فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

خرید ویلا نوساز - کد: 2484

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 270 متر مربع
متراژ بنا: 185 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 740،000،000  تومان

خرید ویلا نوساز، برتری ویلای نوساز چیست؟
مزایای خرید ویلا نوساز سبب شده عده زیادی از این نوع ویلاها استقبال کنند. به رغم این که تجربه ثابت کرده قیمت فروش این نوع ویلاها گران است و از عهده برخی متقاضیان خارج، با این حال این واحدها نیز مخاطبان خاص خود را دارند و به دلیل امکاناتشان عموما با استقبال خوبی همراه می‌شوند.

ویلای شمال، از زیبایی تا امکانات
مدتی است نگاه خریداران به ویلاهای شمال تغییر یافته است، تا چندی پیش آن که عنوان می‌کرد درصدد است ویلایی در شمال خریداری نماید مقصودش خوش گذرانی‌های آخر سال و تفریحات نوروز بود. به عبارتی در گذشته هدف از خرید ویلا تنها گذراندن تعطیلات سال و ثبت لحظاتی خوش و ماندگار بود این روزها اما گویی ورق برگشته و تهیه ویلا با اهداف دیگری گره خورده است. قبل از آن که خرید ویلا نوساز را به تفصیل مورد بررسی قرار دهیم اشاره‌ای داشته باشیم به این که امروزه بیشتر افراد ویلای شمال را با چه هدفی خریداری می‌کنند؟

هدف از خرید ویلای شمال چیست؟
مدتی است کم آبی‌ها نگاه مسئولان را به خود معطوف ساخته و از گوشه و کنار اخباری مبنی بر خشکسالی در سال‌های آتی به گوش می‌رسد. بدین منظور، در شمال خریدارانی به چشم می‌خورند که از شهرهای گرمسیر و خشک ایران چون سیستان و بلوچستان راهی شمال شده‌اند بلکه با خرید ویلا نوساز یا هر نوع ویلای دیگری آینده خود را تضمین نمایند یا حداقل نام خود را به عنوان برنده در این رقابت دشوار، به ثبت برسانند.

در حالی که حتی ساکنان شمال هم عنوان می‌کنند بارندگی در مقایسه با سال‌های گذشته کاهش چشم‌گیری را شاهد بوده است (اگر از بارندگی‌های اخیر در ابتدای سال 97 چشم پوشی کنیم)، با این حال خریداران معتقدند وضعیت شمال کشور از نظر آب در مقایسه با دیگر شهرها بهتر است و به همین خاطر به شمال می‌آیند و تلاش می‌کنند با خرید ویلا، اهدافشان را محقق سازند.

مزایای خرید ویلا نوساز
به ویلا نوساز رسیدیم، ویلایی که همان‌طور که از نامش مشخص است، مدت زیادی از ساختش نمی‌گذرد. مزایای خرید ویلا نوساز زیاد است، به روایتی زمانی که تصمیم می‌گیرید به خرید ویلا نوساز بپردازید باید بدانید یکی از بهترین تصمیمات را اتخاذ نموده‌اید به چند دلیل.

قبل از آن که مزایای خرید ویلا نوساز را برشمریم به این نکته اشاره کنیم که قیمت فروش ویلا نوساز عموما گران است با این حال مزایایی دارد که شاید بتوان گفت ارزش پرداخت هزینه بیشتر را دارد.

از جمله مزایای خرید ویلا نوساز می‌توان به این نکته اشاره کرد که ویلاهای نوساز را بر اساس جدیدترین استانداردها طراحی می‌کنند، به عبارتی زمانی که به خرید ویلا نوساز می‌پردازید حداقل خیالتان راحت است که با اتکا به آخرین اصول ساخت ویلا، احداث شده‌اند، مناسب‌ترین مصالح در ساخت آن‌ها به کار رفته است، در برابر رطوبت مستحکمند و در مقابل انتقال صوت و حرارت عایقند.

خرید ویلا نوساز با توصیفی به شرح زیر؛
متراژ زمین 270 متری و سازه‌ای دوبلکس 185 متری 3 خواب که با نما و سبک رومی کار شده است و درون مجموعه‌ای شهرکی و تهرانی‌نشین نزدیک نوشهر به صورت شمال جنوبی خودنمایی می‌کند.

طبقه ورودی یا همکف دارای سالن پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، و طبقه اول یا بالایی شامل نشیمن، 2 اتاق خواب، سرویس جدا، تراس رو به حیاط و شهرک با محوطه‌ای تکمیل شده با خاک و گل و موزاییک شده و دارای سیستم گرمایشی از نوع شوفاژ رادیاتور و جزییاتی مطابق عکس ویلا تشکیل شده است.

محاسن خرید این ویلای نوساز:
یکی از محاسن اصلی همین نوساز بودن ویلاست، دیگری موقعیت خارج از روستا و نزدیک به شهر ویلا می‌تواند باشد که از مزایای ویلای نزدیک به شهر برخوردار خواهد شد، گزینه دیگر داشتن مجوز ساخت و پایان‌کار است و در نهایت حضور ویلا درون شهرک به عنوان ویلای شهرکی خواهد بود.

قیمت خرید ویلا نوساز؛
با توجه به توضیحات و مزایای ویلا در فوق قیمت خرید ویلا در حدود 740 میلیون اعلام شده که با توجه به شرایط فروش ویلا به صورت نقدی و قسطی کمی قابل تخفیف و تغییر خواهد بود و به آن دست از عزیزانی که خواهان ویلایی نوساز در شمال و نزدیک به شهر هستند و توان مالی پرداخت 740 میلیون تومان را برای خرید ویلا در شمال دارند این مورد گزینه مناسبی از دید مشاورین سایت املاک بانیان مسکن خواهد بود.

حرف آخر؛
با خرید ویلا نوساز، جدیدترین فناوری‌ها را برای خود به ارمغان خواهید آورد. به روایتی در این نوع ویلاها عموما از تکنولوژی‌های جدید استفاده شده است که همین امر سبب می‌شود خیالتان از ایمنی و امکانات ویلایی که خریداری نموده‌اید راحت باشد.