فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

خرید ویلا ساحلی شمال - کد: 2094

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 165 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: ساحلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 469،000،000  تومان
خرید ویلای ساحلی ارزان قیمت در منطقه توریستی رویان تا نوشهربا امتیازات کنتور آب ، کنتور برق ،کنتورگاز میباشد . از نظر موقعیت ویلا ساحلی میباشد البته جزو ویلاهای جاده ای به ساحل و داخل کوچه ساحلی که یک سر کوچه به دریا و سر جنوبی کوچه به جاده سراسری متصل میباشد ، این ویلای ساحلی دارای 300 متر زمین با بنایی در حدود 165 متر دوبلکس و دو طبقه که طبقه اول شامل پارکینگ و انباری و یک سوئیت کوچک و یک سرویس بهداشتی و دوش حمام میباشد ، طبقه دوم این ویلای ساحلی شامل یک نشیمن نسبتا بزرگ و یک حمام و سرویس بهداشتی با دو خواب و دو تراس شرقی غربی میباشد که تراسهای ویلا با دید کامل و مسلط دریا و جنگل هستند.
ویلای ساحلی با سند و جواز ساخت و پایان کار میباشد و جزو ارزان ترین ویلاهای ساحلی در نوشهر و سیسنگان میباشد . قیمت ویلای ساحلی مذکور در حدود 400 تا 500 میلیون تومان میباشد ، خرید ویلا ساحلی ارزان قیمت در شمال ، فروش ویلا ساحلی زیر قیمت در نوشهر و شمال ،
خرید ویلا ساحلی تا 500 میلیون تومان و فروش ویلای ساحلی قیمت مناسب شامل این دسته ازویلاها در شمال میباشند ، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما مشورت کنید. خرید وفروش ویلا ساحلی در نور نوشهر و نمک آبرود با نازلترین قیمت و بهترین ویو و منطره در شمال توسط شرکت بانیان مسکن .