فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

امکانات شهرک‌های ویلایی در شمال

اگر قصد خرید یا اجاره یا فروش ویلا در شمال را دارید و می‌خواهید ویلایی که خریداری می‌کنید در شهرک‌های ویلایی واقع شود، لازم است تا با امکانات این شهرک‌ها و قابلیت‌هایی که برای ساکنین در نظر می‌گیرند آشنا شوید، و این موارد که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم به طور حتم در خرید ویلا داخل شهرک که می‌دانیم مدنظر خیلی از شما عزیزان خواهد بود اشاره می‌کنیم تا با اطلاعات کامل پای در این میدان گذارید. در ادامه برخی از امکانات متداول که ممکن است در برخی شهرک‌ها موجود باشند را مشاهده می‌نمایید.

 

خرید انواع ویلاهای جنگلی در شمال


 

شهرک ویلایی شمال

 

 1. توجه به فاصله شهرک تا مراکز شهری، دریا، جنگل، مراکز خرید
 2. نوع جاده‌های داخلی شهرک و جاده‌های فاصل بین جاده اصلی تا شهرک
 3. فاصله شهرک از جاده‌های اصلی
 4. امکانات تفریحی شهرک مثل استخر، باشگاه، مرکز بازی کودکان، مسیرهای دوچرخه سواری، ...
 5. سیستم‌های گرمایش و سرمایش مرکزی مثل چیلر و شوفاژ
 6. داشتن گاز، برق، آب شرب و وضعیت آنتن‌دهی تلفن همراه
 7. وضعیت نگهبانی شهرک
 8. وجود پارکینگ‌های عمومی و خصوصی در شهرک برای میهمانان
 9. عرض خیابان‌های داخلی شهرک جهت رفت و آمد آسان
 10. مقدار شارژ ماهیانه یا سالیانه که در شهرک می‌بایست پرداخت شود
 11. داشتن سند رسمی برای ویلاهای موجود
 12. نزدیکی به رستوران و فست فود برای آسان بودن تهیه غذا در زمان سکونت در شهرک
 13. وجود افراد قابل اعتماد که بتوانند مشکلات احتمالی برای شهرک و ویلا را در صورت لزوم برطرف نمایند.
 14. امکانات پیشرفته و روز شامل خانه هوشمند با قابلیت کنترل و مانیتور کردن وضعیت ویلا و شهرک از راه دور. مانند داشتن دوربین مداربسته تحت شبکه، سیستم‌های کنترل روشنایی و دما و آبیاری هوشمند و ...
 15. نوع مصالح به کار رفته در ویلاها از جهت دوام و عمری که در زمان طولانی خواهند داشت.
 16. بررسی مشاعات شهرک که شامل موارد فوق اعم از نگهبانی، خیابان شهرک، مجموعه تفریحی، نگهبانی، امکانات مشترک و...
   

خیابان شهرک


نکته؛

پس از اینکه شهرک‌های مناسب برای خرید ویلا را انتخاب نمایید، سپس می‌بایست با بررسی عوامل دیگر که در یک سکونت دلنشین اثربخش هستند، و به ویژگی‌های خرید ویلا در شمال شهرت دارند،بهترین انتخاب را به عمل آورید و این عوامل را به طور اختصار می‌شود در موارد زیر خلاصه کرد.

 

نوع و کیفیت ساخت ویلا:

نوع نقشه و طراحی زیبا در نما و دیزاین داخلی آن، بدون فضای پرت، همچنین به کار رفتن متریال و مصالح با کیفیت در ساخت ویلا، به طور یقین می‌تواند نظر هر خریداری را به خود جلب کند. پیشنهاد ما به سازندگان و افرادی که ویلای فروشی در شمال دارند این است که به سمت ساخت ویلاهای استاندارد و با‌کیفیت و الهام گرفته از سازه‌های مدرن و اروپایی در بازار رقابتی امروز مسکن روی آورند تا بتوانند به هدف دلخواه خود برسند.
 

