فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

از خريد چه ويلاهايي در شمال بايد اجتناب كرد

در اين مبحث شما دوستان عزيز و افرادي را كه به دنبال خريد ويلا ايده آل و نزديك به سليقه و بودجه خود هستيد را با مواردي از ويلا در شمال آشنا ميكنيم كه ، خريد و يا نزديكي به اينگونه از ويلاها خالي از خطر و مشكل نيست .
دسته اي از ويلاها در شمال براي فروش در مناطق مختلف ، احداث و به خريداران ويلا معرفي ميگردد و ممكن است خريداران به نكات حاشيه اي كه در اكثر موارد مهم و مخفي و پوشيده از ديدشان ميباشد ، دقت نداشته و بعد از خريد دچار ضرر و آسيب ميشوند كه ما به اختصار به اين موارد جهت اطلاع و پيشگيري از خريد ناآگاهانه اشاره خواهيم داشت .
دسته اي از ويلاها هستند كه ممكن است تمامي خواسته ها و ايده آل هاي شما را از لحاظ ، قيمت ويلا ، سبك و متريال و ديگر موارد داشته باشد ، اما در موقعيت جغرافيايي پر حاشيه و پر خطر واقع گرديده باشد . مثلا ويلاهايي كه در حاشيه رودخانه ها با رعايت نكردن حريم مجاز و قانوني احداث گرديده و يا ويلاهايي كه در دامنه كوه با شيب صخره اي و يا بر روي زمين سست بنا گرديده و يا ويلاهايي كه در كنار دريا با فاصله ي خيلي نزديك به ساحل دريا و رعايت نكردن حريم قانوني و مشخص شده احداث گرديده ، كه امكان آب گرفتگي و خطر تخريب فرسايشي در اين دسته از ويلاها بيشتر به چشم ميخورد .
دسته ي ديگر شامل ويلاهايي هستند كه در حريم و راستاي دكل برق فشار قوي بنا گرديده اند ، كه با توجه به امواج و تشعشعات مضر اين گونه از دكل هاي برق براي إنسان ، خريد ويلا در نزديكي اين دكل ها توصيه نميشود و به مشتريان و خريداران ويلا در شمال پيشنهاد دوري و اجتناب از اين دسته از ويلاهايي است كه هرچند از لحاظ زيبايي و چشم انداز و ديگر خواسته ها نزديك به سليقه شما باشد .
دسته ي ديگر از ويلاها كه پيشنهاد دوري و اجتناب از آنها را به خريداران ميدهيم ، ويلاهايي هستند كه در مناطق پر سرو صدا و شلوغ كه آرامش يك ويلاي واقعي در شمال را ندارند احداث گرديده اند كه شامل ويلاهايي در نزديكي مدارس ، ويلا در نزديكي به ورزشگاه ها ، ويلا در اطراف زمين هاي ورزشي و فوتبال در بيشتر مناطق و محلات شمال كشور هستند كه آرامش ويلا در محيط دنج و ايده آل را ندارند .
دسته ي ديگر شامل ويلاهايي ميشود كه در مناطق پرت و دور از محيط هاي ويلايي و به صورت تك و با فاصله زياد از جاده ها و ديگر ويلاهاي متمركز قرار دارند كه از لحاظ امنيت با مشكل در نبود مالك ويلا مواجه خواهد شد ، و در صورت نداشتن نگهبان ، تضميني براي امنيت چنين ويلاهايي در شمال نيست ، و پيشنهاد ما انصراف از خريد چنين ويلاهايي به خريداران ويلا در شمال است .
دسته ي ديگر شامل ويلاهايي ميشود كه در دل بافت بومي و مركزيت بومي نشين در مناطق شمال احداث گرديده و ممكن است از ديد خيلي از خريداران بلامانع و عادي باشد ، اما اختلاف فرهنگي و اعتقادي بوميان در بيشتر مناطق شمال با اشخاص غير بومي در مجاورت و همسايگي و در اصطلاح ديوار به ديوار امكان تنش و اختلاف سليقه و فرهنگ دچار نارضايتي گردد ، كه بهتر است خريد ويلا در محيطي غير بومي و شهركي با اجتماع هم كيشان صورت گيرد .
دسته ي ديگر شامل ويلاهايي است كه در مسيرهاي صعب العبور و پر خطر و خاكي گذر ميكند ، كه با توجه به فصول بارش و خاكي بودن و گل و شُل شدن جاده ، مشكل در رفت و آمد و تردد را شاهد خواهيد بود و حتي الإمكان از خريد ويلا در مسيرهاي خاكي و گلي و دور از جاده سراسري اجتناب نماييد .
دسته ديگر شامل ويلاهايي با قيمت مناسب و در بعضي موارد با قيمت زير قيمت فروش معرفي ميشوند كه از لحاظ سنديت و مالكيت دچار مشكل ميباشند و نزديكي به اين ملك ها توصيه نميشود ، در اينجا بايد دقت داشته باشيد كه چنانچه به مشاور خود اطمينان كامل را داريد كه جهت احراز هويت ملك شما را ياري دهد كه در وقت صرفه جويي كرديد ، در غير اينصورت به دهياري و شوراي محل مراجعه و از سلامت و صحت ملك باخبر شويد ، تا در خريد دچار مشكل نشويد .
در اين مبحث با توجه به سليقه و خواسته ي مشتريان مواردي از ويلاهاي موجود در شمال كه خريد آنها با آرامش و امنيت و سلامت شما فاصله ي زيادي دارد را شناسايي و توسط سايت بانيان مسكن معرفي كرديم تا با توجه به موارد فوق و اجتناب از چنين ويلاهايي ، خريد ويلايي با امنيت و آرامش خاطر و رضايت مند و ايده آل داشته باشيد .
نتيجه اينكه از ويلاهايي با عدم مالكيت مشخص ، ويلاهايي در مكان هاي شلوغ و پر سر و صدا و حاشيه رودخانه و چسبيده به دريا با رعايت نكردن حريم قانوني و يا ويلاهايي در مكان هاي پرت و دور از اجتماع و يا ويلاهايي در اطراف دكل برق فشار قوي و يا ويلاهايي در مركزيت بافت بومي در شمال بايد دوري كرد تا امنيت و آرامش و ايده آل خريد يك ويلاي رضايت مند را توسط سايت فعال و معروف خريد و فروش ويلا در كشور به نام بانيان مسكن را در شمال داشته باشيد .