فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا صلاح الدین کلا در شمال - کد: 2055

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: نیم دوبلکس
متراژ زمین: 220 متر مربع
متراژ بنا: 140 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 175،000،000  تومان

فروش ویلا صلاح‌الدین‌کلا در شمال از نوع سازه ویلایی نیم‌دوبلکس 2 خواب که با نام نیم‌پیلوت نیز شناخته می‌شود، دارای زمین 220 متری با ساختمانی پارکینگ‌دار 140 متری با موقعیت و جانمایی ویلا به صورت شرقی غربی احداث شده است.
ویلای فروشی در صلاح‌الدین‌کلا هم مانند روستاهای حاشیه نوشهر برای خرید، طرفداران زیادی دارد و شما می‌توانید هر مدل ویلایی در هر سبکی از ویلای ساحلی و یا ویلای جنگلی را در لیست خرید خود با قیمت مد نظرتان داشته باشید.
فروش ویلا صلاح‌الدین‌کلا در شمال و غرب مازندران، مابین دو شهر رویان و نوشهر با قیمت 170 میلیون تومان به فروش می‌رسد که در رابطه با خرید ویلای 2 خواب حومه نوشهر یا اطراف رویان در شرایط این روزهای مسکن قیمت اکازیون و در کل برای شما به خرید ویلای زیر قیمت در نوشهر می‌تواند باشد.

فروش ویلا در منطقه صلاح‌الدین‌کلا در شمال که یکی از مناطق توریستی شهرستان نوشهر می‌باشد و ویلاهایی که در این منطقه قرار دارند به دلیل نزدیکی کوه و جنگل با دریا و قرار گرفتن ویلاها در قلب شمال و منطقه توریستی سیسنگان، از غرب متصل به جنگل سیسنگان و از سمت شرق وصل به روستای توریستی تفریحی ونوش، که وبلای شمال و یک راه مستقیم و اختصاصی به جاده کوهستانی و زیبای آب‌پری و کدیر متصل و فایل فروش ویلا در صلاح‌الدین‌کلا، از سمت شمال وصل به دریای خزر و ساحل زیبای دریای شمال می‌باشد.
ویلاهای این منطقه با دسترسی آسان به پمپ بنزین صلاح‌الدین‌کلا و سی‌سنگان و مراکز و فروشگاه‌های برند و مارک فروشی‌ها را می‌توان به پرفروش‌ترین ویلاهای خطه شمال با امکانات فوق معرفی کرد.

فروش ویلا در صلاح‌الدین‌کلا به دو صورت مستقل و شهرکی وجود دارد، در مورد این ویلا که به صورت مستقل و در محیطی تهرانی‌نشین واقع شده، سازه‌ای نیم‌دوبلکس با زمین مناسب این سبک ویلا و قیمتی خوب برای خرید به شما ارایه می‌گردد، تا افرادی که خواهان خرید ویلا زیر 200 میلیون تومان در بهترین نقطه شهر شمال در نوشهر و صلاح‌الدین‌کلا را دارند، معرفی می‌شود.

توضیحات بیشتر این ویلا در صلاح‌الدین‌کلا با ویلاهای مشابه در شمال را می‌توانید در سایت بانیان مسکن جستجو و پیگیر ویلاهای جذاب با طرح و نقشه معماری متنوع باشید.