فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق
نقش دهیار و شورای روستا در خرید ویلا در شمال چیست

نقش دهیار و شورای روستا در خرید ویلا در شمال چیست

نقش دهیار و شورا در رابطه با خرید ویلا در شمال بسیار حایز اهمیت است، چرا که بیشتر سازه‌های ویلایی در حومه شهر و در بافت‌های روستایی قرار دارد و شما قبل از خرید ویلا می‌توانید از طریق دهیار و یا شورای محل استعلام و مشخصات کامل ملک را سوال کنید، البته این موضوع را می‌توانید با مشاور املاک مطرح کنید اما اگر اعتماد شما به مشاور و معرف ملک ضعیف است بهترین حالت پرسش از دهیار در خصوص خرید ویلا یا ملک در شمال یا منطقه و روستای مد نظر خواهد بود.

چگونه با کمترین هزینه ویلای مناسب بخریم

چگونه با کمترین هزینه ویلای مناسب بخریم

هزینه خرید ویلا چقدر است، موضوعی که بانیان مسکن در این مقاله به آن پرداخته تا ارزش ویلا برای خرید را روشن نماید. آیا با کمترین هزینه می‌توان در شمال ویلا خرید، پاسخ مثبت است، موقعیت ویلا، نوع کیفیت و سبک ساخت ویلا، متراژ زمین، عواملی هستند که به هزینه ویلا رتبه ارزان یا گران می‌دهند، چنان چه ویلایی دارای متراژ کم زمین و کیفیت پایین ساخت و موقعیتی نامناسب باشد در هر منطقه‌ای از شمال از قیمت خرید کمتری برخوردار است.

انواع پوشش سقف در ساخت ویلاهای شمال

انواع پوشش سقف در ساخت ویلاهای شمال

انواع پوشش سقف در ساخت ویلاهای شمال متنوع می‌باشد، در این مبحث بانیان مسکن قصد دارد شما را با انواع پوشش سقف ویلا، آشنا کند تا بتوانید پوششی مناسب برای سقف ویلای خود برگزینید، چرا که این انتخاب می‌تواند با توجه به بودجه شما و خواسته‌تان، مقاومت سقف، عایق بودن، دوام بالا و ... تغییر پذیرد. پس در این مبحث با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین گزینه از پوشش سقف را برای ویلای خود انتخاب نمایید.

معایب و مزایای خرید ویلای هوشمند در شمال چیست؟

معایب و مزایای خرید ویلای هوشمند در شمال چیست؟

معایب و مزایای خرید ویلای هوشمند در شمال که امروزه در بیشتر ویلاهای لوکس می‌بینیم شامل امنیت بالا، آسایش و راحتی برای صاحب ویلا، راحتی در استفاده، صرفه‌جویی در وقت و هزینه از مزایای این ویلاست اما معایبی چون هزینه بالا و به دلیل همین هزینه بالا در اجرای سیستم هوشمند در ویلا محاطبین خاص خود یعنی آن دست از افرادی که توان مالی بالاتری دارند امکان استفاده از آن را دارند و از دیگر معایب آن می‌توان به وابستگی افراد به این سیستم کارا و راحت نام برد.

مهم‌ترین نکات فروش ویلای شمال، پیش از فروش ویلای خود در شمال حتما بخوانید

مهم‌ترین نکات فروش ویلای شمال، پیش از فروش ویلای خود در شمال حتما بخوانید

در این مقاله بانیان مسکن سعی می کنیم نکات مهم در هنگام فروش ویلا مخصوصا در شمال کشور را بررسی کنیم.

تفاوت ویلای لوکس و معمولی در شمال

تفاوت ویلای لوکس و معمولی در شمال

تفاوت ویلای لوکس و معمولی در شمال کم نیست و شناخت آن می‌تواند با توجه به بودجه شما مناسب خرید باشد، همه می‌دانیم که ویلای لوکس هزینه‌ها و آپشن‌های بیشتری نسبت به ویلاهای معمولی دارد و شناخت این هزینه‌ها و آپشن‌های خاص ویلای لوکس در بانیان مسکن و به خصوص در این سر فصل برای شما به رشته تحریر در آمده است.

کناف چیست و کاربرد آن در ساخت ویلاهای شمال چگونه است؟

کناف چیست و کاربرد آن در ساخت ویلاهای شمال چگونه است؟

کناف چیست و نقش آن در صنعت ساختمان به چه نحوی است؟ این یکی از سوالاتی است که در ساختمان سازی پرسیده خواهد شد و در جواب باید گفت که، کناف پوششی از جنس گچ فشرده به صورت صفحه یا پنل‌های است که در پوشش و تزیین دیوارها و سقف ویلا یا ساختمان از آن استفاده می‌شود که نحوه اجرای خاص خود را دارد که بانیان مسکن در این فصل به آن پرداخته است.

