فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

ویلا با سند 6 دانگ عرصه و عیان - کد: 2152

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 350 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 575،000،000  تومان
خرید و فروش ویلا با سند 6 دانگ عرصه و عیان در مناطق شمالی کشور داخل شهرک و در مجموعه ای تهرانی نشین با امنیت کامل و نگهبانی 24 ساعته و زیر قیمت توسط شرکت بانیان مسکن شمال آماده فروش و معاوضه ملک و آپارتمان در بهترین نقاط تهران و کرج میباشد .
ویلا با سند تک برگ عرصه و عیان با متراژ زمینی در حدود 350 متر مربع داخل مجموعه ای 4 واحدی با امنیت کامل و نگهبانی دائم و 24 ساعته و با بنایی در حدود 210 متر مربع 3 خواب و خوابها همگی دارای سرویس و حمام مجزا و در اصطلاح مستر میباشند .
ویلا با سند شش دانگ عرصه و عیان و با مجوز ساخت و پایان کار و امنیت کامل و امتیازات آب و کنتور برق و کنتور گاز به دلیل دارا بودن جواز ساخت و سند 6 دانگ ویلا ، یکی از بهترین ویلاهای سند دار و زیر قیمت و به قیمت در مجموعه ای تهرانی نشین در شمال کشور مطرح است .
ویلا دارای سونا خشک و 3 خواب مستر و یک نشیمن بزرگ و آشپزخانه و دو تراس بزرگ و زیبا و دارای انشعابات برق و آب و گاز و دوبلکس و مهندسی ساز ، ویلا با پروانه ساخت و درب ضد سرقت و پنجره ها دو جداره و در مجموع شخصی ساز با آیتم و متریال درجه یک ویلا و ساخت و ساز همراه است .
قیمت این ویلا با تخفیف بوده و در حدود 570 میلیون تومان نه به ریال میباشد ، و در مجموع این ویلا جزو ویلاهای زیر قیمت بازار و منطقه با قیمتی منصفانه و عادلانه از نظر ساخت و مصالح و مواد درجه یک کاربردی جهت ساخت این ویلا همراه است .
نحوه ، خرید این ویلا با سند 6 دانگ عرصه و عیان با اقساط و شرایطی نیز میباشد ، و خریدار نصف پول و مبلغ ویلا را نقدا و مابقی را قسطی و شرایطی با قسط نه طولانی و در حد نهایتا 3 ماه میتواند پرداخت نماید تا صاحب و مالک ویلا با سند شش دانگ عرصه و عیان و زیر قیمت در شمال با چشم انداز و ویوو ابدی جنگل و کوه و در محیطی امن و تهرانی نشین در شمال گردد .