فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

چطور یک مشاور املاک خوب در شمال میتواند بهترین خرید ویلا را برای شما رقم بزند؟

اگر به دنبال خرید ویلا یا فروش ویلا هستید یکی از اولین کارهایی که انجام می دهید مراجعه به مشاور املاک می باشد. اما تا به حال به این فکر کرده اید که هنگام خرید یا فروش ویلا مشاور املاک چه نقشی را ایفا کرده و می تواند معامله شما را سریع تر به پایان برساند یا از اتفاق افتادن آن جلوگیری کند. یک مشاور املاک باید تمام زوایای یک ویلا را برای مشتری باز کند که مشتری بداند درحال معامله چه ملکی م باشد. سعی کنید هنگام خرید یا فروش ویلا به دنبال یک مشاور املاک منصف و عادل بگردید، زیرا مشاور املاک نقش بسزایی در انجام معامله شما دارد.

 

خرید انواع ویلاهای جنگلی در شمال

 

مشاور املاک در شمال که بسیار فراوان وجود دارد و شما با سفر به شهرهای استان مازندران در فواصل کم، املاک ها و دفاتری که در خصوص خرید ویلا و فروش ویلا و فروش ملک فعالیت می‌کنند را به عینه دیده باشید، در این بین به مشاور املاکی میتوان مهر صداقت چسباند که در فعالیت و مشاوره خود راستگویی را پیشه قرار داده و شما را در مسیر خرید درست رهنمون میکند، به قول معروف چیزی که از راستی و درستی در میاد از تو دروغ در نمیاد.
در این مبحث میخواهیم شما را با یک مشاور املاک حرفه ای اما صادق و راستگو که با فعالیتش منجر به خرید مطلوب برای شما خواهد شد و اینکه مقایسه ای در نقش مشاور املاک های شمال در خرید بد و در نهایت نارضایتی شما و همچنین خرید منطقی و باب میلتان آشنا کنیم، که چقدر میتواند یک مشاور سرنوشت خرید شما را تأیین کند صحبت کنیم.


چطور یک مشاور املاک خوب میتواند بهترین خرید ویلا در شمال را برای شما رقم بزند؟

 

