فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

چگونه ملک خود را سریع و بی‌واسطه بفروشم؟

فروش سریع ملک در مناطقی که مشتری زیادی داشته و افراد زیادی در این مناطق حضور داشته و به مناطق معروف و شناخته شده مازندران شهره هستند، رخ می‌دهد. چرا که به قول ضرب المثل معروف که میگه؛ طلا که پاک چه منتش به خاک!

 

خرید انواع ویلاهای ساحلی در شمال

چگونه ملک یا ویلای خود را بفروشیم؟

1- تیتر آگهی بسیار مهم است به گونه‌ای که باید ذهن خریدار را به سمت خود جذب و کلیاتی از خواسته خریدار مانند نوع ملک، موقعیت ملک، متراژ و قیمت نهایی را ارایه دهد.
2- به امکانات و امتیازات خاص ملک توجه کنید.
3- از تصاویر با کیفیت و جذاب و کامل از تمامی قسمت‌های ملک ارایه دهید.
4- از تور مجازی استفاده کنید و جزییات کامل ملک را به نمایش گذارید.
5- سعی کنید نکات منفی را حذف و نکات مثبت ملک را به نمایش بگذارید.
6- از شماره تلفن خود استفاده نموده و ساعات پاسخ‌گویی را مشخص کنید.
7- قیمت را ثبت کنید تا خریدارانی واقعی با شما مرتبط شوند.
8- آگهی ملک خود را در سایت‌های معروف املاک و شبکه‌های اجتماعی به نمایش عموم بگذارید.

بله با این جمله معروف متوجه خواهیم شد ملک‌هایی که دارای ارزش و اهمیت هستند به خودی خود با موقعیت و محاسنی که دارند عامل فروش سریع و کوتاه مدت خواهند شد، البته ویلاهایی هم در این بین وجود دارند که نیاز به حمایت و معرفی دارند، این معرفی و شناساندن ویلا جهت فروش در بازار مسکن به مشتری، مستلزم تبلیغات و صرف هزینه خواهد بود که در ذیل به اهمیت تبلیغات در فروش ویلا و یا ملک خواهیم پرداخت.

فروش ملک در كم‌ترین زمان و یا اكنون این سوال در ذهن شما خطور می‌كند كه چطور ملک خود را بدون واسطه و مستقیم بفروشید؟ ما در اين مبحث به پاره‌ای از مسایل در خصوص فروش سریع و آسان‌تر ملک عده‌ای از فروشندگان ملک أعم از فروش ویلا، فروش زمین، فروش آپارتمان و فروش ملک تجاری و مسكونی كه نیاز به فروش سریع‌تر و به قیمت ملک خود را دارند می‌پردازیم.

در مقدمه این مبحث به قول معروف كه خداوند می‌فرماید؛ از تو حركت از من بركت، پس تلاش منطقی و حساب شده بر پایه ارزش‌های انسانی و صداقت و راستگویی مطمینا مثمرثمر و نتیجه دلخواه را به همراه خواهد داشت، با این سرنخ به دنبال مزد زحمات خود در كوتاه‌ترین زمان و با سود منصفانه و منطقی خواهیم بود كه در این‌جا به طور اختصار در مورد ملک و مستغلات خواهیم پرداخت. 

به طور مثال: فروشنده ویلا در شمال بعد از تلاش چند ماهه كه شامل خرید زمین برای ساخت و فروش ویلا بوده تا از این تلاش سودی عایدش شود بنا به دلایلی كه به آن اشاره می‌شود بعد از گذشت مدت زمان طولانی موفق به فروش ویلا و یا ملک خود نشده است، حال باید چه كرد تا مشكل به فروش نرفتن ملک را حل و سعی در فروش سریع و به قیمت ویلا و یا ملک شخص سازنده ویلا نمود؟

