فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا دامنه کوه - کد: 2146 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 450 متر مربع
متراژ بنا: 480 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،350،000،000  تومان
فروش ویلا دامنه کوه با چشم انداز کامل و مسلط دریا و در دل جنگل در محیطی دنج و آرام داخل شهرک با نگهبانی و امکانات کامل و مستقل شهرکی در شمال ، در منطقه ای معروف و برند شمال با ارتفاع زیاد به دلیل قرار گیری ویلا در دامنه و پای کوه در شمال .
ویلا بسیار لوکس و شیک ساخته شده و از بهترین متریال و مرغوب ترین مصالح و شیرآلات و کابینت استفاده شده است . کف ویلا از پارکت درجه یک و لوکس و پنجره ها دوجداره و از جنس upvc
، بوده و گرمایش ویلا از پکیج و شوفاژ و موتور خانه میباشد .
در طبقه زیرین ویلا همانطور که در تصویر ویلا مشخص است پارکینگ ویلا و سونا و جکوزی قرار گرفته است ، در طبقه دوم یک اتاق خواب و سرویس و آشپزخانه و یک سالن بزرگ قرار دارد و در طبقه سوم این ویلا 3 خواب مستر با یک نشیمن نقلی و دنج با شومینه زیبا و تراس شمالی ویلا رو به دریا با چشم انداز دریا و تراس جنوبی با چشم انداز جنگل و کوه زیبایی بی نظیری به این ویلا در شمال بخشیده است .
قیمت این ویلای لوکس و مدرن به دلیل سازه ای زیبا و خوش نقشه با آیتم و مصالح درجه یک و از همه مهمتر ویو و چشم انداز مسلط دریا و جنگل به دلیل واقع شدن در ارتفاع زیاد و پای کوه و دامنه کوه در حدود 1 میلیارد و 350 میلیون تومان توسط کارشناسان برآورد شده است .
برای خرید این ویلا دامنه کوه بسته به شرایط پرداخت پول ویلا توسط مشتریان محترم تخفیف ویژه برای خریداران نقدی ویلا پای کوه و در دامنه جنگل در نظر گرفته شده است .