فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

صداقت و عدم صداقت مشاور در انتخاب خرید ویلا در شمال

نکاتی ریز در بحث خرید ویلا یا ملک دلخواه تان در شمال وجود دارد که توجه به آن‌ها منجر به صرفه جویی در زمان و استرس کمتر شده و همچنین خریدی امن و مطمئن برای شما به ارمغان خواهد آورد را در این قسمت مورد بحث و بررسی قرار می‌دهیم.

 

خرید انواع ویلاهای جنگلی در شمال


گام نخست که به علاقه و انتخاب شما بستگی دارد شناخت مناطق شمالی کشور است که در حوزه فروش ویلا و عرضه ویلا فعال بوده و شاید تا حدودی برای شما نام آشنا و حائز اهمیت هم باشد را کامل مورد بررسی و انتخاب قرار داده و با آگاهی کامل از محیط و منطقه دلخواه خود اقدام به خرید ویلا، چه ویلا ساحلی  یا ویلا جنگلی و یا زمین و آپارتمان نمایید که در این مرحله می‌توان با شناخت جغرافیای منطقه و پیشرفت اقتصادی و سرمایه گذاری و آینده نگری مطمئن شروع كنید.

بعد از نکات مهم فوق نکته بعدی ارتباط با شخصی است كه به عنوان مشاور املاک و معرف ویلا با توان خرید و سلیقه شما در منطقه خاصی که انتخاب و مد نظر قرار داده‌اید است و باید توجه داشته باشید که داستان اصلی برای اشخاصی که آگاهی کافی و اطلاع کمتری از چگونگی خرید ویلا در شمال داشته و یا اولین مرتبه است که برای خرید ویلا با شخصی به عنوان مشاور و یا دلال به هر طریقی مرتبط می‌شوند آغاز خواهد شد که میتواند باعث رضایت و یا عدم رضايت شما گردد و ما در ذیل شما را با چگونگی انتخاب و ارتباط با مشاور درست و صحیح آشنا خواهیم کرد.
همانطور كه گفتيم مشاور نقش مهم و تعيين كننده در سرنوشت خريد و رضايت و يا عدم رضايت شما دارد.

 

