فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

خرید ویلا در محمودآباد و شناخت این شهرستان

خرید ویلا در محمودآباد و شناخت این شهرستان

محمودآباد کجاست و این که خرید ویلا در محمودآباد چه معایب و مزایایی دارد، عنوانی که‌می‌خواهیم در این قسمت از سایت بانیان مسکن به آن بپردازیم. بله خرید ویلا در محمودآباد نیز مانند دیگر شهرهای ساحلی مازندران دارای تنوع فراوانی است و این که شما کل منطقه محمودآباد را بشناسید مسلماً بهتر می‌توانید با توجه به خواسته خود انتخاب درست و در نهایت خریدی بهتر از ویلا را در بهترین نقطه این شهر ساحلی داشته باشید.

گذری بر دو ماده 147 و 148 قانون ثبت و املاک کشور

گذری بر دو ماده 147 و 148 قانون ثبت و املاک کشور

ماده 147 و 148 قانون ثبت اسناد و املاک کشور قانونی است که سند مالکیت برای املاک‌های منطقه صادر می‌نماید و این صدور سند طبق مواد فوق دارای قوانین و مشخصات خاصی است که مورد بررسی قرار می‌گیرد.

هر آن‌چه نیاز است درباره دریافت کد رهگیری بدانیم

هر آن‌چه نیاز است درباره دریافت کد رهگیری بدانیم

کد رهگیری شیوه‌ای است نوین، روشی که در جهت بهبود فرآیند اجاره و فروش ملک مورد استفاده قرار می‌گیرد. کد رهگیری به طرفین معامله ملک این اطمینان را می‌دهد که ملک در کمال اطمینان به فروش می‌رسد و هیچ نگرانی از بابت کلاهبرداری در این زمینه وجود ندارد. بعد از خرید ویلا و عقد قرارداد حتما از مدیر بنگاه مربوطه کد رهگیری را طلب نمایید.

وضعیت آب در مازندران به چه صورت است؟

وضعیت آب در مازندران به چه صورت است؟

وضعیت آب در مازندران مساله‌ای جدی و حیاتی است برای ویلاهایی که به فروش می‌رسد به خصوص برای ویلاهایی که دارای استخر هستند و احتیاج بیشتری به تغذیه آب دارند، مساله آب در مازندران به دو صورت آب آشامیدنی و آب چاه‌ها برای کشاورزی خلاصه می‌شود. به دلیل بحران آب در کشور و به خصوص در شمال این مساله را برای اطلاع دوستان عنوان کردیم تا بیشتر با موضوع آب در شمال کشور و صرفه جویی در این امر حیاتی دقت لازم را داشته باشند.

بررسی شهرک ویلایی در شمال

بررسی شهرک ویلایی در شمال

احداث شهرک در شمال دارای قواعد و قانون خاصی است که بعد از اراده و تصمیم شما برای ساخت شهرک در شمال قابل بررسی و اجرا می‌باشد، در شمال مجموعه‌های کوچک و بزرگ ویلایی را در کنار هم که به عنوان شهرک شناخته می‌شوند حتما دیده‌اید، خوب است با زیر ساخت شهرک در شمال نیز مطابق متن زیر آشنا شوید.

مشاعات ساختمان چیست و چه کاربردهایی دارد؟

مشاعات ساختمان چیست و چه کاربردهایی دارد؟

مشاعات ساختمان بخش‌های مشترک بین تمامی افراد و اهالی ساختمان یا آپارتمان و مجموعه مسکونی می‌باشد که دارای قواعد و قوانین خاصی است که آشنایی و شناخت آن باعث مودت و آرامش تک‌تک اهالی می‌شود، از این‌که می‌گوییم مشاعات ساختمان یعنی مربوط به آپارتمان‌ها می‌باشد و مشاعات کلی‌تر راجع به شهرک و ویلاست که مشاعات شهرک نیز قواعد و قانون خاص خود را دارد.

خیابان منتهی به ویلا

خیابان منتهی به ویلا

خیابان و جاده منتهی به ویلا نیز بسیار در ارزش ویلا برای فروش یا خرید تاثیر‌گذار است، همان‌طور که می‌دانید یک ویلا شاید خیابانی آسفالت شده یا خاکی و یا سنگ‌فرش و یا موزاییکی باشد. ما در این بخش شما را با انواع خیابان و جاده منتهی به ویلا آشنا می‌کنیم.

مروری بر انواع ویلای استخردار شمال

مروری بر انواع ویلای استخردار شمال

ویلای استخردار، نمونه‌ای از ویلاهای پرطرف‌دار دنیاست که به سه صورت ویلا با استخر داخل ویلا و ویلا با استخر در حیاط و ویلا با استخر در قسمت پشت بام و روف‌گاردن ساختمان مشاهده می‌شود، البته باید خاطر نشان کرد ویلای استخردار از لحاظ قیمتی نسبت به ویلای معمولی مشابه از ارزش بیشتری در شمال برخوردار است که باید در هنگام خرید ویلا به آن توجه کنید.

