فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

چه ویلاهایی در شمال بیشتر مورد پسند خریداران است

به طور کلی میتوان گفت ویلاهایی در شمال بیشتر مورد توجه و خواسته خریداران است که اولا در منطقه ای زیبا با طبیعت بکر با امنیت کامل و خارج از بافت بومی و با چشم انداز دریا و جنگل همراه باشد ، دوما فرق نمیکند ویلا ساحلی و یا جنگلی باشد اما مهم نوع سازه و استفاده از متریال درجه یک و کیفیت در ساخت شرط اصلی و داشتن اسناد و مدارک مالکیت کامل نیز از خواسته های مشتریان در خرید ویلا شمال میباشد ، راجع به متراژ زمین ویلا نیز که برای خریداران بسیار مهم و در اولویت اصلی میباشد و بیشتر تمایل به داشتن ویلایی با حیاط بزرگ و به طور مشخص باغ ویلا با درختان زینتی و میوه در شمال هستند .

 

خرید انواع ویلاهای ساحلی در شمال


فروش ویلا باغ در شمال و ویلاهای مستقل حیاط دار با حیاط بزرگ و دربست و خصوصی که امروزه افراد جوان و مجرد به دنبال خرید چنین ویلاهایی هستند و خانواده ها و متاهلین بیشتر تمایل به داشتن و خرید ویلا در شهرک و محیط محصور با تجمع و تمرکز ویلاها کنار هم و با امنیت کامل هستند .
امروزه بسیاری از جوانان و افرادی که تمایل به خرید ویلا بیرون از شهرک و به صورت ویلا مستقل و خصوص با حیاط بزرگ و استخر در حیاط ویلا با پوشش درختان زیاد و بدون مشرف و به عنوان ویلا باغ برای خرید باغ ویلا به سایت املاك بانیان مسكن در نوشهر  مراجعه و خواستار این سبک ویلا كه اکثرا دارای حیاط سبز و بنای چند ساله هستند اشاره داشت و میتوان گفت باغ و باغ سازی در شمال ریشه ی دیرینه دارد و از قدیم مورد توجه خیلی از افراد بوده است .
باغ سازی دارای سبک های مختلفی است از قبیل باغ سازی ایتالیایی ، ژاپنی ، هندی ، ایرانی ، فرانسوی و انگلیسی ، نمونه های باغ سازی را میتوان در آثار کهن ایران با سبک ایرانی به بهترین شکل مشاهده کرد ، باغ ها دارای معانی و مفاهیم خاصی هستند و اگر به بهترین شکل اجرا شوند میتوانند نهایت کمال و زیبایی را به مخاطب برساند ، باغ سازی هنر ترکیب متریال معماری و نمایش آب و گیاهان است و باغ سازی میتواند در هر مکانی طراحی و اجرا شود از جمله : زیارتگاه ها ، منازل ، هتل ها ، پارک ها و .... که طرفداران بیشماری خصوصا برای خرید در شمال دارد .
باغ ها علاوه بر زیبا کردن اطراف حس تازگی و نشاط را به افراد می بخشند باغ ها دارای عناصری چون آب ، درختان ، آلاچیق ، ساختمان و... هستند و ما در اینجا به بررسی باغ ویلا و ويلا باغ فروشی در نوشهر و شهرهای دیگر در شمال میپردازیم .
ویلا به مکانی گفته میشود که از هر چهار طرف نما داشته باشد یا دارای سقف شیبدار باشد ، در شمال به خاطر آب و هوای مرطوب خانه ها را به صورت ویلایی میسازند ، ویلاها یا شهرکی ساخته می شوند و یا به صورت مستقل و آزاد در كنار هم که هر کدام مزایا و معایب خود را دارا هستند .
ویلا باغ های فروشی و پر طرفدار بیشتر در اطراف تهران ، شامل ویلا باغ فروشی در کردان و اوشان و فشم و باغ ویلا در شهریار و ملارد و خوشنامو در شمال نام برد .
ویلاها را از نظر ساخت به دسته های مختلف می توان تقسیم کرد . ویلا همکف _ ويلا نیم پیلوت _ ویلا دوبلکس _ ویلا تریبلکس و ... با توجه به این که امروزه آلودگی در محیط های شهری به شدت رو به افزایش است افراد تلاش میکنند در محیط اطراف خود طبیعت و اکسیژن را بوجود بیاورند و به همین منظور علاقه به داشتن باغ ویلا با درختان سرسبز زینتی و میوه در محیط های شهری بوجود آمده البته ناگفته نماند که باغ ویلا سابقه ای قدیمی دارد .
باغ ویلا به مکانی گفته میشود که دارای زمین با متراژ بالا و یک ویلا باشد ، همین طور باغ ویلا میتوانند ساحلی یا جنگلی باشد ، در قدیم در باغ ویلاها حوض طراحی میکردند ولی امروزه چون همه به دنبال کارایی بیشتر از زمین های خود هستند و میخواهند از هزینه های اضافی کاسته شود در باغ ها و در حیاط ویلا استخر می سازند که علاوه بر زیباتر کردن باغ بتوانند از آن استفاده کنند و قسمتی از باغ را برای پارکینگ و قسمتی را برای دورهمی ها ترتیب میدهند.
در باغ ویلاها میتوان جشن های زیبا برگزار کرد و ترسی از کوچک بودن محیط و كمی جا نداشت ، گرچه باغ ویلاهای ساخته شده در شمال و بیشتر در مازندران و آن هم در خانه های روستایی به چشم میخورد ولی استقبال برای خرید این ویلا باغ ها بسیار زیاد میباشد ، تعداد باغ ویلای جنگلی بیشتر از باغ ویلای ساحلی در شمال میباشد و البته باید گفت که از نظر قیمت ویلا باغ های جنگلی از نظر قیمتی بسیار به صرفه و معقول تر هستند .
یكی دیگر از حسنات در باغ ویلاها این است كه میتوان انواع درختان میوه و گیاهان زینتی را کاشت و دیگر از میوه ها و سبزیجات بازار که اغلب با مواد نگه دارنده به فروش میرسند استفاده نکرد ، همین طور میتوان در باغ ویلاها یک شهربازی کوچک نیز برای کودکان دلبندتان داشته باشید ، یک تاب ، یک سرسره ، یک الکلنگ و یا حتی یک چرخ فلک کوچک....
افرادی که در باغ ویلا ها زندگی می کنند اغلب خوشحال تر و با نشاط تر از افرادی هستند که در آپارتمان های کوچک زندگی میکنند ، حتی میتوان دامنه ی خلاقیت را بالا برد و یک باشگاه بدنسازی کوچك در باغ ویلا درست کرد هم ورزش میکنید هم از فضای باغ لذت می برید و صبحانه را در باغ در کنار گل های خوشبو میل کنیدو در یک روز پاییزی زیبا میتوانید در تراس بنشینید و یک چای گرم بنوشید .
واقعا عالی میشود تمام این موارد گفته شده را میتوانید با خرید یک باغ ویلا به دست بیاورید ، پس فرصت را از دست ندهید و برای بازید باغ ویلای لوکس و زيبا در محيطي مناسب به صورت ويلا باغ شهركي و يا ويلا باغ خصوصي ماشین خود را روشن و اقدام به خريد کنید .