مشاور املاک باید موقعیت، محل، کیفیت ساخت اسناد و ... را به مشتری بگوید

در گام نخست فرد عضو مشاور املاک شمال باید برای شما موارد و شرایط یک ویلا از نظر موقعیت و محل، همچنین کیفیت ساخت و اسناد مالکیت و مجوزهای مربوطه ویلا را مشخص و بعد از آن با توجه به سلیقه و هزینه خرید شما و در مجموع خواسته قلبی شما گام برداشته و چنانچه فایل مورد نظر از تمامی جوانب مورد تأیید شما شد، در مورد عقد قرارداد مبایعنامه و فروش ویلا که در قسمت قبل به آن اشاره داشتیم، همسو و همگام با شما باشد.
خرید ویلا در شمال توسط خریدار به یک سری شرایط و آیتم هایی کاملا سلیقه ای مربوط میشود، اینگونه مثال بزنم خرید ویلا برای شخصی که در جستجوی ویلاست مانند پازل عددی میماند که ممکن است خریدار پازل خود را از یک تا ده چیده باشد و به دنبال مثلا عدد ۸ میگردد، در وهله اول مشاور املاک مربوطه می بایست تشخیص درست از سلیقه و انتخاب مشتری داشته باشد و عدد و معیاری که پازل خریدار را کامل میکند ارایه دهد، و از معرفی اعداد و یا مواردی که مورد تأیید مشتری نیست و ممکن است از قبل دیده باشد خودداری کند، تا از اختلاف وقت مشتری جلوگیری کند و از وقت نهایت استفاده را در معرفی ویلا نزدیک به سلیقه مشتری داشته باشد تا اعتماد و اطمینان مشتری را در وحله اول برای ادامه کار بدست آورد.
این موضوع را عنوان کردم تا شما دوست عزیز بتوانید تشخیص مشاور املاک حرفه ای و صادق را از مشاور املاک نابلد و سود جو داشته باشید، چرا که هستند مشاور املاک هایی که به سلیقه و خواسته شما توجه نداشته و فقط به فکر فروش ویلا و فایل های منتخب خود در شمال هستند، به گونه ای که خواسته و انتخاب شما رویاست و مشاور مربوطه بدون توجه به سلیقه شما کابوس را به شما ارایه میدهد، و بودند مشتریانی که از دست چنین افراد و مشاورانی با ما درد دل و از اتفاقاتی که برایشان توسط همکاران و مشاورین املاک در شمال افتاده بود گلایه و صحبت می کردند.
در خصوص یک مشاور املاک کاربلد و با تجربه که میتواند موانع خرید را برای شما روشن سازد و یا عواملی که شاید از دید شما پنهان باشد و یا مواردی که از جهت مدارک و اسناد ویلا شاید بعدها شما را دچار مشکل سازد آشنا نماید، تا بتوانید خریدی ایمن و مطمین داشته باشید، پس انتخاب مشاور درست نیز میتواند دغدغه اولیه برای شما باشد، به همین دلیل ما سعی کردیم تمام شرایط را در نظر گرفته و خود را به عنوان بهترین و کامل ترین مشاور املاک در شمال و آن هم طبق نظر شما مطرح کنیم، باشد تا لیاقت این عنوان را داشته و آن را حفظ نماییم.
در مورد موقعیت ملک، مشاور مربوطه باید تمامی جوانب و موانع را شفاف سازی و به خریدار اعلام دارد، این شفاف سازی شامل شناسایی محیط اطراف ویلا میباشد که شاید از دید خریدار پوشیده و پنهان باشد و به طور مثال شاید ویلا در جوار دکل برق فشار قوی بوده و شما متوجه نباشید، و یا زمین خریداری شده حالت باتلاقی داشته و شما به دلیل پوشش علف و تیغ متوجه نشده باشید، یا در روبروی ویلا که با دید جنگل توأم میباشد تکه زمین خالی برای ساخت آپارتمان در نظر گرفته شده و از دید شما پوشیده باشد و وظیفه مشاور املاک اطلاع درست و تحقیقات ضروری در این خصوص می باشد، و مثال هایی چون بدهی شارژ ویلا در شهرک که اخذ تسویه حساب توسط فروشنده ضروری میباشد و این مسأله با مدیریت مشاور املاک مربوطه هدایت میشود.
در مورد سند ویلا و مدارک ضروری و مورد نیاز ویلا از لحاظ مالکیت مشخص، تشخیص تمامی موارد و صحت و سلامت آن به عهده مشاور میباشد و در ضمن مواردی مشاهده شد که ویلا پایان کار نداشته و فروشنده اذعان به أخذ پایانکار را داده و این مسأله باید در قرارداد توسط مدیریت مشاور املاک قید گردد و مبلغی به عنوان الزام به تعهدات فروشنده به نفع و آرامش خاطر خریدار ثبت نماید.
نتیجه؛ مشاور املاک قانونی و برتر شمال علاوه بر مدیریت درست در نوشتار و تنظیم تعهدات طرفین در مبایعنامه و در نهایت أخذ کدرهگیری باید قبل از همه این موارد، طبق خواسته و سلیقه خریدار بهترین ویلا فروشی ممکن با توجه به بودجه و خواسته خریدار به او معرفی و علاوه بر این از تمام جوانب ویلا فروشی در شمال را مورد بررسی و بعد از تشخیص صحت و سلامت به خریدار معرفی، تا در نهایت با رضایت کامل از طرفین قرارداد معامله را عقد و به حق قانونی که همان کمیسیون میباشد قانع تا با رضایت خریدار و فروشنده تبلیغی برای خود و املاک گردد، چرا که معرفی دوباره شما از سوی خریدار به دوستان و آشنایان خود باعث اعتبار در کسب و کار خواهد شد.
امید است سایت املاک بانیان مسکن را به عنوان بهترین و جامع ترین سایت املاک در شمال قبول داشته باشید و ما را به عنوان سایت تخصصی املاک شمال در راستای خرید و فروش ویلا، زمین، آپارتمان، ساحلی و جنگلی معرف باشید، رضایت شما افتخار ماست.