هتل آپارتمان‌های بزرگ در شمال

هتل آپارتمان‌های بزرگ در شمال

هتل آپارتمان را در شمال به گونه‌ای می‌شود توضیح داد که احداث و ساخت هتل آپارتمان‌های بزرگ را در قسمت ساحلی خواهیم دید و تاثیرات بسزایی در رونق اقتصادی و گردشگری منطقه شمال دارند و مجوز احداث هتل آپارتمان را در زمین‌هایی که مجوز تفریحی توریستی و گردشگری دارند توسط ارگان‌های دولتی داده خواهد شد.

می‌خواهم آپارتمان بسازم، از کجا شروع کنم؟

می‌خواهم آپارتمان بسازم، از کجا شروع کنم؟

مراحل ساخت آپارتمان را در این قسمت از نکات آموزشی سایت املاک بانیان مسکن می‌خواهیم شرح دهیم، آپارتمان سازی نیز تا حدودی شبیه ساخت ویلاست اما با محاسبات کلان و ‌‌پروژه‌ای کلان‌تر، آپارتمان در شمال در سه وضعیت آپارتمان ساحلی، آپارتمان جنگلی و آپارتمان شهری احداث و اجرا می‌شود که هر یک مراحل ساخت مشابه شرح زیر دارند.

کشاکش سازه‌های بتنی و فلزی برای ساخت ویلا

کشاکش سازه‌های بتنی و فلزی برای ساخت ویلا

سازه فلزی ویلا یا سازه بتنی ویلا، این سوالی است که رهن را مشغول می‌کند و شاید آن‌ها که در ابتدا تصمیم به ساخت ویلا می‌گیرند بین تصمیم انتخاب سازه بتنی و سازه فلزی در تردید باشند، ما در این‌جا شما را با بهترین سازه‌ای که می‌شود در شمال استفاده کرد و شرایط و چگونگی دو سازه بتنی و سازه فلزی و این‌که کدام بک در شمال مناسب‌تر است را برایتان شرح خواهیم داد.

محوطه ویلا، از چمن مصنوعی تا طبیعت زنده

محوطه ویلا، از چمن مصنوعی تا طبیعت زنده

محوطه ویلا نیز قسمتی از فضای ویلاست که همیشه قبل از ورود جلوه‌گری می‌نماید و نشان دهنده شخصیت ویلاست، ساخت و طراحی محوطه و فضای سبز ویلا از اهمیت زیادی در چهره و فروش ویلا دارد و این مساله به گونه‌ای است که هرچه زمین و حیاط ویلا بزرگ‌تر باشد فضا و مانور بیشتری برای ساخت محوطه‌ای زیبا وجود دارد.

همه چیز درباره بالکن و تراس ویلای شمال

همه چیز درباره بالکن و تراس ویلای شمال

بالکن و تراس ویلای شمال از قسمت‌های خارجی متصل به ساختمان یا ویلاست که رابطه نزدیک با طبیعت و فضای بیرونی ویلا دارد و به گونه‌ای اتصال ساختمان با محوطه و طبیعت اطراف را بر دوش می‌کشد، تراس ویلا هر چه قدر بزرگ‌تر باشد لذت استفاده و نشستن و دیدن مناظر اطراف را در دورهمی‌های خانوادگی بیشتر می‌کند و چه خوب است تراس در دور ساختمان اجرا گردد و هم چشم‌انداز جنگل و هم دریا را به صاحب آن هدیه دهد.

گذری بر ویژگی‌های آشپزخانه ویلا

گذری بر ویژگی‌های آشپزخانه ویلا

آشپزخانه ویلا نیز یکی از مکان‌های مهم داخل ویلا را شامل می‌شود و طراحی و چیدمان این قسمت می‌تواند بسیار ضروری باشد، داشتن یک آشپزخانه شیک و مجهز نیازمند بررسی مواردی خاص از دیدگاه متفاوتی است که ما در این قسمت شما را با آشپزخانه‌های پرطرفدار ویلایی در شمال، شامل دو نوع آشپزخانه مدرن و کلاسیک آشنا می‌کنیم.

مروری بر مهم‌ترین ویژگی اتاق خواب ویلا برای خرید ویلا

مروری بر مهم‌ترین ویژگی اتاق خواب ویلا برای خرید ویلا

اتاق خواب ویلا یکی از مهم‌ترین قسمت‌های داخلی ویلاست و اندازه و ابعاد و هم‌چنین تعداد اتاق خواب و طرح و رنگ آن در ویلا از نکات مهم در خرید و فروش ویلا خواهد بود، امروزه ما اتاق خواب مستر ویلا را برای مهمان‌ها و والدین و اتاق خواب معمولی را برای کودکان در نظر داریم، در مجموع بهتر است اتاق‌های ویلا تماما مستر باشد چرا که در هنگام فروش بهتر نظر مشتری را جلب خواهد کرد.

 
  
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10