فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

نظرات یکی از کاربران در خصوص سایت املاک بانیان مسکن و خرید ویلا در شمال

با نام و یاد خدا
جناب آقای حسینی بنده یکی از بازدیدکنندگان سایت شما و می‌شود گفت مشتری برای خرید ویلا در شمال هستم، با توجه به جستجو در سایت های مختلف (مخصوصا سایت های صفحه اول در گوگل) که به ظاهر جامع تر و کامل تر هستند میخواستم چند پیشنهاد و چند انتقادی از شما داشته باشم.
سایت شما در قبال اکثر سایت های به ظاهر لوکس و خوب دارای چندین قابلیت هست و به شخصه سایت عالی شما را پسندیدم، که شایان ذکر است از آنها بنویسم: اینکه سایت جامع، کامل، ظاهری زیبا و به راحتی امکان جستجو کردن و یافتن ویلای مورد نظر را داشته باشه، یکی از ملاک های برتری نسبت به سایت های مختلف هست که سایت شما از این امر مستثنی نیست. در عین حال مطالب مفید و اطلاعات دقیق در مورد فروش ویلا و تصاویری که به صورت شفاف(دور از فریب) در سایت با توجه به مطالب دقیق از سوی شما وجود دارد.

 

خرید انواع ویلاهای ساحلی در شمال


البته گله ای هم از همکارانتان در این عرصه دارم، چرا که در بازار رقابت فروش ویلا در شمال عده ای با فریب دادن و کپی کردن مطالب از سایت های دیگران، مشتری را به سمت خود میکشند و اصرار بر خاص و بکر بودن تصاویر و مطالب محتوایی خود دارند، در صورتی که خود مشتری بی اطلاع از وضعیت نبوده و نیست و قدرت تشخیص خوب و بد را دارد.
تصاویر و اطلاعات موجود در سایت شما آنقدر جامع و کامل هست که مشتری نیاز چندانی ندارد که با هزینه وقت و زمان بصورت حضوری تشریف بیاورد تا با فضای منطقه آشنا شود و میتواند با مشاهده مطالب جامع و تصاویر کامل از داخل و اطراف ویلا موقعیت را حس و درک نماید.
به نظر بنده صداقت شما چه در سایت چه تلفنی برای معرفی و پیشنهادهای مد نظرم نشان از حسن نیت شما و کار بلدی شما دارد، و به شخصه سایت شما را به دوستان و افرادی که قصد خرید ویلا در شمال و شهرهایی چون رویان، نوشهر و متل قو را دارند پیشنهاد میکنم.
در کانال تلگرام شما نیز انواع مطالب پیرامون ویلاها موجود هست، ولی پیشنهادی که دارم این است که با یک فایل ویدیویی از ویلا و منطقه میتوانید محیط و دید سازه را بهتر به مخاطب بشناسانید، و این موضوع به نظر من میتواند برای سایت املاک شما بسیار مفید باشد.
اما انتقادی که دارم این است که سایت شما جذابیت قبل و آپدیت شدن را انجام نداده، به عنوان مثال از ویلاهای فروش رفته اطلاعی نمیتوان داشت که مخاطب برای خرید آن ویلاها را در نظر نگیرد، البته میتوان با توجه به حجم بالای ویلا فروشی در سایت این حق را به شما داد که نتوانید در لحظه با تمام مالکین مرتبط بوده و از فروش رفتن ویلا در آن روز مطلع شوید و به خریدار اعلام وجود و یا عدم وجود را استعلام کنید. ظاهری بهتر و جدیدتر و قسمتی در سایت به عنوان نظر سنجی میتواند کمک شایانی به سایت شما برای بهتر دیده شدن کند.

اقوام و آشنایان من هم برای خرید ویلا ساحلی اقدام کردند و نظرهای مشابه بنده را داشته و سایت شما را تا‌یید و به دیگران نیز جهت بازدید و دیدن مطالب و تصاویر بی شمار ویلا با تنوع فراوان قیمتی و سازه و موقعیت مکانی پیشنهاد میکنم، ممنونم از صداقت و راستی کار شما، لذا وظیفه خود دانستم به عنوان یک بازدید کننده سایت املاک در شمال و خریدار ویلا این نکات را عارض شوم.
به امید موفقیت روز افزون شما، اگر این متن را هم در سایت خود بگذارید تا دیگران نظرات من و بقیه مشریان را ببینند ممنونتان میشوم، با سپاس؛ صادق جلیلی
جواب کاربر؛ با سپاس از شما کاربر گرامی، ما به عنوان یکی از سایت های فروش ویلا در شمال تمام تلاش خود را کرده ایم که از بین ویلاهای فروشی، ویلایی که دارای سند و مالکیت مشخص و قیمت منطقی و چشم انداز و موقعیت عالی هستش را گلچین و به شما معرفی کنیم. به طبع از بین حدود 500 ویلای فروشی در سایت با کدهای مشخص امکان اینکه بدانیم کدام فایل در لحظه تماس شما هموطن گرامی برای فروش موجود هست یا نه کمی برایمان دشوار است، به همین دلیل زمانی که شما تماس میگیرید و چندین کد را مدنظر دارید و انتخاب میکنید ما طبق درخواست شما با مالک تماس گرفته و اطلاع از نوع فروش ویلا را به شما در کوتاه ترین زمان خبر میدهیم.

البته ما به عنوان بهترین سایت املاک در شمال طبق نظر شما، سعی کردیم سایتمان را طوری طراحی کنیم که مشتری با هر قیمت خرید و توان مالی بتواند ویلای مورد نظر خود که شامل ویلا ساحلی یا ویلا جنگلی در شمال میباشد انتخاب نماید، همچنین حوضه فعالیت خودمان را از شرق مازنداران(بابلسر) تا غرب مازندران از محدوده و مسیر نوشهر تا رامسر گسترش دادیم تا افرادی که قصد خرید ویلا از مناطق مختلف در شمال را دارند بتوانند ویلای مورد نظر خود را انتخاب و در نهایت خریدی رضایت بخش داشته باشند.
با توجه به فرمایشات جنابعالی از این پس سعی میکنیم علاوه بر این که تصاویر ویلا را در سایت ثبت میکنیم، ویدیویی هم از ویلا فروشی تهیه و در کانال تلگرام بگذاریم تا شما و عزیزان دیگر به راحتی بتوانید تجزیه تحلیل منطقی و درست داشته باشید، همینطور بتوانید انتخابی دقیق حساب شده با توجه به وقت و هزینه ارزشمندی که صرف میکنید داشته باشید.