فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا در لتینگان نوشهر - کد: 2422

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 230 متر مربع
متراژ بنا: 190 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 850،000،000  تومان

فروش ویلا در لتینگان نوشهر که جزو ویلای 3 خواب با زمینی به مساحت 230 متر درون مجموعه ای خصوصی به عنوان شهرک و تهرانی نشین با سازه ای به عنوان ویلا دوبلکس در 190 متربنا مندرج در پایان کار با تصاویر بیرونی و داخلی ویلا مطابق نقشه و توضیحات طبقات در زیر اعمار شده است .

ویلا دوبلکس مانند بیشتر ویلاهای دوبلکس فروشی و یا فروخته شده در شمال در طبقه اول با یک سالن بزرگ به همراه پنجره های متوسط و قدی جهت نور دهی به سالن با محافظ و دزدگیر فلزی و با کف سرامیک درجه یک به رنگ سفید و آشپزخانه ای در انتهای سالن و رو به روی درب ورودی و اتاق خواب مستر در گوشه آشپزخانه و پله ای چوبی منحنی به طبقه اول با یک سالن نشیمن نقلی مجهز به مینی بار با 2 تراس شمال جنوبی و 2 اتاق خواب که یکی مستر و دیگری معمولی با کمد دیواری که به تراس رو به جنگل نیز متصل میباشد را خواهید داشت .
ویلا در نوشهر و روستای لتینگان کاملا نوساز و در تاریخ اسفند ماه سال نود و شش به پایان رسیده و با سند شورایی که قابل ارتقاء به سند مالکیت ثبتی به دلیل داخل بافت بودن میباشد، همچنین این ویلای فروشی در لتینگان نوشهر دارای پایان کار و مجهز به نصب کنتور برق و گاز و محوطه ای کامل با یک قالب چاه جهت آبیاری باغچه و همچنین آب مخصوص مجموعه را داراست و با قیمت 870 میلیون به خریدار با کلیه اسناد و مدارک در صورت تسویه کامل ارایه میشود .
بیشترین ویلاهای فروشی در لتینگان که در روزهای نزدیک به عید و در ماه اسفند تماما به فروش رفته اند ویلاهایی با قیمت 300 تا 400 میلیون بوده و این ویلای فروشی نیز که در تاریخ 10/12/1397 به اتمام رسیده در دسته ویلاهای فروشی در حومه نوشهر و روستای لتینگان میباشد .
خرید ویلا در لتینگان بیشتر به صورت ویلاهای مستقل فروشی در محیطی غیر بومی و تهرانی نشین در خیابانی فرعی مانند خيابان به نام و کوی افشین و ...قرار داشته و بیشتر با قیمت زیر 900 میلیون بوده و خرید ویلا در لتینگان و داخل شهرک اکثرا با قیمتی بالای 900 میلیون تا چند میلیارد میتوان به شما عزیزان معرفی نمود.
این ویلا نیز با قیمت نهایی 850 میلیون تومان در لتینگان با شرایط و موقعیت خاص فوق برای فروش با تصاویر و مشخصات کامل و تا جایی که امکان داشت تصاویر واضح و دقیق در سایت ثبت تا شما انتخابی مناسب و منطقی داشته باشید .

لتینگان نوشهر کجاست ؟؟

لتینگان از روستاهای توریستی و ساحلی شمال در دهستان خیرودکنار و بخش مرکزی شهرستان نوشهر میباشد که از غرب به روستای شمع جاران و درزیکلا و از شرق به روستای خیرودکنار و از جنوب به روستای شوفسکاج و سنگتو و از شمال به جاده کمربندی نوشهر و دریای خزر مرتبط و متصل میباشد .
از لحاظ مسافت و فاصله لتینگان در 2 کیلومتری شرق نوشهر و 5 کیلومتری فرودگاه این شهرستان و جزو روستاهای متصل به شهر نوشهر با پتانسیل بالا و طبیعتی بکر و جذاب كه جزو پرفروش ترین روستا در ارتباط با خرید و فروش ویلا در شمال و حومه نوشهر تا رویان میباشد .
فروش ویلا در لتینگان از آن جهت در بورس بوده که از یک سو نزدیک به دریا و پلاژ ساحلی متصل به جاده اصلی کپورچال بوده و از سوی دیگر به عنوان روستای شهری و نزدیک به شهر و طبیعتی بکر و زیبا و محیطی امن و دنج برای افرادی میباشد که خرید ویلا در لتینگان داشته و برای ورزش و پیاده روی از دریا تا کوه را در اولویت داشته اند .
لتینگان مانند دیگر روستاهای پرجمعیت نوشهر دارای 5 شورا و یک دهیار به نام آقای جمشیدی میباشد که در عمران و آبادی محل کوشا و فعال بوده و همچنین در مورد فروش ویلا در لتینگان و فروش زمین در لتینگان که با اسناد و مدارک شورایی برای فروش به شما معرفی ميشود ، شاید شما هم خرید ويلا با سند شورایی در لتینگان داشته اید و به شورائ جهت ممهور شدن مبایعنامه رجوع داشته و با نحوه فعالیت و راهنمایی شورائ و طریقه عملکرد آنها در جهت گارسازی خود آشنا شده اید .
لتینگان علاوه بر داشتن موقعیت طبیعی عالی دریا و جنگل دارای هتل های ساحلی و جنگلی نظیر و متل صحرا و فست فود ساحلی ساینا و سفره خانه سنتی کوچینی در جوار خود و علاوه بر این دارای دانشگاه نیز در ورودی خیابان بهرام که از خیابان های ویلایی قدیمی در لتینگان بوده میباشد و خیابان معروف دیگر ویلایی و خوش نشین کوی افشین میباشد که خیابانی کلا تهرانی نشین و بدور از بومی که در شرق لتینگان واقع بوده و ویلاهای قدیمی حیاط دار در آن به تعداد زیاد وجود دارد و لتینگان را منحصر به فرد در بین روستاهای دیگر ساحلی نوشهر گردانیده است .
فروش ویلا در لتینگان كه در بین روستاهای مجاور آن هم فراوان صورت میگیرد و در مجموع به نام لتینگان شناخته میشوند ، به طور مثال فروش ویلا در درزیكلا كه از یک سر به شمع جاران و از سمت دیگر به لتینگان و آبندانک مرتبط بوده ، فروش ویلا در سنگتو که از یک سو به خیرودکنار و از سوی دیگر به لتینگان متصل میباشد و با تنوع شهرک های ویلایی مانند فروش ویلا در شهرک شالیزار ، کوی فرخ ، شهرک گلها ، شهرک فردیس ، شهرک ریاحی و دیگر شهرک های کوچک و بزرگ خلاصه میگردد.