فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

چطور می شود با خرید ویلا در شمال سود کرد؟

اگر به دنبال سود خوب توسط خرید ویلا در شمال هستید، در ادامه این مطلب نکات ریز و مهم که ممکن است در خرید ویلا به شما کمک کند و باعث شود که خرید مطمئن تری داشته و بتوانید از خرید آن ویلا سود کنید برای شما توضیح داده شده است. در این آموزش سعی خواهیم کرد تمام جوانب خرید ویلا که برای شما با سود همراه است را بررسی کنیم و در اختیار شما کاربران سایت املاک بانیان مسکن، املاک خرید ویلا و فروش ویلا در شمال قرار بدهیم.

 

خرید انواع ویلاهای جنگلی در شمال

 

چطور ممکن است با خرید ویلا در شمال سود کرد؟ این سوأل مهمی است که شاید در هنگام خرید به آن توجه نداشته باشید و فقط نوع ظاهر ویلا و محیط اطراف آن برای شما اهمیت اولیه داشته باشد و به فکر این که آیا بعدها به قیمت ویلایی که خریده اید اضافه خواهد شد یا نه توجهی نداشته باشید.
توصیه ما به اکثر خریداران ویلا در شمال این است که، ویلایی را برای خرید انتخاب کنند که بعدها دچار مشکل در فروش آن نشوند و بتوانند با قیمت بالاتر از قیمت خرید که بعدها بالطبع مبله شده خواهد بود، ویلا را راحت تر بفروشند و این امر مستلزم توجه دقیق در هنگام خرید از سوی شما میباشد که ما در ذیل به آن اشاره خواهیم داشت.

 

 

در هنگام خرید ویلا از چه ویلاهایی در شمال باید دوری کرد

خوب در وحله اول باید به این موضوع که از چه ویلاهایی در شمال باید دوری کرد و چه ویلاهایی را نباید خرید در قسمت قبلی نکات مهم و آموزش سایت املاک بانیان مسکن اشاره داشته ایم و پیشنهاد می‌دهیم مطالعه بفرمایید تا از ویلاهای ممنوعه و یا ویلاهایی که ممکن است بعدها شما را دچار مشکل نماید پرهیز کنید.
 

شرایط خرید ویلا

بعد از مطالعه این موضوع باید به ویلایی برای خرید فکر کرد که تمامی شرایط یک ویلای آینده دار و ایده آل را داشته باشد و بعدها شما را دچار استرس و مشکل در فروش مواجه نکند، حال این ویلا چه ویلایی میتواند باشد.
به صورت گسترده باید در جستجوی خرید ویلایی باشید که در بهترین مناطق شمال شامل نوشهر، رویان، نمک آبرود، متل قو که به عنوان پرفروش ترین ویلاهای کشور در شمال مطرح میباشند واقع گردیده، چرا که به طور حتم طرفداران زیادی داشته و فروش این دست از ویلاها در آینده راحت تر خواهد بود.
بعد از آن مثلا ویلایی را در نوشهر منتخب خرید قرار داده اید، باید توجه داشته باشید که ویلای فروشی در مناطق ممنوعه خرید قرار نداشته باشد که در مورد مناطق ممنوعه خرید ویلا در شمال در نکات قبلی اشاره شده است.

 

موقعیت مکانی و مکان های نزدیک ویلا

سعی کنید در هنگام خرید ویلا در مجاورت ویلا شما زمین خالی وجود نداشته باشد، چرا که بعدها امکان این که شخصی زمین را خریداری و اقدام به ساخت ویلا یا آپارتمان چند طبقه نماید وجود دارد، البته این مورد بیشتر در ویلاهای بیرون شهرک که از اساسنامه خاصی تبعیت ندارند اتفاق می افتد و مربوط به ویلاهای شهرکی با ضوابط و قوانین خاص خود خصوصا در مورد ارتفاع ساخت و ... نخواهد بود.

نکته: دقت داشته باشید که بعضی از ویلاهای ارزان قیمت در شمال، امکان اینکه به شما معرفی نمایند و شما وسوسه خرید آن را در سر بپرورانید وجود دارد، در اینجا باید علت ارزانی ویلا را بیابید شاید به دلیل نداشتن اسناد و مدارک مشخص بوده و یا مواردی که از دید شما پوشیده است، پس پیشنهاد میکنیم حتما مطلب در مورد اینکه چه ویلاهایی را نباید خرید در قسمت آموزشی سایت املاک بانیان مسکن مشاهده نمایید تا اطلاعات شما در این خصوص کامل گردد.

