فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

صداقت و عدم صداقت مشاور در انتخاب خرید ویلا در شمال

نکاتی ریز در بحث خرید ملک و یا ویلا دلخواه تان در شمال وجود دارد که توجه به آن ها منجر به صرفه جویی در زمان و استرس کمتر و همچنین خریدی امن و مطمین برای شما به ارمغان خواهد آورد را در این قسمت مورد بحث و بررسی قرار میدهیم .
گام نخست که به علاقه و انتخاب شما بستگی دارد شناخت مناطق شمالی کشور است که در حوضه فروش ویلا و عرضه ویلا فعال بوده و شاید تا حدودی برای شما نام آشنا و حایز اهمیت هم باشد را کامل مورد بررسی و انتخاب قرار داده و با آگاهی کامل از محیط و منطقه دلخواه خود اقدام به خرید ویلا ، چه ویلا ساحلی یا ویلا جنگلی و یا زمین و آپارتمان نمایید که در این مرحله میتوان با شناخت جغرافیای منطقه و پیشرفت اقتصادی و سرمایه گذاری و آینده نگری مطمین شروع كنید .
بعد از نکات مهم فوق نکته بعدی ارتباط با شخصی است كه به عنوان مشاور املاک و معرف ویلا با توان خرید و سلیقه شما در منطقه خاصی که انتخاب و مد نظر قرار داده اید است و باید توجه داشته باشید که داستان اصلی برای اشخاصی که آگاهی کافی و اطلاع کمتری از چگونگی خرید ویلا در شمال داشته و یا اولین مرتبه است که برای خرید ویلا با شخصی به عنوان مشاور و یا دلال به هر طریقی مرتبط میشوند آغاز خواهد شد که میتواند باعث رضایت و یا عدم رضايت شما گردد و ما در ذیل شما را با چگونگی انتخاب و ارتباط با مشاور درست و صحیح آشنا خواهیم کرد.
همانطور كه گفتيم مشاور نقش مهم و تعيين كننده در سرنوشت خريد و رضايت و يا عدم رضايت شما دارد ، حتما ميپرسيد چطور يك مشاور ميتواند سرنوشت خريد ما را در دست داشته باشد ؟
بله ، مشاور املاک و شخصی که شما به عنوان معرف ویلا و واسطه انتخاب کرده اید میتواند در قیمت ویلا ، مدت زمان و انرژی شما در خرید ، معرفی ویلاهای مشکل دار و یا بدون مشکل در شمال و نهایتا رضایت و یا نارضایتی شما را با صداقت و عدم صداقت خود در پی داشته باشد .
با مثالی مساله برای شما روشن خواهد شد ، فرض شما با سایت فروش ویلا در شمال و یا از طریق کانال تلگرامی با دیدن عکس های جذاب و دلربا و قیمت های پایین ویلا و یا مطالبی نظیر ، خرید ویلا 100 و یا 200 میلیون زیر قیمت ( که بسته به ظرفیت و كشش تخفیف ویلا با دید مشاور از ویلاهای ارزان قیمت تا ویلاهای چند میلیاردی مربوطه داشته ) ، و یا با پرداخت 20 درصد از مبلغ ویلا کلید ویلا متعلق به شماست و شما میتوانید مابقی هزینه خرید ویلا را به صورت شرایطی تا دو سال تسویه نمایید ، و یا قیمت غیر واقعی و پایین تر از قیمت اصلی فروش ویلا را در زیر تصویر ويلا لحاظ میکنند ، و یا تصویر ویلایی زیبا با قیمت مناسب و منطقی که قبلا فروش رفته نظر شما را جلب و تصمیم به ارتباط با مشاور مربوطه میشويد .
با در نظر گرفتن موارد و مثال هاي فوق متوجه صداقت و يا عدم صداقت مشاور كه منجر به رضايت و يا نارضايتي شما و آن هم فقط با گذاشتن وقت و هزينه و خطرات جاده و .... جهت بازديد ويلا معرفي شده  خواهيد شد و اينكه مشاور چقدر ميتواند در اين قضيه نقش داشته باشد را روشن تر در زير توضيح ميدهيم .
بهتر است مشاورین املاک در شمال را به دو دسته مشاورین صادق و راستگو و مشاورینی که فاقد صداقت و شفافیت در کار بوده تقسیم نمود و اینکه نقش یک مشاور در جلب رضایت و عدم رضایت شما میتواند تا چه حد تاثیر گذار باشد .
مشاورین املاک صادق و متعهد در شمال را میتوان شناسایی و جهت مشاوره و خرید ویلا با آنها همکاری داشت و یا این که به طور مثال شما از طریق سایت های معتبر فروش ویلا در شمال و در اینترنت و يا صفحه گوگل ميتوانید با آنها مرتبط شوید و ویلاهای مورد تایید خود را شناسایی و به آنها اعلام دارید .
