فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا 4 خواب - کد: 2073

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 350 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 555،000،000  تومان
فروش ویلا 4 خواب داخل شهرک و با سند . سند ویلا در دست اقدام میباشد و تا مدت زمان کوتاه ویلا دارای سند تک برگ خواهد بود . این ویلا بسیار شیک و زیبا ساخته شده ، ویلا دارای شوفاژ کشی و گرمایش ویلا از شوفاژ میباشد .
ویلا دارای نگهبان شبانه روزی جهت امنیت و نگهداری حیاط و گل و گیاه باغچه این ویلا میباشد . ویلا با دریا در حدود 300 متر و با پارک جنگلی سیسنگان در حدود 5 کیلومتر فاصله دارد .فروش ویلا با عکس ، و نمای ویلا با عکس ویلا مشخص است در تصویر ارائه شده در سایت بانیان مسکن .
این ویلا دارای 4 خواب و 4 سرویس مستر بوده و از بهترین و مرغوب ترین مصالح و کاشی و سرامیک برای ساخت آن استفاده شده است . ویلا با 350 متر زمین و با بنای 250 متر و زیبا و شیک ساخته شده است .
ویلا با تعداد خواب 4 عدد و خوابها به صورت مستر و پنجره اتاقهای جنوبی با چشم انداز و منظره سبز و طبیعت شمال و خوابهای شمالی با چشم انداز و ویوو دریا و ساحل در شمال آرزوی هر مشتری و خریدار ویلا در مناطق شمالی کشور میباشد.
ویلا با خواب مستر و ترجیحا یک خواب در پایین ویلا و 2 خواب در طبقه دوم و هر 3 خواب مستر و با دارا بودن سرویس و حمام داخل اتاق خواب از طرفداران و خریداران زیادی تمایل به داشتن ویلاهایی 3 خواب با خوابهای مستر و یک خواب در طبقه اول و 2 خواب مستر در طبقه دوم با یک نشیمن کوچک در طبقه دوم ویلا میباشند .
سند ویلا شورایی و ممهور به مهر شورا و در نوبت سند از طریق ماده 147 میباشد و مبلغ حدودا 3 میلیون تومان برای گرفتن سند و نوبت سند از طریق صاحب ویلا پرداخت شده است . این ویلا از سال 1393 اقدام به گرفتن سند از طریق ماده 147 کرده است و انشائ لاه تا 1395 سند ویلا آماده خواهد شد .