توصیه به فروشندگان ویلا

در ابتدا توصیه ما به اشخاص مالک (كه منظور از ملک شامل؛ زمین، ویلا، آپارتمان، واحد ‌تجاری و دیگر مستغلات در شمال و خصوصا برای مثال از ویلا بیشتر صحبت خواهد شد) و سازنده ویلا در شمال این است كه، با توجه به حساسیت خریداران ویلا به امنیت كامل برای ویلا در نبود خودشان و یا به داشتن سند مالكیت ششدانگ و يا سند عرصه و عیان و جواز ساخت و پایان‌كار، برای ساخت ویلا به دنبال زمین‌هایی باشند كه اولا دارای سند مالكیت محرز و رسمی بوده، دوما حتی‌المقدور در بافت شهری يا روستایی به جهت هزینه كمتر برای اخذ مجوز ساخت و پایان‌كار بدون دردسر و پرداخت جریمه‌های سنگین بعد از اتمام ویلا دچار نشوند، ثالثا بیش‌تر سعی شود ویلایی كه می‌خواهند برای فروش به خریداران با سلایق متفاوت عرضه كنند در محیطی امن و ترجیحا در محیط شهركی و با امنیت كامل باشد.

سه مورد فوق از موارد حساس و اصل فروش ویلا در شمال می‌باشد كه فرعیاتی نیز نظیر نوع نقشه و متریال ویلا، یعنی نقشه‌ای زیبا با حس واقعی و گرم یک ویلا شیک و زیبا با مصالح مرغوب و درجه یک را به خریدار نمایش دهد تا خریدار ارتباط درست و رضایت‌مند با ویلا برقرار نماید.

1- یكی دیگر از موارد فرعی مهم در بحث فروش ویلا، قیمت منطقی و عادلانه و توافقی و نه قیمت كذایی و دور از واقعیت و در اصطلاح، ویلا را به قیمت گران برای فروش معین كرده بین خریدار و فروشنده مرسوم می‌باشد.

2- مورد دیگر نزدیکی ویلا و دسترسی آسان به جاده سراسری و قرارگیری ویلا در منطقه‌ای با چشم‌انداز زیبا جنگل و دریا با عبور و مرور راحت و آسان در مسیری آسفالت شده، منظور هموار بودن مسیر ویلا و به دور از بافت بومی و روستانشین باشد تا سازنده و فروشنده ویلا بتواند با رعايت این نكات مهم به طور دقیق اقدام به فروش ویلا خود با قیمتی خوب و در كمترین زمان ممكن نماید.

چاره کار چیست؟

حال با رعایت تمامی موارد صحیح و منطقی در فروش ویلا، سازنده ویلا نتوانسته ملک خود را در زمان مدنظر به فروش برساند! در اینجا باید به دنبال علت آن كه یکی از علل آن می‌تواند عدم معرفی و نشناساندن ویلا به خریداران توسط مالک و سازنده ويلا باشد، كه راه حل آن تبليغ محدود و گسترده براي ويلا می‌توان باشد. كه منظور از تبليغ محدود، شناساندن و معرفی ملک خود به بنگاه‌ها و املاک نزدیک ویلا و حومه می‌باشد تا برای فروش ملک به فروشنده ياری رسانند.

منظور از تبلیغ گسترده ثبت ملک در فضای مجازی و کانال‌های تلگرام فروش ویلا و اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی ویلا و از همه مهم‌تر سایت‌های اینترنتی و جهانی فروش ملک، مانند سایت بانیان مسكن و دیگر سایت‌های مطرح و معروف در صفحه اول اینترنت و گوگل به هنگام جستجو ملک توسط خریداران هستند می‌باشد، كه این امر می‌تواند به شناساندن ملک شما به صورت وسیع و گسترده در سطح بین‌المللی به خریداران معرفی و در فروش سریع و زودتر ویلا و ملک شما بتواند مثمرثمر باشد.

 

تبلیغات در فروش ویلا شمال
 

سایت فعال و جهانی و به روز بانیان مسكن به عنوان یكی از 5سايت برتر خرید و فروش ملک و املاک، خصوصا ویلا در صفحه اول گوگل با بازدید متوسط روزانه روزی 3هزار نفر، می‌تواند تبلیغ وسیع و مناسبی برای معرفی و فروش ویلا و ملک شما باشد، شما می‌توانید با ثبت ملک خود در این سایت فعال و معروف جهانی با صرف هزینه ناچيز و با ارسال تصاویر و مشخصات ملک و شماره تماس مستقیم خود در قسمت ثبت ملک سایت بانیان مسكن اقدام به فروش مستقیم و بی‌واسطه ویلا خود با قیمت واقعی در كمترین زمان نمایید.