حال نکته اصلی از نحوه پاسخ گویی مشاور مربوطه و سوالاتی که بین شما رد و بدل میشود میتوان به صحت و یا صداقت و عدم صداقت مشاور پی برد ، به نحوی که شما چند تصویر با کدهای مشخص در سایت املاک مربوطه را انتخاب و در بررسی اول از طریق عکس و مشخصات مندرج در سایت و قیمت متناسب ویلا با بودجه خرید شما با مشاور در این زمینه صحبت مینمایید .
باید توجه داشته باشید که شاید بعضی از موارد انتخابی شما از قبل به فروش رفته باشد و یک مشاور خوب و متعهد با کسب اجازه از شما جهت ارتباط با مالک ویلا مد نظر شما از موجود و یا عدم موجودیت ویلا مطلع میشود ، چرا که خرید و فروش ویلا در مناطق درجه یک شمال به سرعت توسط املاک های متعدد انجام میگردد و مدیر سایت با داشتن حدود 500 و بیشتر از فایل فروش ویلا و املاک در سایت خود توان اینکه هر روز با یکایک مالکین مرتبط و فایل مورد نظر را آپدیت نماید ندارد ، پس یکی از راه های تشخیص مشاور صادق و راستگو جسارت و کسب اجازه از شما جهت آپ دیت ویلا و اطلاع درست به شما میباشد و شما باید از این موضوع خرسند باشید که مشاور مربوطه با شما صادق بوده و مانند بعضی از مشاورین املاک در شمال و یا مناطق دیگر کشور نیست که به دروغ بگوید فایل مد نظر موجود است و بعد از کشاندن شما به شمال اذعان دارد که فایل به فروش رفته و ما موارد مشابه دیگر با همین متریال و .... داریم و ذهن شما را از خواسته اصلی تان دور سازد و باعث کدورت و نارضایتی شما گردد .
همین موضوع در مورد قیمت دقیق و به روز ویلا نیز صادق میباشد به گونه ای که مشاور مربوطه ویلایی را با قیمت مثلا 500 میلیون تومان در سایت ثبت نموده و این فایل مربوط به 4ماه پیش بوده و از شما اجازه میخواهد تا قیمت دقیق ویلا را بعد از چانه زنی و تخفیفات لازم اعلام دارد ، چرا که امکان دارد مالک که اصولا غیر بومی هستند از فروش منصرف و یا با تغییر قیمت اعلام دارد و این کسب اجازه مشاور از شما جهت اطلاعات دقیق نشانه صداقت و تعهد مشاور املاک کاردان در شمال میباشد .
مشاورین املاک ناصادق كه باعث عذاب روحی و جسمی خریدار و افرادی که در جستجوی خرید ویلا در شمال هستند میشوند و با اعلام مطالب و تصاویر کذایی و قیمت های غیر واقعی با تبلیغات انحرافی نظیر فروش ویلا با 50 درصد تخفیف و یا با 70 میلیون صاحب ویلا شوید و یا با اعلام یک سوم قیمت ویلا به عنوان قیمت نهایی موجب کشاندن و جلب مشتری به شمال میشوند و شما بعد از صرف زمان و هزینه متوجه کذب و بزرگ نمایی این دست از فروشندگان ویلا و مشاورین کذایی در شمال میشويد .
یکی از نکات تشخیص مشاور املاک متعهد و صادق در شمال انتخاب و جستجو در اینترنت و مشاورین املاک هایی که حکم و مجوز کد رهگیری با شرکت معتبر دارای لوگو و ثبت علامت تجاری مانند بانیان مسکن به عنوان سازنده بوده و با دفتر به آدرس مشخص و شماره تلفن ثابت موجب امنیت و آسودگی در ارتباط با ایشان را برایتان فراهم می آورد و نکته دوم پرهیز از مشاورین املاک و افرادی است که به عنوان مشاور املاک بدون مجوز و فقط با داشتن یک خط تلفن همراه ایرانسل اقدام به ایجاد کانال و تصاویر سرقنی از همکاران و .... جهت کشاندن و در نهایت پشیمانی شما و عدم رضایت شما را در پی خواهد داشت .
سایت املاک بانیان مسکن شمال با داشتن لوگو تجاری ثبت شده و مجوز رسمی املاک و پرسابقه ترین و پرفروش ترین سایت املاک در شمال و همینطور محبوب ترین سایت املاک با توضیحات و جمع بندی کامل از سوی عزیزان با توجه به درک مطالب فوق اقدام به معرفی ویلاهای به روز و واقعی با مشخصات دقیق و کامل جهت اطمینان خاطر و رضایت شما راه اندازی شده تا گامی موثر در فروش ویلا و معرفی ویلاهای فروشی با کیفيت در شمال و همچنین شناسایی ویلاهای معاوضه ای با آپارتمان مسکونی و تجاری در شهرها و استان های کشور برای شما عزیزان باشد .