشی این ویلا با شوفاژ و موتورخانه می باشد و سرمایش ویلا از طریق کولر و اسپیلیت تامین میشود.
فروش ویلا در شمال و قیمت خرید ویلا در شمال بسته به متراژ ساختمان و محل و همین طور موقعیت ویلا از 35 میلیون تا 10 میلیارد تومان در شمال متفاوت است.
قیمت ویلا
قیمت فروش این ویلا لوکس و مدرن و نوساز در شهرک بزرگ و 10 هکتاری با مشاعات و جاده و خیابان 2 بانده به عرض 16 متر به تعداد 4 باند و میدان بزرگ در مرکز شهرک و پیاده روهای زیبا با جدول و بلوار 2 متری پر از گل زیبایی صد چندانی به این شهرک و خصوصا این ویلای فروشی در شمال با قیمتی در حدود 750 میلیون تومان داده است.