فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

پیشنهاداتی برای خرید ویلا در شمال

باسلام ،
هموطن گرامی و دوست عزیز ، چنانچه شما تصمیم به خرید ویلا در شمال را دارید , باید به مواردی که عمده ی آنها سلیقه ای  و اختیاری میباشند . و بعضی از موارد در رابطه با خرید و فروش ویلا ، که شرکت بانیان مسکن به آن اشاره دارد . جهت راهنمایی و مشاوره ی شما برای خرید ویلای خوب  و دلخواه شما در شمال کشور میباشد ، که بر اثر تجربه و سلیقه و علائق هموطنان عزیز در طول مدت کاری این شرکت ( بانیان مسکن شمال ) ، به دست آمده را انتخاب و گلچین و به شما ارائه تا در خرید ویلای دلخواه شما سهم کوچکی داشته باشیم . تا در وقت و زمان برای بازدید ویلا در شهرها و محدوده شهرهای شمالی آسانی و سهولت بهمراه داشته باشد .

 

خرید انواع ویلاهای جنگلی در شمال

 

نکاتی هنگام خرید ویلا در شمال

1- تصمیم برای خرید ویلا در شمال : در گام نخست شما هموطن گرامی تمام شرایط خرید ویلا در شمال را در نظر گرفته ، و با صرف هزینه و بودجه برای خرید ویلا در شمال اقدام کرده اید . ( کاملا شخصی )
2 -اتنخاب ویلا : بعد از تصمیم برای خرید ویلا ، و مشاوره و مشورت با همکاران و مشاورین ملک در این خصوص ، به یک جمع بندی و یک انتخاب از بین موارد بررسی شده دست یافته اید .
توجه - نکاتی که بعد از دو مورد فوق برای خرید ویلا باید به آن توجه داشته باشید به شرح ذیل است :
(الف) - زمینی که ویلا در آن احداث گردیده : که در مبحث ،
چگونگی تشخیص صحت و سلامت ویلا جنگلی ، ویلا ساحلی ، در شمال به آن اشاره شد .
(ب) - شهرکی بودن ویلای منتخب شما در شمال : که در این مورد باید خاطر نشان کرد که ، شهرک در شمال یکسری مزایا و امکانات و مشاعات  و ضوابط و مقررات خاص خود را دارد ، که تمام صاحبین ویلا و همه ی اعضای شهرک باید به آن پایبند باشند و رعایت کنند .
شهرک : به مجموعه ای از ویلاهای هم تیپ و نقشه و یا غیر هم تیپ که در یک مجموعه ی محصور شده ( دیوار کشی شده ) قرار داشته ، و دارای ضوابط و مقررات خاص است که بسته به شهرک های کوچک و بزرگ در شمال از لحاظ خدماتی و مشاعات و امکانات رفاهی و تفریحی متفاوت میباشد شهرک اطلاق میگردد .
نکته - ضوابط و مصوبات عرف شهرکها در شمال به صورت ذیل میباشد :
1- مدیریت شهرک یا هیئت مدیره شهرک : شخص یا اشخاصی که مسئولیت شهرک و مدیریت و برنامه ریزی شهرک را به عهده دارند .
2- معاونت اجرایی شهرک : که مسئولیت ساخت و نظارت و هماهنگی پرسنل شهرک را عهده دار است .
3- نگهبان شب شهرک : که حافظ امنیت و مراقبت و حراست ویلا در زمان شب میباشد ، و معمولا ساعت کاری نگهبانان شب از ساعت 7 غروب تا 7 صبح است .
4- نگهبان روز شهرک : که بعد از نگهبان شب مسئولیت حفاظت و مراقبت و امنیت شهرک و درب ورودی شهرک برای رفت و آمد ویلاداران را به عهده دارد .
5- پرسنل نظافت چی شهرک : که مسئولیت نظافت و جمع آوری زباله و نخاله و جارو کشی و زیبایی شهرک را به عهده دارند .
6- پرسنل خدماتی شهرک : که مسئولیت فنی و رفع خرابی تاسیسات و برق و اب و گاز و ....را به عهده دارند .
7- باغبان شهرک :که مسئولیت نگهداری از محوطه ویلا ، ازجمله آبدهی به گلها و وجین و حرص و علف تراشی ویلا در شمال و نگهداری و مراقبت از فضای سبز شهرک را عهده دار است .
8-امکانات رفاهی شهرک :که در شهرکهای مختلف از نظر تعداد ویلا و متراژ اختصاص داده شده برای مشاعات متفاوت است ، که شامل استخر ، سونا و جکوزی ، فضای ورزشد ، مرکز خرید ، جاده اختصاصی به ساحل ، پل عابر ، پارک بازی بچه ها و ...
9- شارژ شهرک :هزینه ای که بابت خدمات خصوصی و مشاعات بسته به زمان در شهرکهای مختلف ، از سه ماه و شش ماه و یکساله پرداخت میشود ، تا در عمران و آبادانی و نگهداری و پرداخت حقوق پرسنل توسط مدیر و یا مدیران مصرف شود .
(ج)-غیر شهرکی بودن ویلا : در این مورد ویلای شما بیرون از محدوده شهرک و ضوابط و مقررات شهرک میباشد . در این صورت میتوانید ،ملک یا ویلای مد نظر خود رابه یک بومی که در نزدیکی و یا اطراف ویلا با آن آشنا شده اید ، بسپارید و با یک قرارداد و نوشته و مهر و امضای شورای محل ، امنیت و حفظ و حراست و نگهداری ویلای خود در شمال را به او محول کنید .
(د)- آرامش ویلا : باید ویلا در شمال به گونه ای ساخته شده باشد که از نظر جغرافیایی دید عالی و بی نظیری نسبت به دریا و جنگل شمال داشته ، و فواصل ویلاها با رعایت از هم ساخته شده و هنگام نشستن روی تراس و صرف چای و قهوه با خانواده احساس آزادی و امنیت داشته باشید .