فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا با سند شش دانگ - کد: 2141

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 320 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 750،000،000  تومان
فروش ویلا با سند شش دانگ در شمال ، به ندرت ویلاهای نوساز در شمال دارای سند شش دانگ میباشند . بیشتر ویلاها دارای سند شورایی یا همان مبایعنامه و فروشنامه ممهور به مهر شورا و یا ویلا در نوبت سند از طریق ماده 147 هستند .
ویلا نوساز با سند شش دانگ ، متراژ زمین ویلا در حدود 500 متر و بنای ویلا در حدود 320 متر مربع با بنایی دوبلکس و 1 خواب مستر با کمد دیواری و آشپزخانه و پذیرایی بزرگ و شومینه در طبقه فلت یا همان همکف ویلا و 2 خواب مستر با کمد دیواری و یک نشیمن متوسط با تراس رو به جنگل و کوه در طبقه دوم ویلا قرار دارد . در کنار این ویلا یک رودخانه کوچک با فضای سبز و حرکت آرامش بخش آب رودخانه در کنار ویلا زیبایی و آرامش خاصی به این ویلا داده است . ویلا شهرکی با نگهبانی و امنیت کامل و داشتن کنتور برق 3 فاز جداگانه و نقشه ای زیبا و در مکانی دنج و آرام از محیط شهرک واقع گردیده است .
قیمت ویلا با سند شش دانگ در حدود 750 میلیون تومان میباشد که به خریدار واقعی تخفیف ویژه پای معامله توسط فروشنده ویلا داده خواهد شد .
شرایط خرید این ویلا به صورت نقدی میباشد ، که به صورت شرایطی میتوان گفت نیمی از مبلغ ویلا به صورت نقدی به مالک ویلا پرداخت و ما بقی مبلغ طی نهایتا 3 ماه به صورت اقساطی و قسطی به صورت چکی به مالک و فروشنده ویلا پرداخت گردد .
خرید ویلا اقساطی و نحوه خرید ویلا به صورت شرایط بلند مدت و فروش ویلا با اقساط طولانی و فروش ویلا با اقساط بلند مدت و خرید ویلا قسطی شامل این ویلا در شمال نمیشود .
برای خرید ویلا به صورت شرایطی و قسطی در شمال با ما تماس بگیرید .ف