فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

خرید زمین در شهرک دریابیشه - کد: 2478

نوع ملک: زمین
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 700 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: کلنگی
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

شهرک دریابیشه کجاست؟

شهرک دریابیشه از شهرک‌های برند و لوکس شمال است که  در سال 1342 تاسیس شده و در شمال، مازندران، در غرب این استان در کیلومتر 31 جاده نوشهر به سمت رویان و در حوضه شهرستان نوشهر واقع شده است.

شهرک دریابیشه از بزرگ‌ترین شهرک‌های شمال با وسعتی در حدود 60 هکتار با ویلاهای قدیمی و لوکس مدرن به صورت شهرک جنگلی با مشاعات کامل یک شهرک لوکس با دارا بودن ساحل خصوصی و دسترسی آسان از پل زیرگذر به دریا و امتیازات ساحلی و فروشگاه‌های برند در مسیر خود، یک شهرک نمونه و برند را از آن خود کرده است.

شهرک دریابیشه همان‌طور که توضیح دادیم از شهرک‌های برند و شناخته شده در شمال و غرب مازندران و نوشهر است که ویلاهای لوکس و مدرن آن زبان‌زد خاص و عام بوده و خرید زمین در شهرک دریابیشه با قیمت مشخص و منطقی یکی از شانس‌های است که نصیب شما خواهد شد.

خرید زمین در شهرک دریابیشه را اصولا در متراژ زمین‌های 600 تا 1000 m² که در بیشتر موارد دارای بنای قدیمی قابل سکونت و بازسازی شده و یا کلنگی که نیاز به تخریب و پتانسیل ساخت مجدد یک ویلای لوکس را دارد خواهید دید.
خرید زمین در شهرک دریابیشه را در 4 مورد زمین‌های 600، 800، 900، 1000 m² که دارای ویلای قدیمی فلت و دوبلکس که نیاز به بازسازی و یا بازسازی شده هستند را در این قسمت به شما معرفی خواهیم کرد.

قیمت زمین در شهرک دریابیشه

برای خرید زمین در شهرک دریابیشه که طبق عرف این شهرک در حدود متری 3 میلیون تومان باید هزینه کرد، اما ما در این شهرک 3 قطعه زمین با بنای احداثی برای فروش داریم که در حدود متری 2 میلیون و 800 هزار تومان است.

آیا خرید زمین در شهرک دریابیشه مقرون به صرفه است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت؛ آری، چرا که خرید زمین در شهرک دریابیشه از دو جنبه سرمایه‌گذاری و ساخت ویلای شخصی بسیار مناسب است و علت را در زیر شرح خواهیم داد.

از جنبه سرمایه‌گذاری و سودآوری خرید زمین در شهرک دریابیشه چون از شهرک‌های بزرگ و لوکس منطقه است بهترین گزینه برای ساخت ویلا و در نهایت با فروش ویلا به همراه سود میلیاردی خواهد بود، چرا که با خرید زمین مثلا 2 میلیارد و 500 میلیون و ساخت ویلای لوکس و مدرن با هزینه 1 میلیارد شما بعد از ساخت می‌توانند در حدود حداقل 4 میلیارد و نیم تا 5 میلیارد آن را بفروشید چون این شهرک پتانسیل فروش تا مبلغ فوق را داشته و تمامی ویلاهای این شهرک زیبا در حدود قیمت فوق و بالاتر از آن خریداری و یا به فروش رسیده است.

از جنبه شخصی، ساخت ویلا در شهرک دریابیشه بعد از خرید زمین به دلیل پتانسیل بالا و مشاعات بی‌نظیر و مساحت زیاد شهرک و محیطی دنج و خانوادگی، بهترین مورد برای داشتن ویلا در شمال خواهد بود.

البته به دلیل قیمت بالا و منطقی در این شهرک، بیشتر افراد سرمایه‌دار که توان مالی بالا برای خرید ویلا در شهرک لوکس شمال دارند امکان خرید و ورود به این شهرک را دارند و ما بیشتر افراد سرمایه‌دار و کارخانه‌دار را مالک ویلاهای این مجموعه می‌بینیم.