فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

معاوضه ویلا با آپارتمان - کد: 2095

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 200 متر مربع
متراژ بنا: 160 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 255،000،000  تومان
معاوضه  ویلا در شمال و در اقصی نقاط  شهرستان نوشهر و نمک آبرود و نور و چالوس با آپارتمان در شهرهای کرج و تهران ، این ویلا در روستای کهنه سرا از توابع شهرستان نوشهر با زمینی در حدود 200 متر و بنایی 2 خواب با متراژ تقریبی 160 متر دارای چشم انداز کامل و زیبای جنگل و کوه آماده معاوضه با آپارتمان کرج و آپارتمان در تهران میباشد،
قیمت این ویلای معاوضه ای با آپارتمان در حدود 260 میلیون تومان میباشد . معاوضه ویلا با آپارتمان و معاوضه ویلا با ماشین و خودرو نیز امکان پذیر میباشد . اشخاصی که مالک آپارتمان در شهرهای کرج و تهران با قیمت تقریبی 250 میلیون تومان هستند و خواهان ویلا در شمال میباشند ویلای مذکور آماده تعویض و معاوضه ویلادر نوشهر با قیمت 250 میلیون تومان آپارتمان در هر جای تهران و هر منطقه از کرج میباشد . جهت دیدن تصاویر بیشتر از ویلاهای معاوضه ای در شمال وارد قسمت فروش ویلا جنگلی در سایت بانیان مسکن شوید و یا با شماره موبایل 09124957595 جهت مشاوره و معرفی بیشتر ویلاهای معاوضه ای با آپارتمان در سراسر کشور تماس حاصل فرمائید .
جهت معاوضه آپارتمان خود با ویلا ساحلی و یا ویلا جنگلی در شمال و دیدن تصاویر بیشتر وارد سایت بانیان مسکن شمال و یا وصل به کانال تلگرام خرید و فروش و معاوضه ویلا با آپارتمان ، بانیان مسکن به آدرس زیر شوید .
https://t.me/banianmaskan
چنانچه مشتریان عزیز خواهان معاوضه ویلا در نوشهر با آپارتمان در کرج و تهران ، معاوضه آپارتمان کرج با ویلا شمال ، معاوضه آپارتمان با ویلا در نمک آبرود ،معاوضه ویلا با آپارتمان درکرج ، معاوضه ویلا با آپارتمان تهران ،
معاوضه آپارتمان کرج با ویلا شمال ، معاوضه آپارتمان تهران با ویلا ، معاوضه ویلا با ماشین ، معاوضه ماشین با ویلا ، خرید اقساطی ویلا شمال ، معاوضه ویلا با ویلا شمال ، معاوضه ویلا با زمین تهران ، معاوضه زمین با ویلا در تهران هستند شرکت بانیان مسکن شمال انتخاب کاملا مناسبی است .