فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

خرید ویلا ساحلی - کد: 2132

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 2500 متر مربع
متراژ بنا: 1000 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 3،999،000،000  تومان
خرید ویلا ساحلی با متراژ زمین در حدود 2500 متر با سند مالکیت و جواز ساخت و پایان کار در شمال با بهترین متریال و مصالح ساخته شده است . این ویلای ساحلی با دارا بودن 2500 متر زمین و بنایی در حدود 1000 متر مربع با نقشه ای زیبا و مدرن جزو برترین ویلاهای ساحلی در شمال کشور با قیمتی در حدود 4 میلیارد تومان یا 1 میلیون دلار بفروش میرسد .
ویلا ساحلی با دارا بودن 2550 متر زمین و با 1000 متر بنای تریبلکس که یک آشپزخانه و یک سالن و نشیمن با یک سرویس بهداشتی به اضافه یک استخر نسبتا بزرگ با سونا و جکوزی و حوضچه های آب گرم و آب سرد در طبقه اول و 3 اتاق خواب مستر با یک نشیمن و تراس شمالی رو به دریا با دید و چشم انداز دریا و در طبقه سوم یک نشیمن و شاه نشین با یک سرویس بهداشتی قرار دارد . و با دارا بودن یک سوئیت ساحلی نقلی و کامل با دری جداگانه از ویلا برای مهمانان و افرادی با تعداد کم در نظر گرفته شده است .
ویلا ساحلی با دارا بودن حیاطی بزرگ با حیاط سازی زیبا و شکیل و با دارا بودن 2 کنتور برق 3 فاز برای سیستم گرمایشی و استخر و سونا که مختص این ویلا میباشد و این ویلا ساحلی با دارا بودن سند دفترچه ای و سند مالکیت جزو ویلا های لوکس و زیبای شهرک در شمال مطرح است .
ویلا ساحلی با راه اختصاصی به دریا و دید کامل دریا از روی تراس ویلا به اضافه آلاچیق در زمینی به مشاعات جهت استفاده شبانه با شومینه چوبی برای این ویلا اختصاص داده شده است .
ویلا ساحلی در مجموعه ای کوچک و در محیطی دنج و آرام از ساحل و در قواره سوم این مجموعه ی ساحلی قرار دارد ، و جزو لوکس ترین و شیک ترین ویلاهای ساحلی این مجموعه مطرح است.
قیمت ویلا ساحلی در شمال با در نظر گرفتن 9 اسپیلت در ویلا و لوازم و اثاثیه و به صورت مبله کامل یا همان فرنیش در حدود 4 میلیارد تومان تخمین زده شده است ، که برای خریداران واقعی تخفیفی هم از طرف مالک این ویلا ی ساحلی در شمال برای خریداران ویلا ساحلی مد نظر ، در نظر گرفته شده است .