فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

خرید ویلا باغ نوشهر - کد: 2412

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 700 متر مربع
متراژ بنا: 400 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 1،150،000،000  تومان
برای خرید ویلا باغ مورد نظر که در منطقه نوشهر و روستای علویکلا واقع شده و میتوان گفت که فاصله این ویلا باغ تا خیابان اصلی نوشهر نور حدودا 500 متر بوده و در کوچه فرعی بن بست به صورت شمال جنوب با نمای زیبا و مانند کاخ ویلا در بین ویلاهای کوچک و بزرگ در همسایگی خود که آن ها هم جزو باغ ویلاهای شخصی و مستقل هستند جلوه گری میکند .
در مسیر ویلا بعد از طی مسافتی کوتاه از دریا و خیابان اصلی اولین چیزی که نظر شما را جلب میکند یک ویلا شیک و بزرگ به سبک رومی با بنای 400 متری و محوطه ای زیبا و بزرگ حدود 700 متر مشابه کاخ ویلا به طول 55 در 13 متر در حیاط خود اين ويلا را در دسته ویلا باغ فروشی در شمال قرار داده است .
هنگام ورود به ویلا با دروازه فرفورژه به رنگ مشکی با ستون های بزرگ آهنی و یک آیفون تصویری با محوطه ای کامل و زیبا به همراه گلها و گیاهان زینتی و موزاییک فرش واش بتن با دیوارهای جانبی مزین به نورپردازی حرفه ای و گوشه ای از حیاط به مساحت حدود 40 متر مناسب برای احداث استخر نیز ممکن میباشد تا این ویلا باغ فروشی در شمال را به یک ویلا باغ استخردار در نوشهر برای فروش به شما معرفی نماییم .
بنای احداثی ویلا باغ معرفی شده در حدود 400 متر و به صورت دوبلکس در دو طبقه با طرح و نمای رومی که در نقشه خود با 5 خواب و 5 سرویس و یک سوییت مهمان با نصب تمامی کنتور برق و گاز و آب به همراه سیستم گرمایشی پکیج و شوفاژ و رادیاتور با سرایدار دایمی جهت امنیت و مراقبت باغ ویلا شخصی برخوردار بوده است .
طبقه اول این ویلا باغ شخصی ساز دارای 2 خواب مستر با کند دیواری و سرویس جدا و یک سوییت مهمان يا سرایداری به صورت کامل همراه بوده و در طبقه دوم خود که با گذر از پله چوبی با محافظ شیشه ای که به سالن بزرگ با آشپزخانه ای کامل با کابینت EGT با لولای اتریشی و سقف های از جنس کناف با نورپردازی مخفی و 2 خواب مستر و دو تراس که تراس شمال دید به دریا و تراس جنوبی با ویو و دید جنگل همراه میباشد .
قیمت خرید ویلا باغ در نوشهر با مشخصات و تصاویر فوق در سایت بانیان مسکن به گونه ای است که شما در سه قسط با پرداخت 1/3 مبلغ به صورت نقد و مابقی به صورت اقساط کوتاه یا بلند مدت که این مساله جای نشست و توافق دارد ، صاحب ویلا باغ با قیمت حدود 1 میلیارد و 200 خواهید شد .
چنانچه تمایل به تهاتر و معاوضه آپارتمان با ویلا باغ مذکور در شمال را داشته باشید ، باید خاطر نشان کرد که مالک ویلا باغ فوق تمایل به معاوضه با آپارتمان مسکونی در شهر تهران با قیمت هم طراز خود را دارد .
ویلا با زمین زیاد برای فروش در سایت #بانیان_مسکن شامل ، خرید ویلا باغ در شمال و آن هم ویلا باغ های شخصی ساز و لوکس در نوشهر و شهرهای مجاور خواهد بود و شما میتوانید ویلا با زمین زیاد و بالای 700 متر را برای خرید مد نظر داشته باشید که مورد فوق یکی از بهترین و زیباترین باغ ویلا فروشی در شمال نوشهر با قیمت 1 میلیارد و دویست میلیون تومان می باشد .
افراد زیادی برای خرید ویلا در شمال و شهرها و روستاهای بیشتر غرب مازندران با ما و دیگر همکاران مرتبط میشوند و با توجه به مبلغ خرید خود بیشتر تمایل به خرید ویلا با زمین بزرگ و حداقل 500 متر به بالاتر و در محیطی تهرانی نشین یا به صورت شهرکی و یا مستقل و آزاد بدون مشرف و با دید باز و کامل دریا و جنگل را دارند .
با توجه به این مساله که بیشتر ویلاهای فروشی نوساز و به عنوان ویلا مدرن و لوکس كه حس واقعی ویلا را به خریدار منتقل كند و با متریال ساخت کامل در اكثر موارد با متراژ زمین 200 تا 500 متر و با قیمت 200 تا 900 میلیون و آن هم به دلیل ارزش زمین و متراژ محدود زمین برای ساخت و ساز در مناطق برند و شناخته شده ویلایی شمال مانند نوشهر و متل قو برای فروش وجود داشته و تنها پیشنهاد ممکن به این افراد كه خواهان خرید ویلا با زمین زیاد در شمال و شهرهای ساحلی از رویان و نوشهر تا متل قو و رامسر هستند میتواند خرید ویلا باغ با زمین بالای 700 متر در نوشهر و شهرها و روستاهای مجاور این شهر ساحلی باشد .