فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا در بافت - کد: 2107

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 175 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 355،000،000  تومان

فروش ویلا در بافت از لحاظ داشتن مدارک و امتیازات و انشعابات برای فروشنده و خریدار مناسب خواهد بود، چرا که قرارگیری ویلا داخل بافت باعث اخذ مجوز ساخت در طرح مسکونی محل و به طبع آن، دریافت مجوز ساخت و پایان‌کار در نهایت با مبلغی عرف و مطابق با قانون خواهد بود.

خرید و فروش ویلا یا ویلاهایی که داخل بافت مسکونی روستا یا شهر واقع می‌باشند همگی دارای جواز ساخت و در آخر دارای پایان‌کار خواهند بود.
در خصوص این ویلا داخل بافت یا طرح هادی روستایی بوده و مجوز ساخت و پایان‌کار داشته و در آخر برای گرفتن کنتور گاز و کنتور برق با پرداخت هزینه‌ای اندک، صاحب ویلا داخل بافت می‌تواند از این مزایا که داخل بافت بودن ویلاست بهره‌مند شود.

ویلای فوق در بافت بوده با جواز ساخت و پایان‌کار و همچنین سند مالکیت به فروش می‌رسد. ویلا داخل شهرک و بافت مسکونی محل در ساختمانی دوبلکس با 3 خواب و 2 تراس رو به جنگل و دریا، که به ویلای شهرکی داخل بافت شهرت دارد با نگهبانی شبانه‌روزی درون محیط و مجموعه‌ای تهرانی‌نشین و تکمیل شده و آماده سکونت احداث گردیده است
 ویلا داخل بافت دارای حدودا 250 متر زمین با سند و بنای احداثی ویلا حدود 175 متر مربع می‌باشد از لحاظ موقعیتی این ویلا داخل بافت و در محدوده سیسنگان بوده و در ضمن ویلا بسیار شیک و به صورت مبله کامل با دوربین مداربسته و امکانات لوکس و مدرن در سایت املاک بانیان مسکن برای فروش ثبت گردیده است.
فروش ویلا داخل بافت در نوشهر، که در محیطی جنگلی و آرام نزدیک به دریا قرار دارد، این امکان را به شما می‌دهد تا در منطقه‌ای روستایی ویلایی داخل بافت مسکونی داشته باشید تا بتوانید هم از امکانات شهری و هم آب و هوای روستایی آن بهره‌مند شوید و دلیل اصلی این موضوع فاصله کم روستا تا شهر بندری نوشهر می‌باشد.
اصولا ویلاهایی که در بافت نبوده دارای مشکلات و دردسرهای قانونی نظیر عدم مجوز ساخت و یا پایان‌کار خواهند بود و یا با صرف هزینه هنگفت و چند‌برابری به صورت غیر مجاز اقدام به ساخت ویلا و در نهایت نصب کنتورها و انشعابات ضروری ویلا را می‌نمایند که این مساله نیز برای خریدار ویلای این‌چنینی باید سوال باشد.