فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

خرید ویلا اطراف شهر - کد: 2242

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 420 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 630،000،000  تومان
فروش ويلا جنگلي در مجموعه اي تهراني نشين به صورت شهرك ، در خياباني فرعي كه از يك سو وصل به جاده آسفالته اصلي و از سوي ديگر متصل به جنگل با ويلاهاي متنوع و متعدد در قسمت هاي فرعي اين خيابان شهركي قرار دارد .
موقعيت جغرافيايي ويلا در غرب مازندران در محدوده شهر نوشهر در روستاي چلك و رياست جمهوري كه از غرب وصل به مزگاه و از شرق وصل به روستاي توريستي چلندر با جاذبه هاي بكر طبيعي دريا و جنگل ميباشد .
 فروش ويلا مطابق تصاوير موجود در سايت با نمای زیبا از چوب و سنگ انتیک طرح آجر با ويوو أبدي و بينظير و بسيار زيباي جنگل كه در كمتر ويلاهايي در شمال مشاهده خواهد شد ، اما يكي از محاسن ويژه اين ويلا داشتن ويو باز و مستقيم و بدون مانع جنگل ،  را هنگام نشستن در تراس و محوطه خواهيد داشت .
ويلا دوبلكس با موقعيت جنگلي شمال جنوبي نزديك به دريا و جنگل با چشم انداز مستقيم و باز با متراژ زمين در حدود 420 متر و سازه اي شيك ويلايي با متراژ بناي حدود 210 متر ، در مجموعه و محيطي ويلايي و تهراني نشين شهركي با نگهباني و امنيت كامل ميباشد .
مشخصات و متريال ويلا شامل ، 1 خواب در طبقه پائين با آشپزخانه اي مدرن با كابينت طرح چوب و يك سرويس بهداشتي و پذيرايي با فضاي مناسب با كف پاركت و سقف تلفيقي از چوب و كناف و شومينه گازي در كنج سالن و لوستر آويز در وسط سالن به همراه رادياتور جهت گرمايش ويلا و آيفون تصويري قرار گرفته ، و براي رفتن به طبقه دوم توسط پله اي چوبي منحني به طبقه دوم ويلا با 3 خواب ، كه يك خواب مستر بوده و در ضمن تمامي خوابها داراي كمد ديواري از جنس اي جي تي ترك و نصب شوفاژ رادياتور و پكيج روشن و يك آيفون تصويري نيز در طبقه فوقاني موجود بوده ، و در ضمن يك تراس رو به جنوب با نماي باز جنگل و كوه همراه است .
محوطه ويلا با واش بتن و گل هاي زيبا و چراغ هاي باغچه اي پايه بلند با دروازه اي از جنس ثامن جكدار بوده و كليه ي امتيازات شامل ، كنتور برق و گاز و آب در محوطه موجود و نصب ميباشد .
قيمت ويلا با مشخصات فوق در حدود 630 ميليون تومان ميباشد كه براي اين ويلا با سازه اي شيك و منظره اي رويايي و جذاب با دارا بودن امتيازات كامل قيمتي منصفانه و عادلانه ميباشد .
فاصله ويلا تا دريا در حدود 3 دقيقه و تا جنگل در حدود 15 دقيقه به صورت پياده روي و تا شهرستان زيباي نوشهر در حدود 5 كيلومتر و با جاده ي كرج چالوس در حدود 10 كيلومتر مسافت ميباشد .
ويلا با جواز ساخت و داراي كليه امكانات معمول و عرف ويلا ميباشد ، در ضمن سند ويلا شورائي بوده كه طَي مراحلي با اقدام از دهياري ميتوان اقدام به أخذ سند مالكيت و تك برگ نمود ، كه اين امر در بيشتر موارد توافقي و به عهده خريدار ميباشد .