فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا متل قو - کد: 2028

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 800 متر مربع
متراژ بنا: 350 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید
فروش ویلا در متل قو و شهسوار ، جزو پر فروش ترین آیتم های شرکت بانیان مسکن شمال هستند . متل قو در 6 کیلومتری شهرستان چالوس واقع شده است و یکی از مکان های دوست داشتنی و توریستی شمال محسوب میشود . فروشگاه ها و مارک فروشی های متنوعی با امتیازات و برندهای گوناگون و با داشتن ساحل ماسه ای طولانی یکی از جذاب ترین مناطق توریستی شمال محسوب میشود .
ویلا از جنوب وصل به دریا ، ویلا از شمال متصل به جنگل و کوه و تله کابین و ، از شرق متصل به شهرستان چالوس ، و از سمت غرب وصل به عباس آباد و شهسوار و تنکابن میبلشد. این منطقه توریستی با ویلاهای متفاوت از لحاظ ساختاری و مهمانپذیر ها ، ویلاهای اجاره ای ، اجاره ویلا در متل قو ، رزرو ویلا و سوییت شمال ، قرار داشتن در مسیر رامسر و رشت و آستارا و سرعین از مهم ترین و دیدنی ترین مناطق تفریحی توریستی شمال مطرح میشود ، باشد ویلایی در خور شائن و سلیقه شما در این منطقه از شمال قسمت شما با همفکری و مشاوره با ما بانیان مسکن شمال ، ویلا شمال ،
فروش ویلا شمال ، ویلای فروشی شمال ، فروش ویلا ، املاک شمال ، شمال ویلا ، بهترین های ویلا دردنیا قاره ی آسیا ، کشور ایران ، استان مازندران ، شهرستانهای توریستی نوشهر ، نور ، نمک آبرود، چالوس ، رامسر، بابلسر ، محمودآباد ، چمستان ، سیسنگان ، چلک ، حسن آباد ، جواهرده ، شهسوار ، کجور ، کدیر ، آب پری در شمال ، گرمایش از کف و اتاق خوابها مستر یعنی حمام و دستشویی در داخل اتاق خواب و شوفاژ کشی شده با تراس و نگهبانی و ، ویلا داخل شهرک در شمال میباشند.