کیفیت ساخت ویلا شهرکی


چشم‌انداز ویلا؛

مساله ویو یا همان چشم‌انداز ویلا یکی از مسایل اساسی است که نهایت امر منجر به خرید ویلا خواهد شد، چرا که ممکن است ویلایی همه شرایط لازم برای خرید را داشته باشد اما سد و مانعی در جلوی ویلا قرار داشته باشد و شامل ساختمانی بلند یا ویلایی که مانع دید آزاد ویلا رو به جنگل یا دریا را مسدود کرده باشد در چنین شرایطی به طور حتم از خرید ویلا انصراف خواهید داد، پس چشم‌انداز باز و بدون مانع ویلا یکی از مسایل و نکات مهم در خرید ویلا خواهد بود.


فواصل ویلا‌ها از هم؛

رعایت فاصله ویلا در حدود اربعه ملک نیز در خرید ویلا حایز اهمیت خواهد بود، چرا که مشاهده شده ملکی از قسمت مشترک با ویلا یا ملک کناری از لحاظ چشم‌انداز، سروصدا، آرامش، امنیت، دچار مشکل باشد و به حتم هیچ خریداری تمایل به خرید ویلا یا ملکی که در اطراف از لحاظ فوق دارای مشکل و یا مساله دیگر مشرف داشتن ویلا و عدم امنیت و آسایش هنگام حضور در حیاط یا تراس برای فرد باشد را ملاک خرید قرار نخواهد داد و توصیه ما نیز توجه به چنین نکات حساس و ریز  قبل از خرید ویلا در جای جای شمال خواهد بود.


قیمت نهایی ویلا؛

قیمت نهایی ویلا به قیمتی گفته می‌شود که بعد از رای‌زنی و تخفیف نهایی از سوی فروشنده ویلا اعلام می‌شود، باید در نظر داشت این قیمت در مجموع باید واقعی و در شأن ویلا باشد، چرا که با محاسبه قیمت ویلا با حساب سرانگشتی می‌شود به قیمت نهایی آن پی برد. چنانچه قیمت نهایی مالک فراتر از قیمت محاسبه شده و کارشناسی ویلا شود، انتظار این که خریدار از انتخاب و خرید ویلا انصراف دهد بسیار زیاد خواهد بود.


مساله سودآوری در خرید ویلا؛

این نکته هم که خرید ویلا در مکان و زمانی صورت گیرد که در آینده جنبه سودآوری برای خریدار داشته باشد نیز حایز اهمیت است، چرا که مشاهده شده بعضی از ویلاها بعد خرید تا چند سال نیز نتوانسته‌اند بیش‌تر از مبلغ خرید، ویلا را با افزایش قیمت مانند ویلاهای مناسب دیگر بفروشند، پس به این نکته که خرید ویلای سودآور  می‌تواند به نفع شما باشد توجه نمایید.

 

همینطور شما می توانید از مقاله ویژگی های مهم و ضروری در خرید و فروش ویلا که توسط املاک بانیان مسکن برای شما کاربران عزیز ارائه شده است استفاده کنید که نکات مهم مانند مصالح استفاده شده در ساخت ویلا، مکان های نزدیک به ویلا و خیلی از مسائل دیگر که حتما در هنگام خرید ویلا یا فروش ویلا باید به آن ها اهمیت بسیاری بدهید که در آینده به بعضی مشکلات که می توان از آن ها پیشگیری کرد بر نخورده و با خیالی راحت نسبت به معامله خود بپردازید.
 

سودآوری در خرید ویلا

 

شرایط خرید ویلا؛

شرایط خرید ویلا نیز یکی از عوامل تایین کننده در انتخاب و پرداخت هزینه ویلا می‌باشد، به نحوی که شرایط خرید ویلا به صورت اقساطی و شرایط خرید ویلا با وام بانکی و طی چند مرحله باشد برای خریدار راحت‌تر خواهد بود، چون بعضی از خریداران توان پرداخت نقدی و یک‌جا‌ هزینه خرید ویلا را نداشته و شاید همین مساله باعث انصراف از خرید از سوی مشتری باشد، پس طرفین معامله باید در نحوه شرایط خرید ویلا کمی منعطف باشند تا در نهایت معامله‌ای برد برد برای طرفین اتفاق افتد.