چطور یک مشاور می تواند سرنوشت خرید ما را در دست داشته باشد؟

بله، مشاور املاک و شخصی که شما به عنوان معرف ویلا و واسطه انتخاب کرده‌اید میتواند در قیمت ویلا، مدت زمان و انرژی شما در خرید، معرفی ویلاهای مشکل دار و یا بدون مشکل در شمال و نهایتا رضایت و یا نارضایتی شما را با صداقت و عدم صداقت خود در پی داشته باشد.
با مثالی مساله برای شما روشن خواهد شد، فرض شما با سایت فروش ویلا در شمال و یا از طریق کانال تلگرامی با دیدن عکس های جذاب و دلربا و قیمت های پایین ویلا و یا مطالبی نظیر، خرید ویلا 100 و یا 200 میلیون زیر قیمت ( که بسته به ظرفیت و كشش تخفیف ویلا با دید مشاور از ویلاهای ارزان قیمت تا ویلاهای چند میلیاردی مربوطه داشته ) و یا با پرداخت 20 درصد از مبلغ ویلا کلید ویلا متعلق به شماست و شما میتوانید مابقی هزینه خرید ویلا را به صورت شرایطی تا دو سال تسویه نمایید و یا قیمت غیر واقعی و پایین تر از قیمت اصلی فروش ویلا را در زیر تصویر ويلا لحاظ می‌کنند و یا تصویر ویلایی زیبا با قیمت مناسب و منطقی که قبلا فروش رفته نظر شما را جلب و تصمیم به ارتباط با مشاور مربوطه می‌شويد.
با در نظر گرفتن موارد و مثال هاي فوق متوجه صداقت و يا عدم صداقت مشاور كه منجر به رضايت و يا نارضايتي شما و آن هم فقط با گذاشتن وقت و هزينه و خطرات جاده و .... جهت بازديد ويلا معرفي شده  خواهيد شد و اينكه مشاور چقدر ميتواند در اين قضيه نقش داشته باشد را روشن تر در زير توضيح مي‌دهيم.
بهتر است مشاورین املاک در شمال را به دو دسته مشاورین صادق و راستگو و مشاورینی که فاقد صداقت و شفافیت در کار بوده تقسیم نمود و اینکه نقش یک مشاور در جلب رضایت و عدم رضایت شما میتواند تا چه حد تاثیر گذار باشد.
مشاورین املاک صادق و متعهد در شمال را میتوان شناسایی و جهت مشاوره و خرید ویلا با آنها همکاری داشت و یا این که به طور مثال شما از طریق سایت های معتبر فروش ویلا در شمال و در اینترنت و يا صفحه گوگل ميتوانید با آنها مرتبط شوید و ویلاهای مورد تایید خود را شناسایی و به آنها اعلام دارید.
حال نکته اصلی از نحوه پاسخ گویی مشاور مربوطه و سوالاتی که بین شما رد و بدل میشود میتوان به صحت و یا صداقت و عدم صداقت مشاور پی برد ، به نحوی که شما چند تصویر با کدهای مشخص در سایت املاک مربوطه را انتخاب و در بررسی اول از طریق عکس و مشخصات مندرج در سایت و قیمت متناسب ویلا با بودجه خرید شما با مشاور در این زمینه صحبت مینمایید.
باید توجه داشته باشید که شاید بعضی از موارد انتخابی شما از قبل به فروش رفته باشد و یک مشاور خوب و متعهد با کسب اجازه از شما جهت ارتباط با مالک ویلا مد نظر شما از موجود و یا عدم موجودیت ویلا مطلع میشود، چرا که خرید و فروش ویلا در مناطق درجه یک شمال به سرعت توسط املاک های متعدد انجام میگردد و مدیر سایت با داشتن حدود 500 و بیشتر از فایل فروش ویلا و املاک در سایت خود توان اینکه هر روز با یکایک مالکین مرتبط و فایل مورد نظر را آپدیت نماید ندارد، پس یکی از راه های تشخیص مشاور صادق و راستگو جسارت و کسب اجازه از شما جهت آپ دیت ویلا و اطلاع درست به شما میباشد و شما باید از این موضوع خرسند باشید که مشاور مربوطه با شما صادق بوده و مانند بعضی از مشاورین املاک در شمال و یا مناطق دیگر کشور نیست که به دروغ بگوید فایل مد نظر موجود است و بعد از کشاندن شما به شمال اذعان دارد که فایل به فروش رفته و ما موارد مشابه دیگر با همین متریال و .... داریم و ذهن شما را از خواسته اصلی تان دور سازد و باعث کدورت و نارضایتی شما گردد.
همین موضوع در مورد قیمت دقیق و به روز ویلا نیز صادق میباشد به گونه ای که مشاور مربوطه ویلایی را با قیمت مثلا 500 میلیون تومان در سایت ثبت نموده و این فایل مربوط به 4ماه پیش بوده و از شما اجازه میخواهد تا قیمت دقیق ویلا را بعد از چانه زنی و تخفیفات لازم اعلام دارد، چرا که امکان دارد مالک که اصولا غیر بومی هستند از فروش منصرف و یا با تغییر قیمت اعلام دارد و این کسب اجازه مشاور از شما جهت اطلاعات دقیق نشانه صداقت و تعهد مشاور املاک کاردان در شمال میباشد.
مشاورین املاک ناصادق كه باعث عذاب روحی و جسمی خریدار و افرادی که در جستجوی خرید ویلا در شمال هستند میشوند و با اعلام مطالب و تصاویر کذایی و قیمت های غیر واقعی با تبلیغات انحرافی نظیر فروش ویلا با 50 درصد تخفیف و یا با 70 میلیون صاحب ویلا شوید و یا با اعلام یک سوم قیمت ویلا به عنوان قیمت نهایی موجب کشاندن و جلب مشتری به شمال می‌شوند و شما بعد از صرف زمان و هزینه متوجه کذب و بزرگ نمایی این دست از فروشندگان ویلا و مشاورین کذایی در شمال می‌شويد.

 

تشخیص مشاوران املاک متعهد و صادق 

یکی از نکات تشخیص مشاور املاک متعهد و صادق در شمال انتخاب و جستجو در اینترنت و مشاورین املاک هایی که حکم و مجوز کد رهگیری با شرکت معتبر دارای لوگو و ثبت علامت تجاری مانند بانیان مسکن به عنوان سازنده بوده و با دفتر به آدرس مشخص و شماره تلفن ثابت موجب امنیت و آسودگی در ارتباط با ایشان را برایتان فراهم می‌آورد و نکته دوم پرهیز از مشاورین املاک و افرادی است که به عنوان مشاور املاک بدون مجوز و فقط با داشتن یک خط تلفن همراه ایرانسل اقدام به ایجاد کانال و تصاویر سرقنی از همکاران و .... جهت کشاندن و در نهایت پشیمانی شما و عدم رضایت شما را در پی خواهد داشت.
سایت املاک بانیان مسکن شمال با داشتن لوگو تجاری ثبت شده و مجوز رسمی املاک و پرسابقه ترین و پرفروش ترین سایت املاک در شمال و همینطور محبوب ترین سایت املاک با توضیحات و جمع بندی کامل از سوی عزیزان با توجه به درک مطالب فوق اقدام به معرفی ویلاهای به روز و واقعی با مشخصات دقیق و کامل جهت اطمینان خاطر و رضایت شما راه اندازی شده تا گامی موثر در فروش ویلا و معرفی ویلاهای فروشی با کیفيت در شمال و همچنین شناسایی ویلاهای معاوضه ای با آپارتمان مسکونی و تجاری در شهرها و استان های کشور برای شما عزیزان باشد.