فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

خرید باغ ویلا در شمال - کد: 2091

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 1450 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 10 تا 20 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 799،000،000  تومان

خرید باغ ویلا در شمال و فروش خانه باغ در شهرهای شمالی بالاخص نوشهر و چالوس تا نور و نمک‌آبرود که شامل ویلاهایی با بنایی قدیمی و در اکثر موارد با متراژ زمین بالای 1000 متر و 1500 متر در شمال به عنوان باغ ویلا و یا خانه باغ در شمال مطرح می‌شوند.
ویلا در شمال که به باغ ویلا شهرت دارد دارای 1500 مترحدودا زمین با بنایی در حدود 200 متر و 3 خواب قابل استفاده
می‌باشد، در عین حال ویلا نیاز به بازسازی و تعمیرات جزئی دارد.
قیمت ویلا در حدود 800 میلیون تومان می‌باشد، این ویلا دارای برق 3 فاز و کنتور آب و کنتور گاز مستقل بوده است. ویلا دارای سند منگوله دار سربی و جواز ساخت و پایان کار است. حیاط این ویلا پر از درختان میوه و مرکبات
می‌باشد، متراژ و طول و عرض زمین در حدو د 33 در 42 متر است.

نکته؛
خرید باغ ویلا در شمال و شهرهای حاشیه دریای خزر بخصوص در نوشهر از این دسته از ویلاهای پرطرفدار و پرفروش در شمال کشور می‌باشند.

باغ ویلا به ویلاهایی با زمین متراژ بالا در سازه‌های ویلایی فلت یا دوبلکس و اساسا با عمر بنای چند ساله و با محوطه‌ای سرسبز و زیبا که در بیشتر‌ موارد دارای سند مالکیت ششدانگ و به صورت مستقل و دربست بیرون شهرک و در محیطی آزاد و خصوصی در بازار مسکن شناخته می‌شوند و با قیمت‌های متفاوت که بسته به موقعیت محیطی و متراژ زمین متفاوت در شمال برای فروش وجود دارند.
تفاوت ویلاهای قدیمی با ویلاهای نوساز در شمال بیشتر و به طور مشهود در ویلا باغ با بنای قابل سکونت و بعضا نیاز به بازسازی در مساحت زمین بالای 1000 متر و در ویلاهای نوساز با مشخصات برعکس قابل نمایش خواهد بود.
خرید باغ ویلا در شمال برندی خاص و کیسی مناسب برای افرادی است که در جستجوی ویلایی با حس آرامش و رویایی می‌باشند است، با توجه به بودجه و سابقه‌ای این چنینی می‌توانید در جای جای نوار ساحلی و در حاشیه جنگل و دامنه کوه، ویلا باغ را جستجو و برای خرید اقدام نمایید.
البته ویلا باغ  را به دو صورت ویلا باغ جنگلی و یا ویلا باغ ساحلی که بیشتر خارج از محیط شهرک و به صورت مستقل قرار دارند خواهید دید، تنها تفاوت آن‌ها در قیمت فروش ویلا باغ در نقاط فوق خواهد بود و علاوه بر این امکان داشتن ساحل خصوصی و مستقل که در ویلا باغ‌های ساحلی جاده به دریا نیز ناممکن نخواهد بود.

بهترین باغ ویلا برای خرید:

بهترین خرید باغ ویلا در شمال را می‌توان به ویلایی با زمین حدود 1000 متر به صورت مستقل و خصوصی در محیطی دنج که به دریا و جنگل فاصله کمی داشته باشد و علاوه بر این به شهر نیز نزدیک بوده و از امکانات شهری اعم از بیمارستان، مراکز آموزشی، مراکز خرید، مراکز شهری بهره‌مند باشد را نام برد، و چنین باغ ویلای فروشی می‌تواند بیش‌ترین طرفدار برای خرید را در هر یک از شهرهای شمال داشته باشد.