بازسازی ویلا چیست و چه ضرورتی دارد؟

بازسازی ویلا چیست و چه ضرورتی دارد؟

بازسازی ویلا، نوسازی و بهسازی ویلا عباراتی هستند در رابطه با سازه‌ای ویلایی در شمال که چند سالی از عمر آن می‌گذرد و نیاز به مرمت و بهبود داشته، مطرح می‌شود و البته تفاوت‌هایی نیز با هم دارند، مثلا بازسازی ویلا مربوط به نمای خارجی و بیرونی ویلاست در صورتی که بهسازی مختص داخل ویلا و تغییر دکور و طراحی داخلی ویلاست و اما نوسازی ویلا که هم می‌تواند شامل داخل و بیرون ویلا شود، با بانیان مسکن همراه شوید تا بهتر با عباراتی چون بازسازی ویلا آشنا شوید.

ویلا داخل بافت یعنی چه؟

ویلا داخل بافت یعنی چه؟

ویلا داخل بافت یعنی چه؟ عنوانی جذاب و آشنا که در مورد طرح هادی روستایی و محدوده این طرح در روستا سخن به میان می‌آورد و شما را با کاربری زمین به چالش می‌کشاند و از مجوز ساخت حرف می‌زند، بله خرید یا فروش ویلا داخل بافت مزایا و محاسنی دارد که ویلای خارج از بافت از آن بی‌بهره است و پیشنهاد بانیان مسکن به شما خرید ویلا داخل بافت در شمال می‌باشد که در ردیف ویلاهای مطمین شمال قرار دارد.

تبدیل سند شورایی به سند شش دانگ تک برگ

تبدیل سند شورایی به سند شش دانگ تک برگ

فرض کنید ویلایی در شمال خریداری کرده‌اید که دارای سندی عادی به نام سند شورایی است و این مساله باعث نگرانی و استرس شماست و می‌خواهید بدانید آیا امکان این که سند شورایی را به سند شش دانگ تک برگ تبدیل کنید وجود دارد یا نه؟ در پاسخ باید گفت بلی! تبدیل سند شورایی به سند قطعی تک برگ وجود دارد، اما مراحلی دارد که ما در بانیان مسکن به شرح زیر به آن اشاره داشته‌ایم.

انواع سند ملک و تفاوت‌ اسناد ملکی

انواع سند ملک و تفاوت‌ اسناد ملکی

سند ملک انواع متفاوتی دارد که شناخت هر یک تاثیر بسزایی در خرید شما خواهد داشت، بهترین نوع سند ملکی سند شش دانگ عرصه و عیان است که مربوط به مالکیت ملک و بنای احداثی در آن است و به طور میانگین حدود یک دهم ویلاهای موجود برای فروش در شمال از آن بهره‌مند هستند، ما در این بخش از سایت املاک بانیان مسکن شما را با انواع سند ملک موجود در کشور و به خصوص شمال آشنا خواهیم کرد.

فروش ویلا شمال در 7 گام ساده

فروش ویلا شمال در 7 گام ساده

این مقاله بانیان مسکن برای کسانی است که قصد فروش ویلای خود را دارند. در این مقاله می‌خواهیم راهکارهایی برای فروش بهتر ویلا در شمال ارائه دهیم.

مهم‌ترین مراکز خرید شمال

مهم‌ترین مراکز خرید شمال

مهم‌ترین مراکز خرید شمال کشور به برندهای مطرح و شناخته شده‌ای در دسته پوشاک، لوازم منزل، پوشاک و لوازم ورزشی، باغ و باغچه، رستوران و فست‌فودها و همچنین بازارهای هفتگی در شهرهای شناخته شده مازندران تعلق دارد که به نمونه‌ای از این مراکز خرید شمال کشور در بانیان مسکن به آن می‌پردازیم.

مهم‌ترین هزینه‌های بعد از خرید ویلا در شمال کدامند؟

مهم‌ترین هزینه‌های بعد از خرید ویلا در شمال کدامند؟

مهم‌ترین هزینه‌های بعد از خرید ویلا در شمال کدامند؟ سوالی مهم که باید بگوییم این هزینه‌ها به یک ویلای کلنگی یا نیمه‌کاره و نوساز که نیاز به مبله شدن دارد تعلق نمی‌گیرد و خاص ویلاهایی است که بعد از مدتی نیاز به تعمیرات و هزینه شارژ و نگهداری سالانه ویلا و باغچه دارد شامل می‌شود که بانیان مسکن به صورت کامل به آن پرداخته است.

مقدمه‌ای بر سازه CFS و LFS

مقدمه‌ای بر سازه CFS و LFS

سازه CFS و LFS نماینده جدیدترین سازه‌های صنعت ساختمانند و در استقامت سردمدارند و به سبکی شهره، همچنین سرعت و کیفیت دو بال پرواز سازه CFS و LFS و همین‌طور که می‌دانید صنعت ساختمان از وجود مصالح سنگین و کم دوام رنج می‌برد. به واسطه این امر، تمهیداتی در نظر گرفته شد (که در رأس آن‌ها سازه CFS و LFS، قرار دارد)، تا فعالان عرصه ساخت و ساز بتوانند سوت پایان را برای اتمام شرایط فعلی به صدا در آورده و ساختمان سازی را چند گام به جلو سوق دهند.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10