فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

قیمت فروش ویلا - کد: 2131

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 360 متر مربع
متراژ بنا: 320 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 770،000،000  تومان
قیمت فروش ویلا در شمال طبق متراژ زمین و نوع ساخت ویلا ، که با برآورد هزینه ساخت ویلا و قیمت زمین در منطقه ای که ویلا در آن احداث گردیده میتوان به قیمت دقیق و کارشناسی ملک و یا ویلا در شمال توسط کارشناس ملک پی برد .
ویلا تریبلکس شخصی ساز بوده و در بهترین منطقه شمال در سیسنگان در متراژ زمین 360 متر مربع احداث گردیده و در حدود 320 متر مربع بنای ویلا میباشد ، تعداد خواب ویلا 3 خواب میباشد ، که یک خواب ویلا در طبقه اول و دو خواب ویلا در طبقه دوم به صورت مستر است .
دو خواب به اضافه یک سرویس و حمام و یک تراس بزرگ و دلباز رو به شمال با دید کامل و مسلط ویلا به سمت دریا و منظره آبی دریا همراه است ، و طبقه سوم یا همان تریبلکس ویلا دارای تراس بزرگ رو به جنگل با چشم انداز رویایی کوه و جنگل سبز شمال و یک سرویس و حمام با یک نشیمن نسبتا بزرگ همراه است .
قیمت این ویلای شیک و شخصی ساز در حدود 770 میلیون تومان است که فروشنده ویلا حاظر به معاوضه ویلا با آپارتمان در تهران است . پیشنهاد ما برای خریداران ویلا در شمال که حاظر به جابجایی آپارتمان خود در تهران با ویلا در شمال هستند ، این ویلای لوکس و شخصی ساز میباشد . در ضمن کابینت این ویلا درجه یک و در مجموع 30 میلیون تومان هزینه کابینت ویلا شده است .
تصاویر ویلا از داخل ویلا و از نمای بیرونی ویلا مبرهن نوع ساخت ویلا و زیبایی ساخت ویلا و سلیقه دقیق و شخصی ساز این ویلا در شمال میباشد . در ضمن سی دی ساخت ویلا از ابتدا تا انتها یعنی از پی ویلا تا نقاشی و ایزوگام و شخصی سازی ویلا در شمال موجود است .
معاوضه ویلا با آپارتمان در تهران و یا پرداخت نیمی از مبلغ ویلا به صورت نقدی و مابقی با جابجایی ویلا با آپارتمان در تهران پیشنهاد فروشنده ویلا لوکس در شمال به خریدارانی که حاظر به جابجایی آپارتمان خود در تهران با ویلا لوکس و شخصی ساز و نوساز درشمال هستند، است . در کنار این ویلا یک ویلای نقلی و شیک هم موجود است که فروش این ویلای نقلی به صورت اقساطی میباشد .
بهترین پیشنهاد ممکن به خریداران ویلا و اشخاصی که حاظر به معاوضه آپارتمان خود در تهران با ویلا در شمال هستند ویلای فوق که بسیار زیبا ساخته شده و این ویلا نما و چشم انداز دریا و جنگل را به صورت کامل دارا میباشد است .