فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

خرید ویلا بین نوشهر و نور - کد: 2147

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 320 متر مربع
متراژ بنا: 320 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 650،000،000  تومان
خرید ویلا بین نور تا نوشهر به دلیل نزدیکی و فاصله کم ویلاها از دریا و جنگل در این مناطق و روستاهای بین نوشهر و نور تا رویان برای مشتریان و خریداران ویلا در شمال بخصوص در این مناطق حائز اهمیت به دلیل چشم‌انداز هم زمان دریا و جنگل به صورت رویایی قابل تحقق است.
خرید ویلا بین نوشهر تا نور یکی از پر افتخار‌ترین مناطق در بحث فروش ویلا در شمال شناخته می‌شود، چون آمار خرید ویلا در این مناطق و محدوده از نوشهر تا رویان بسیار بالاست و با وجود ویلاهای متنوع ساحلی و جنگلی و تلاقی دریا و جنگل در این منطقه، توجه سخت پسندان را به خود جلب کرده است.
ویلا جنگلی مابین رویان و نوشهر در منطقه سیاه‌رود با فاصله 600متری تا دریا و خیابان واقع شده، ویلا دارای سند شورایی است که اکثر ویلاها در شمال با سند شورایی و یا در دست اقدام و نوبت سند که قابلیت تبدیل به سند تک‌برگ و شش‌دانگ را داشته و این ویلا نیز از این دسته می‌باشد.
ویلا در شهرک قرار داشته و با حدود 15 ویلا، دارای امکانات و امتیازات شهرکی و از همه مهم‌تر نگهبان و امنیت کامل و پرسنل خدماتی است همین‌طور دور تا دور شهرک دیوار‌کشی و محصور با فضای سبز برای ویلاها و شهرک می‌باشد.
قیمت و مشخصات فروش ویلا
قیمت ویلا با 320 متر‌مربع بنای تریبلکس نوساز و لوکس با زمینی در حدود 320 متر‌مربع داخل شهرک چیزی در حدود 650 میلیون تومان مقرر گردیده، که خریداران می‌توانند مبلغی را نقدا، مابقی طی 3 یا 4 فقره چک مدت‌دار آن‌هم طی توافق با مالک ویلا از ایشان خریداری و در نهایت قرارداد خرید را امضا نمایند.
ویلا در مجموع دارای 4خواب است، که یک خواب در طبقه اول و 3 خواب مستر در طبقه دوم با یک نشیمن نقلی و حدود 20 متر در طبقه دوم با دو تراس بزرگ و دلباز رو به کوه و جنگل و 3 سرویس بهداشتی و حمام مواجه خواهید شد، در ضمن کف ویلا از لمینت پارکت درجه یک و مرغوب متری 75 هزار تومانی نصب گردیده و گرمایش این ویلای مدرن و لوکس با شوفاژ و پکیج و موتورخانه روشن می‌باشد.
شما دوستان می توانید قبل از هر اقدامی برای خرید، از چگونگی صحت و سلامت ویلا در شمال تحقیق و با خیال آسوده اقدام به خرید ویلا نمایید.
منظور از خرید ویلا بین نوشهر تا رویان، روستاهایی نظیر سیاه‌رود، وازیوار، مزگا، چلک، سیسنگان، چلندر، ونوش، دیگر روستاهای توریستی و جذاب مناطق و محدوده نوشهر را در بر می‌گیرد.