فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا قسطی - کد: 2125

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 330،000،000  تومان

فروش ویلا قسطی در شمال که ویلای فوق شامل این معقوله نمیشود ، اما مواردی از ویلا برای فروش موجود میباشند که صاحب ویلا با شرایط خاص مشتری موافقت کرده و حاظر به فروش ویلای خود به صورت نصف نقد و مابقی طی چند فقره چک مدت دار و یا ماهانه با پرداخت مبلغی از سوی خریدار ویلا به فروشنده ویلا که این مبلغ توافقی میباشد ویلا طی چند قسط به خریدار واگذار میگردد.

 

فروش ویلا به صورت شرایطی

خرید و فروش ویلا به صورت شرایطی به گونه ای که طرف فروشنده حاظر به فروش ویلای خود به صورت اقساط بلند مدت مثلا یک ساله و یا دو ساله که در این شرایط خریدار ویلا مبلغی را به عنوان نقدی به صاحب ویلا که توافقی میباشد پرداخت میکند و مابقی پول ویلا را به صورت قسطی و اقساطی بلند مدت پرداخت مینماید.
خرید ویلا به صورت شرایطی مثلا معاوضه ویلا با آپارتمان در تهران و یا معاوضه ویلا با آپارتمان در کرج ، معاوضه ویلا با ماشین به گونه ای که فروشنده قبول میکند به ازای فروش ویلا خود ماشین از خریدار قبول و مابقی پول باقیمانده ویلا به صورت اقساطی و قسطی توسط خریدار به فروشنده ویلا پرداخت گردد.
فروش ویلا با قسط طولانی مدت و فروش ویلا چکی و نقدی و یا فروش ویلا به صورت اقساط بلند مدت در شمال و یا دیگر نقاط کشور بسته به شرایط فروشنده ویلا و نحوه پرداخت وجه نقد و مابقی با چک و یا با اقساط بلند مدت و توافق طرفین دارد.