فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا فلت - کد: 2189

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 200 متر مربع
متراژ بنا: 120 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: 10 تا 20 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 180،000،000  تومان
فروش ویلا فلت شمال در بهترین نقطه ی پارک جنگلی سیسنگان با دسترسی آسان به پارک ملی سیسنگان و محیط اطراف پارک و با نزدیکی به دریا ، جزو ویلاهای فلت فروشی در منطقه ی جنگلی سیسنگان از توابع شهرستان نوشهر و بین نوشهر تا رویان واقع می باشد .
ویلا فلت دارای 200 متر زمین داخل شهرک ، با نگهبانی و امنیت کامل شهرکی جنب پارک جنگلی سی سنگان و با سازه ای قدیمی فلت در حدود 10 سال ساخت با متراژ بنا و سازه ای همکف در یک طبقه در حدود 120 متر 2 خوابه با یک سرویس بهداشتی ایرانی و دوش و حمام در یک جا و آشپزخانه و یک سالن بزرگ با شومینه و مبله و محوطه و حیاطی سبز و پرگل به دلیل قدیمی بودن حیاط ، منظره ای زیبا و سرسبز به این ویلای فلت در حومه ی نوشهر داده است .
قیمت ویلا فلت داخل شهرک در شمال در حدود 180 میلیون تومان می باشد و پیشنهاد ما به خریداران ویلا تا 200 میلیون تومان در شمال این ویلا فلت داخل شهرک با قیمتی در حدود 180 میلیون تومان است . و ناگفته نماند یک سری بازسازی و تعمیرات مختصر در حد 5 میلیون تومان یا کمتر جهت زیبایی داخلی و بیرونی ویلا جهت بهتر شدن و رنگ و رخ گرفتن ویلا نیاز است تا این ویلا را به یک ویلای شیک و نقلی در بهترین منطقه فروش ویلا در شمال تبدیل کند .
ویلا فلت و در اصطلاح در یک طبقه با متراژ 120 متر بنا گردیده و سیستم گرمایش ویلا فلت با بخاری و شومینه گازی و سیستم سرمایش نیز از طریق کولر گازی و اسپیلت تامین میگردد . ویلا دارای جواز ساخت و سند ، با کنتور برق و گاز وصل و روشن در ویلا تحویل خریدار میشود .
فاصله ویلا تا نوشهر در حدود 28 کیلومتر و با پارک جنگلی سیسنگان در حدود 100 متر و با دریا و جاده ی اصلی در حدود 200 متر فاصله دارد و جزو ویلاهای فلت با قیمتی مناسب و در مکانی دنج و بیرون از بافت بومی و محلی روستا و در محیطی تهرانی پسند و تهرانی نشین واقع گردیده است .
چنانچه به دنبال خرید ویلا تا 200 میلیون تومان داخل شهرک و در محیط و مکانی دنج و آرام و تهرانی نشین و با حیاطی پرگل و سرسبز که حس واقعی ویلا در شمال را داشته باشد را دارید این ویلا فلت و نقلی با قیمت زیر 200 میلیون تومان می تواند گزینه و مورد مناسبی با قیمت 180 میلیون تومان برای خریداران محترم باشد .