فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا جنگلی - کد: 2019 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 330 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 790،000،000  تومان

فروش ویلا جنگلی که در این فایل به شما معرفی می‌شود با امکانات کامل شهرکی و خاص با سازه دوبلکس با کف سرامیک درجه یک در شهرک 18 واحدی با آب شهری و سند تک‌برگ و متراژ زمین در حدود 300 متر با سه خواب، که دو خواب در طبقه بالا به همراه مستر و کمد دیواری از جنس ام دی اف ترک و یک خواب در پایین با دو تراس به متراژ 16 متر در سمت شمال و یک تراس به ابعاد 8 در 5 متر در قسمت جنوبی ویلا اعمار گردیده است.

خرید ویلا جنگلی در نوشهر با نگهبان و مشاعات از جمله به فضای سبز و فروشگاه ... بهره‌مند بوده و فاصله تا لب‌دریا حدود 700متر و با جاده آسفالته نوشهر رویان حدود 650 متر اختلاف دارد، درست است که دارای شهرک قرار دارد اما برای افرادی که در جستجوی ویلا مستقل با امنیت کامل هستند نیز با توجه به دسترسی آسان به مراکز خرید در نزدیکی ویلا می‌تواند گزینه مطلوبی برای‌تان باشد.

 

متریال درونی نظیر کابینت ویلا که از نوع ام دی اف ترک و درجه یک می‌باشد و به صورت کامل در آشپزخانه اجرا گردیده و زیبایی خاصی از لحاظ معماری به فضای داخلی و نشیمن کنار آشپزخانه بخشیده است و در مورد شیرآلات قابل مصرف ویلا که از بهترین نوع مارک موجود در کشور شامل شیرآلات قهرمان و شیبه می‌باشد.
 

موقعیت مکانی ویلا

ویلا فروشی جنگلی در شمال کشور و در محدوده شهرستان نوشهر به سمت رویان در مجموعه‌ای زیبا و معمولی با ظاهری نیمه لوکس به صورت شمال جنوبی در زمینی مستطیل شکل که چشم انداز جنگل را به صورت کامل دارد اعمار شده و شما می‌توانید عکس ویلا فروشی جنگلی را به صورت کامل در سایت املاک بانیان مسکن مشاهده بفرمایید.
 

قیمت ویلا در شمال

قیمت ویلا در حدود790 میلیون تومان می‌باشد و به دلیل نیاز مالی، این ویلا فوری برای فروش اعلام می‌گردد که با توجه به قیمت فوق، جزو ویلایی با کمترین قیمت در بهترین منطقه شمال با توجه به مساحت زمین و نوع سازه مناسب مطرح است که البته معاوضه این ویلای جنگلی با آپارتمان مسکونی در تهران نیز قابل معامله خواهد بود به شرطی که از نظر قیمتی تطابق داشته باشند.

 

مسیر ویلا که یکی از نکات مهم در خرید ویلا جنگلی که با دریا فاصله کمی دارد می‌باشد و قابل ذکر است که مسیری آسفالته و راحت داشته و مسافت و فاصله ویلا با باند پرواز و فرودگاه در حدود 30 کیلومتر از سمت شرق به غرب اختلاف مسیر داشته و با سد‌خاکی آویدر در حد 3 کیلومتر مسافت دارد.
 
جمع بندی

فروش ویلا جنگلی همان‌طور که می‌دانید تنوع بیش‌تری نسبت به ویلا ساحلی دارد و یکی از دلایل آن متراژ و مساحت اقلیم جنگلی از رشته کوه البرز به سمت شمال تا خیابان اصلی می‌باشد که این فاصله برای ویلا ساحلی برعکس و از ساحل تا خیابان اصلی امتداد داشته که در برابر گستردگی ویلاهای جنگلی ناچیز خواهد بود و این کمبود باعث افزایش قیمت آن شده در صورتی که ویلا جنگلی به مراتب ارزان‌تر برای خرید وجود خواهد داشت.