فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا با استخر - کد: 2122 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 270 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 580،000،000  تومان

فروش ویلا با استخر و خرید ویلا با استخر در شمال منطقه نوشهر و سیسنگان تا چلک با متراژ زمین 270 متری و سازه ای دوبلکس با 2 خواب و در حدود 2 سال ساخت به متراژ 170 متر مربع با حیاطی زیبا و دارای استخر نسبتا بزرگ و زیبا در گوشه حیاط که محوطه و حیاط ویلا ، گنجایش 3 ماشین در حیاط ویلا را دارا می باشد . ویلا با دو خواب و یک نشیمن در طبقه دوم که قابل تبدیل به خواب سوم نیز هست و تراسی که رو به کوه و نزدیک به جنگل و مناظر دیدنی اطراف ویلا در شمال با استخر میباشد .
ویلا با استخر و زمینی در حدود 270 مترمربع با بنایی در حدود 170 متر بسیار شیک و زیبا در منطقه سیسنگان تا چلک قرار گرفته است . نمای بیرونی ویلا از سنگ و داخل ویلا از سنگ آنتیک و چوب روس کار شده که زیبایی خاصی به ویلا و داخل ویلا داده است در ضمن تصاویر موجود در سایت بانیان مسکن و نمایش تصاویر ویلا و عکس از داخل ویلا گویا و مبرهن این موضوع است .

 

سیستم گرمایشی ویلا

سیستم گرمایشی ویلا با شوفاژ و پکیج بوده و این ویلا جزو ویلاهای شیک و دیدنی در شمال با استخر رو باز در مجموعه ای 8 واحدی کوچک در موقعیتی جنگلی با امکانات و امتیازات شهرکی میباشد.

 

قیمت ویلا

فروش ویلا مبله و به صورت فرنیش میباشد ، کلیه وسائل و لوازم ویلا همگی نو و شیک میباشند . قیمت ویلا از 550 میلیون تا 600 میلیون تومان میباشد که تخفیف جزئی برای خریدار واقعی ویلا پای معامله توسط مالک ویلا در نظر گرفته شده است .
ویلا استخردار مناسب برای خریدارانی که خواهان ویلا با استخر رو باز در محیطی دنج و آرام و با چشم انداز و مناظر طبیعی در موقعیتی جنگلی و نزدیک به دریا و ساحل و جنگل با تصاویر دیدنی جنگل و کوه در تراس ویلا و حیاط خود میباشند است .