فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا در لتینگان - کد: 2090

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 255 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 459،000،000  تومان
فروش ویلا در اطراف لتینگان از روستاهای حومه شهرستان نوشهر با چشم انداز و ویویی بی نطیر و استثنائی از جنگل و کوه ، این ویلا دارای 250 متر زمین با بنایی در حدود 200 متر در دو طبقه دوبلکس میباشد . ویلا دارای 3 خواب با دو تراس رو به کوه و جنگل میباشد ، در ضمن یک نشیمن در طبقه دوم ویلا قرار دارد که میتوان به خواب چهارم یا ویلا با 4 خواب نام برد. این ویلا با فاصله ای در حدود 300 متر تا جاده اصلی آسفالته واقع شده است و تا ابتدای ویلا جاده آسفالت میباشد ،
فروش ویلا در لتینگان و شوفسکاج و خیابان افشین و حومه نوشهر از موارد ویلاهای نزدیک به شهر و موقعیت شهری هستند ، وخریدارانی که تمایل به اقامت دائم در شمال را دارند و خواهان خرید ویلا با دسترسی آسان و راحت به بیمارستان و درمانگاه و مراکز خرید شهری هستند این ویلاهای نزدیک به جاده و نزدیک به بافت شهر و شهر نشینی است .
ویلا به صورت شخصی ساز با مصالح و متریال درجه یک از پی ساختمان تا مراحل پایانی و کلید تحویل استفاده شده است . دارای 1 خواب در پائین و 2 خواب در بالا و طبقه دوم ، ویلا دارای 3 سرویس و حمام و حیاط سازی شده با گل و گیاه و استفاده از چوب برای تزئین و نمای پنجره ها و درب ورودی ویلا استفاده شده است . کف ویلا از لمینت و سقف با نمائی زیبا و گچ بری شده میباشد .