 

 

ساخت ویلا گزینه برای افزایش سود در هنگام فروش ویلا

 

انتخاب زمین مناسب برای ویلا

خوب مطالب فوق را متذکر شدیم تا شما را با خرید ویلایی که میتواند برای شما سودآور باشد آشنا نموده و انتخاب شما را به سمت این دست از ویلاها سوق دهیم، بهترین و سودآور ترین مورد در خرید ویلا در گام نخست برای افرادی که فرصت انتخاب و زمان کافی برای جستجو ویلا را دارند میتواند انتخاب زمین مناسب باشد، چرا که سود دو طرفه هم در زمین و هم در ساخت به سلیقه خود را خواهند داشت و در مجموع 30% نسبت به ویلاهای آماده فروش در شمال سود خواهند نمود و در کل هزینه ساخت و خرید زمین با قیمت پایین تر برایشان تمام خواهد شد که این زمان از خرید زمین تا ساخت و اتمام آن در نهایت 5-6 ماه طول خواهد کشید، و ما یک قطعه زمین فروشی با قیمت نصف قیمت اصلی آن در شهرک بزرگ ده هکتاری رو به رشد به صورت شمال جنوبی و با اسناد و مدارک کامل آماده ساخت داریم که مورد اکازیون و مناسب برای شما میتواند باشد. به قول معروف زمین مال خداست و با خدا معامله کردن ضرر نخواهد داشت.

 

خرید زمین بهترین روش سودآورد بودن ویلا

مورد فوق که بهترین گزینه در ویلا دار شدن و سودآور بودن ویلا برای شما خواهد بود همان خرید زمین شهرکی در شمال، برای آن دست از افرادی است که زمان کافی برای ساخت ویلا و در نهایت ویلا دار شدن را دارند و باید گفت نگران ساخت و اینکه حوصله ساخت و اعتماد به سازنده را ندارند نباشند، چرا که در شهرک های شمال فردی به عنوان مهندس ساخت معرفی و به طور حتم تحت نظارت شما بهترین کیفیت ساخت با قیمت منطقی و مشخص شده را خواهد داشت.

 

تعجیل مالک (نیاز مالی) بهترین فرصت برای خرید ویلا

مورد بعدی که به آن اشاره میکنیم برای افرادی است که فقط و فقط به دنبال خرید ویلایی هستند که بتواند برایشان سودآور باشد و حوصله یا وقت ساخت را ندارند، توصیه ما به این عزیزان حوصله در انتخاب و خرید ویلا در شمال میباشد به گونه ای که در انتظار ویلایی که مالک آن نیاز به پول داشته و حاظر به فروش ویلا خود با قیمتی پایین و زیر قیمت منطقه است باشند و یا ویلاهایی که با شرایط اقساطی بلند مدت یک ساله یا دوساله حاضر به فروش ویلا میباشند را یافته و خرید نمایند، البته نکته ای به عنوان ضرب المثل در این جا مطرح میگردد که هیچ گرانی بی حکمت و هیچ ارزانی بی علت نیست، باید دقت داشته باشید که چنین موردی از ویلاهای قسطی طولانی مدت بیشتر در مناطق درجه دو و سه شمال وجود داشته و مناطق برند و معروف برای خرید ویلا در شمال با چنین شرایطی هرگز حاظر به فروش نبوده چون مطمئن به فروش ویلا خود کمتر از سه ماه بعد از ساخت و آن هم به صورت نقدی خواهند بود، پس شما را از خرید ویلا در مناطق نامرغوب شمال منع و تشویق به خرید ویلا در شهرها و مناطق پرفروش شمال مینماییم و در این خصوص با مشاورین املاک مورد اعتماد خود در شمال ارتباط مداوم داشته تا بتوانید چنین موردی را خرید داشته باشند. مورد بعدی میتواند سعی در خرید ویلایی قدیمی در مکانی دنج و یا شهرکی برند که کمی نیاز به مرمت و باز سازی دارند باشند چون این دست از ویلاها را میتوان ارزان تر خرید و با کمی مرمت و بازسازی و تغییر در چهره ویلا امکان این که با قیمت بالاتر و حداقل با 25%سود بتوان فروخت میباشد.


جمع بندی: در مورد اینکه چطور میشود با خرید ویلا در شمال سود کرد باید گفت که اولویت اول انتخاب و خرید زمین مناسب برای ساخت یک ویلای معقول میتواند باشد و بعد از آن در جستجو و یافتن ویلایی زیر قیمت فروش باشید یا ویلایی که بتوان با قیمت واقعی آن را خرید، البته توجه داشته باشید این موارد باید در مناطق برند و پرفروش ویلا در شمال انتخاب شود، امید است با درج این مطالب بتوانیم شما را در خرید ویلایی شیک زیبا و سودآور در شمال رهنمون باشیم.