فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

شمال ویلا - کد: 2075

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 270 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 710،000،000  تومان
ویلا در شمال ، فروش ویلا و خرید ویلا در شمال از نکات مهم و شناخت منطقه و توریستی بودن منطقه ای که ویلا در آن احداث گردیده ، و از نظر سند ویلا و قانونی بودن ساخت ویلا در شمال ، که در قسمت نکات مهم و آموزشی سایت به آن اشاره کرده ایم .
ویلا در شمال یا داخل شهرک قرار دارد و یا بیرون از شهرک ، که در هر صورت میتوان یک بومی یا یک نگهبان برای ویلا در نظر گرفت . این ویلا دارای 3 خواب با یک خواب در پایین و یک آشپزخانه و یک سرویس و حمام دستشویی در طبقه ی اول میباشد . و 2 خواب و یک نشیمن در طبقه ی دوم میباشد .
خرید ویلا شمال و فروش ویلا شمال از بابلسر تا رامسر بسته به نوع سازه و موقعیت زمین و چشم انداز ویلا رو به دریا و جنگل با قیمتی متفاوت از  50 میلیون تومان تا 500 میلیون و در بعضی موارد خاص تا 5 میلیارد تومان متغیر است .
شمال ویلا، که مربوط به این ویلا میباشد دارای 500 متر زمین  و زیر بنایی در حدود 270 متر مربع 3 خواب که خواب ها مستر و دارای سرویس بهداشتی مجزا و تفکیکی با دوش و روشوئی میباشند ، شمال ویلا ، با سند و داخل شهرک لوکس و برند منطقه نوشهر تا سیاه رود میباشد .
ویلا شمال دارای امتیازات کامل ، شامل کنتور برق جدا و آب شهری و کنتور گاز میباشد و با امکانات و مزایای یک شهرک شیک و ایده آل در شمال را دارا است . قیمت ویلا شمال یا همین شمال ویلا ی مد نطر سایت مسکن در حدود 750 میلیون تومان و با تخفیف ویژه و شیرین به خریدار واقعی این شمال ویلا خواهد بود .
قیمت ویلا در شمال و نوشهر و رامسر و نمک آبرود بسته به موقعیت جغرافیایی و ساحلی بودن ویلا ، جنگلی بودن ویلا در شمال متفاوت است .