فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا شهرکی دوبلکس - کد: 2447

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 450 متر مربع
متراژ بنا: 210 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 780،000،000  تومان
در این فایل فروش ویلا که به صورت تصاویر کامل از محیط اطراف آن و همچنین ویدیوی کامل از داخل و بیرون ویلا می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، چیزی جز ویلای دوبلکس داخل شهرک نیست که به طور حتم می‌تواند خواسته اکثر شما باشد، چرا که با سلیقه‌ای که از شما سراغ داریم مطمینا یک ویلای دوبلکس 3‌خواب شهرکی در یک مجموعه ویلایی سرسبز و دل‌باز با قیمت مناسب را به یک ویلای فلت یا نیم‌دوبلکس ترجیح خواهید داد.
کلیپی از ویلای فروشی دوبلکس درون شهرک

مشخصات ویلا؛
ویلا فروشی دوبلکس در زمینی به وسعت حدود 450‌متر خالص درون شهرک، چرا خالص؟ به دلیل این‌که در بیش‌تر شهرک‌های منطقه مشاعات را نیز جزو زمین حساب می‌کنند، اما این ویلا در زمین سنددار با متراژ خالص 450‌متر در سازه‌ای دو‌طبقه و دوبلکس با سه‌خواب اعمار گردیده است.
محوطه‌ای زیبا شما را به داخل ویلا با سالن بزرگ و آشپزخانه‌ای کامل و اتاقی در گوشه سالن و سرویسی مخفی کنار درب ورودی هدایت می‌کند، در طبقه دوم نیز شما با سالن نقلی و دنج با دو‌خواب و تراسی که از اتاق نیز راه داشته و چشم‌انداز رویایی جنگل را به شما نشان می‌دهد غافل‌گیر خواهید شد، البته اتاق‌ها مستر و دارای کمد دیواری می‌باشند.
موقعیت ویلا؛
این ویلا در شمال و محدوده شهرستان نوشهر در 25 کیلومتری به سمت رویان، حوالی سی‌سنگان در مکانی جنگلی نزدیک به دریا واقع شده است.
فروش ویلا دوبلکس شهرکی در محیطی شهرکی و بزرگ به وسعت ده‌هکتار در یکی از قواره‌های 450 متری شهرک به صورت شمال جنوبی قرار گرفته و کاملا دید جنگل را به شما نشان خواهد داد.
وجه تمایز ویلا؛
یکی از محاسن این ویلای دوبلکس شهرکی معاوضه با آپارتمان مسکونی در تهران یا کرج هم می‌تواند باشد به دلیل این‌که مالک این ویلای نوساز اهل تهران بوده و حاظر به معاوضه ویلای خود فقط با آپارتمان مسکونی در دو شهر فوق می‌باشد.
از دیگر محاسن ویلا این است که، در بهترین نقطه شهرک به صورت دونبش و دوکله با ویو ابدی کوه و جنگل رو به جنوب قرار گرفته و در شهرکی مثال زدنی که به عنوان پارک ویلا شهرت دارد، چرا که مشاعات این شهرک 70% می‌باشد و شامل خیابان‌های عریض، پارک بازی، میدان بزرگ در وسط شهرک، را داشته و حدود 30% از این مجموعه ویلا‌سازی شده و فاصله با ویلاهای رو‌به‌رویی حدود 70 متر می‌باشد.
امتیاز ویلا؛
ویلای فروشی دوبلکس شهرکی فوق علاوه بر نوساز بودن، دارای سند تک‌برگ با زمین خالص 450 متری شمال جنوبی بدون مشرف، که البته مشاعات را به آن اضافه کنید حدود 1000 متر خواهد شد، علاوه بر آن دارای پایان‌کار و نصب کنتورهای ضروری برق و گاز و آب بوده و با دریا حدود 600 متر فاصله داشته و تا جنگل نیز حدود 800 متر خواهید رفت.
قیمت فروش ویلا دوبلکس شهرکی؛
با توجه به این مساله که ویلا درون شهرک بزرگ واقع شده و در چنین شهرک‌های برندی با متریال فوق ویلا کمتر از یک میلیارد تومان وجود نداشته، اما در این شهرک رو ‌به‌ رشد قیمت بسیار مناسب و حتی می‌توان گفت ویلا زیر‌قیمت فروش می‌باشد، و با توجه به دارا بودن اسناد و مدارک مالکیت محضری و همین‌طور در ردیف ویلاهای سودآور شمال برای شما خواهد بود، که قیمت ویلا در حدود 770 میلیون تومان به دلیل مهاجرت به فروش می‌رسد.
توصیه مشاور سایت املاک بانیان‌مسکن؛
در خصوص خرید ویلا در شمال، چنانچه مد‌نظر شما ویلای دوبلکس 3خواب جنگلی درون شهرک زیبا و با قیمت خرید مناسب می‌باشد، توصیه می‌کنیم حتما بعد از بازدید مواردی تا مشابه رنج قیمت، این ویلا را هم در آخر مدنظر داشته باشید، به شخصه مطمین هستم در نهایت این ویلا را مورد پسند قرار خواهید داد و علت آن هم موارد فوق‌الذکر خواهد بود. 
متریال ساخت ویلا؛
نمای بیرونی از سنگ و سیمان‌ سفید شده با پنجره‌های قدی و پله‌های سنگی و دیوار بلوکی سیمان‌کاری شده از بیرون جلوه‌گری می‌کند، در داخل ویلا کف پوش سرامیک رنگ روشن درجه یک سایز 50.50 و کابینت هایگلاس در آشپزخانه و پله‌های تمام چوب و شیرآلات برند قهرمان در سرویس‌ها و آشپزخانه نظر هر سخت پسندی را به خود جلب خواهد کرد، به صورت ویدیو می‌توانید اجزا و متریال داخلی و بیرونی ساختمان را بهتر مورد بررسی قرار دهید.