فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

آشنایی با شهرستان زیبای نوشهر

به دلیل پتانسیل بالایی که شهرستان نوشهر دارد موجب شده تا نوشهر در آستانه منطقه آزاد و تجاری شدن قرار گیرد، یکی از دلایل اصلی رونق اقتصادی مسیر آزاد راه تهران شمال می‌باشد.

شهرستان نوشهر یکی از شهرهای زیبا و توریستی استان مازندران با مساحتی در حدود 1717 کیلومتر مربع و با تعداد جمعیتی در حدود 430 هزار نفر طبق سرشماری در سال 1385 بوده و دارای دو بخش مرکزی نوشهر و ییلاقی کجور می‌باشد.
 
 
خرید انواع ویلاهای ساحلی در شمال
 
 

محدوده شهرستان نوشهر (حدود اربعه)

نوشهر از شمال با دریاچه خزر و از جنوب متصل به رشته کوه‌های البرز و از سمت شرق وصل به شهرستان رویان و نور و از سمت غرب وصل به شهرستان چالوس می‌باشد و موقعیت جغرافیایی نوشهر در 51.30 درجه شمالی و 36.39 درجه شرقی واقع گردیده و ارتفاع نوشهر از سطح دریا در حدود 2.8 متر محاسبه شده است.
 
 

اسامی و امتیازات نوشهر

نوشهر از قدیم الایام دارای اسامی مختلفی از قبیل سنگ تجن، خاچک و دهنو بوده است.
نوشهر دارای فرودگاه که در سال 1333 به صورت یک باند خاکی احداث و در سال 1362 ترمینال جدید در آن شکوفا و افتتاح شد، مساحت فرودگاه در حدود 60 هکتار و با باندی به طول حدود 200 متر قابلیت پذیرش هواپیماهای متوسط جثه را دارا می‌باشد و در حال حاظر پروازهایی به شهرهای تهران، مشهد و بندرعباس در هفته روزهای سه شنبه، پنج شنبه و جمعه را داراست.
بندر نوشهر نیز یکی از بنادر فعال در منطقه خاورمیانه می‌باشد و با حجم زیادی از جابجایی کالا و دیگر محصولات صادراتی وارداتی در منطقه مازندران به صورت جدی در حال فعالیت است.
 
 

فاصله و مسافت شهرستان نوشهر با دیگر شهرهای کشور

اراک 460 کیلومتر، اصفهان 618 کیلومتر، بیرجند 1135 کیلومتر، خرم آباد 670 کیلومتر، زنجان 459 کیلومتر، سنندج 665 کیلومتر، قزوین 275 کیلومتر، کرمان 1180 کیلومتر، مشهد 900 کیلومتر، یزد 820 کیلومتر، اردبیل 462 کیلومتر، اهواز 1010 کیلومتر، بندرعباس 1480 کیلومتر، تبریز 748 کیلومتر، رشت 205 کیلومتر، تهران 185 کیلومتر، ساری 161 کیلومتر، شهرکرد 745 کیلومتر، قم 344 کیلومتر، کرمانشاه 669 کیلومتر، ارومیه 894 کیلومتر، بوشهر 1230 کیلومتر، زاهدان 1674 کیلومتر، سمنان 291 کیلومتر، شیراز 1100 کیلومتر، کرج 165 کیلومتر، گرگان 298 کیلومتر، یاسوج 948 کیلومتر می‌باشد.
 
 

چگونگی ساخت ویلا در نوشهر

شهرستان نوشهر به علت توریستی بودن و جذب توریست در منطقه دارای پتانسیل‌های زیادی جهت ساخت و ساز ویلا در منطقه نوشهر برای فروش ویلا، خرید ویلا می‌باشد.

نکته: خرید و فروش ویلا در نوشهر یکی از منابع مهم اشتغال و منبع درآمد برای قشر زیادی از مردم در این شهرستان می‌باشد، مناطق پرفروش ویلا در نوشهر شامل، فروش ویلا در سیسنگان، فروش ویلا در لتینگان، فروش ویلا در چلک، فروش ویلا در وازیوار، فروش و خرید ویلا در نوشهر را شامل می‌شود.
 
 

فروش زمین در نوشهر

فروش زمین های تجاری و مسکونی جهت ساخت ویلا و آپارتمان و مغازه نیز از اولویت و اهمیت خاصی در شهرستان نوشهر برخوردار است، فروش زمین در نوشهر با متراژ بالا برای شرکت‌ها و ارگان‌های دولتی جهت ساخت ویلا به صورت کلی و انبوه و در اصطلاح شهرک سازی نیز به دل‌خواه با دید و چشم انداز دریا می‌باشد.
 
خرید و فروش ویلا جنگلی در استان مازندران و شهرستان نوشهر از متقاضیان و مشتریان زیادی به دلیل نزدیکی دریا و جنگل و کوه و ویلاهای مابین دریا و جنگل از زیبایی و آرامش وصف ناپذیری برخوردار است.
 
 

روستاهای ساحلی شهرستان نوشهر

مناطق ساحلی نوشهر که در زمینه خرید و فروش ویلا فعال هستند به ترتیب از غرب به شرق و از مسیر نوشهر به رویان با اسامی روستاهای زیر شناخته می‌شوند.
 

 

لتینگان، سنگ‌تو، امیر‌رود، خیرودکنار، بندپی، نجارده، مزگاه، چلک، ریاست‌جمهوری، خیابان کیسی، دزدک، چلندر، ملکار، سی‌دشت ملکار، انارور، سنگ‌سرا، علی‌آباد‌عسگرخان، توسکاتک، خیابان نخ شمال توسکا، پی‌کلا، صلاح‌الدین‌کلا، ونوش، خضر‌تیره، ملا‌کلا، علویکلا، وازیوار، فراشکلا، بن‌جی‌کول، سیاهرود، یکتا‌سرا، و دیگر روستاهای کوچک را به خود اختصاص داده است.
فروش ویلا ساحلی و فروش ویلا جنگلی در نوشهر با دید دریا و جنگل و نزدیک به جاده سراسری را می‌توان از این دسته ویلاها در مناطق فوق نام برد.