فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

رهن و اجاره ویلا - کد: 2185

نوع ملک: اجاره ای
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 150 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید
رهن و اجاره ویلا در شمال ، در شهرهای رامسر ، متل قو ، نمک آبرود ، چالوس ، توشهر ، رویان ، محمود آباد ، با متراژ زمین های متفاوت ویلا از کوچک تا بزرگ و نوع بنای ویلا در اکثر موارد از 2 تا 10 سال ساخت و قدیمی با فضای سبز زیبا و دنج ، ساحلی بودن ویلاهای رهنی و جنگلی بودن ویلا در شمال برای رهن و اجاره با قیمت های متفاوت از 5 میلیون تا 500 میلیون متفاوت می باشد .
قیمت رهن و اجاره ویلا سالانه در شمال بستگی به موارد فوق دارد ، عموما برای یک ویلای 3 خواب با متراژ بنای 170 متر تا 200 متر و متراژ زمین در حدود 250 متر تا 500 متر داخل شهرک و یا بیرون شهرک در محیطی دنج و تهرانی نشین نزدیک به دریا و ساحل و در دل جنگل ، قیمت پایه را می توان از 50 میلیون تومان جهت رهن کامل یعنی اجاره و رهن یک ساله و سالیانه ویلا در شمال از طرف موجر دریافت می گردد ، و این مبلغ نیز قابل تبدیل شدن است . یعنی به ازای هر یک میلیون تومان از پول پیش ویلا کم و به اجاره ماهانه مبلغ 30 هزار تومان افزوده می شود .
بیشتر اشخاص و مالکین ویلا رهنی در شمال و اشخاصی که ویلای خود را در شمال برای رهن و اجاره سالیانه معرفی کردند ، جهت رهن و اجاره ویلای خود تمایل به دریافت مبلغی از 5 تا 30 میلیون تومان به عنوان ودیعه یا همان پول پیش ویلا و مبلغ 300 هزار تا 3 میلیون تومان به عنوان اجاره ماهانه از مستاجر دریافت نمایند . و بعد از معرفی ویلا اجاره ای و رهنی به مشتریان توسط مشاورین املاک بانیان مسکن انتخاب موردی جهت اجاره و رهن ، مبلغ نیز توافقی بین موجر و مستاجر و قابل تبدیل خواهد بود .
رهن و اجاره ویلا ساحلی در شمال با رهن و اجاره ویلا جنگلی در شمال ، چه ویلا داخل شهرک ساحلی و چه ویلا در محیطی امن و تهرانی پسند از لحاظ قیمت رهن و اجاره متفاوت است .
قیمت رهن کامل ویلا ساحلی خوب و مورد پسند مستاجر از 70 میلیون تومان تا 400 میلیون تومان در موارد رهن و اجاره یک ساله جهت معرفی به مشتریان متفاوت است ، و در مجموع رهن و اجاره ویلا جنگلی در شمال از قیمت مناسب تر و کمتری نسبت به رهن و اجاره ویلای ساحلی در شمال برخوردار است .
رهن و اجاره آپارتمان ساحلی و آپارتمان جنگلی در شمال نیز از این قانون و قاعده فوق در خصوص رهن و اجاره پیروی می کند ، رهن یکساله و رهن 6 ماهه ویلا و یا آپارتمان ساحلی و جنگلی در موارد معرقی شده و هکچنین بنا بر ارزش رهن و اجاره ویلا و آپارتمان بیشتر توسط مالک و همان موجر تائین می شود .
جهت مشاوره و قیمت دقیق رهن و اجاره ویلا و آپارتمان در شمال با مشاورین مجرب و سایت فعال و قدر مشاور املاک کشور در شمال ، بانیان مسکن تماس بگیرید تا قیمت دقیق و کارشناسی انواع ویلاهای رهنی و اجاره ای مناطق شمالی کشور را معرفی و خدمت هم وطنان عزیز عرض نمائیم .