فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

خرید ویلا در نوشهر - کد: 2396

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 780 متر مربع
متراژ بنا: 535 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،400،000،000  تومان
فروش ویلا در نوشهر با استخر داخلی در ویلا درون شهرکی زیبا حومه نوشهر با مساحت زمین 663 متر خالص و حدود 780 متر سند مشاع با 535 متر بنا دوبلکس 3خواب مستر با مبله کامل و فول امكانات دارای پارکینگ مسقف زیر ويلا و دو موتورخانه دارای همه امتیازات و امکانات رفاهی کامل ویلا به شرح زیر به فروش میرسد .
ویلا در سه طبقه با نمای کاملا سنگ و محوطه سازی شده کامل در حیاط که در همکف ویلا استخر بزرگ و استخر کودک با دوش و سرویس بهداشتی و یک آشپزخانه کوچک و در طبقه اول 2 خواب مستر با سالن مبله و آشپزخانه کامل با کف سرامیک طرح پارکت و طبقه دوم با یک خواب مستر و سالن و آشپزخانه با 7 اسپیلت کولر نصب شده روی ویلا و شوفاژ کشی شده و با فوتبال دستی و میز بیلیارد و تراس شرق و غرب طراحی شده است .
قیمت فروش ویلا 1میلیارد و 400 میلیون تومان پیشنهاد شده که با استخر و امکانات و امتیازات سند و پایان کار و نصب کنتورهای برق سه فاز و گاز و چاه عمیق شهرک با خیابان سنگ چین شده در بهترین منطقه جنگلی نوشهر واقع شده و با عکس موجود در سایت املاک بانیان مسکن نوشهر مشخص میباشد .
خرید ویلا در نوشهر میتواند خریدی معقول در شمال باشد به گونه ای که دسترسی سریع و نزدیك به دریا و جنگل و مناطق تفریحی بینظیر اطراف و همچنین قرارگیری در مرکزیت شهر ساحلی رویان و متل قو و در مسیر نزدیک به جاده کندوان از امتیازات خریدويلا در نوشهر است .
خرید ویلا در نوشهر به مواردی از نیاز خریداران به ویلا ساحلی شهرکی در نوشهر ، ويلا ساحلی مستقل در نوشهر ، ویلا جنگلی مستقل و به صورت باغ ویلا ویلا جنگل داخل شهرک با امنیت كامل و البته در این بین ویلا میتواند معمولی و يا ویلا استخردار و با سونا و جکوزی و فول امکانات بسته به توان خریدار تقسیم شود .
فروش ویلا استخردار جنگلی در نوشهر به مراتب با نصف قیمت و یا با قیمت مناسب تر از ویلا ساحلی استخردار در شمال نوشهر برای فروش موجود بوده و این اختلاف قیمت یك به دلیل وسعت بیشتر زمین جنگلی در نوشهر نسبت به زمین ساحلی در نوشهر بوده و موضوع بعدی ارزش بالاتر زمین ساحلی نسبت به زمین جنگلی میباشد .
خرید ویلا در نوشهر و حومه نوشهر با تنوع روستاهای ویلایی نزدیک به دریا و جنگل مورد مناسب خرید ویلا برای افرادی میباشد که قصد خرید ویلا در نوشهر و حومه این شهرستان را به صورت انتخاب نهایی دارند .
خرید ویلا در نوشهر با استخر درون ویلا که یکی از بهترین آیتم های فروش ویلا در شمال میباشد و این مزیت به دلیل استفاده شخصی از استخر داخل ویلا و بدون مشرف و دارای امنیت کافی برای ویلا میباشد و مختص افرادی میتواند باشد که محجبه و حفظ حریم برایشان در اولویت بوده و ویلا استخردار در حیاط از آن بی بهره است .
بیشتر ویلاهای فروشی در نوشهر به صورت تخصصی از مرکز شهر تا شرق به سمت رویان بوده و هدف ما از انتخاب و معرفی ویلا به شما ویلاهایی با سند مالکیت و با موقعیت امن و قیمت منطقی و مناسب میباشد و شما میتوانید با دیدن تصاویر ویلا و قیمت مشخص ویلا در سایت املاک شمال نوشهر به اسم بانیان مسکن مورد انتخابی ویلا خود را نامزد و با تماس به مشاورین ما اطلاعات لازم را کسب نمایید .
فروش ویلا استخردار شهرکی در نوشهر که نزدیک به شهر و دریا و با موقعیت جنگلی بوده و همچنین استخر داخل ویلا موردی است که ما در این تصویر به شما معرفی کرده ایم و جزو ویلاهای لوکس شهرکی با استخر درون ویلا میباشد که مورد ایده آل جهت خرید شما عزیزان میتواند باشد .