فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا لوکس نوشهر - کد: 2240

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 1008 متر مربع
متراژ بنا: 470 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،400،000،000  تومان
فروش ویلا لوکس نوشهر در يكي از بهترين و بزرگترين شهرك هاي شمال كشور با موقعیت جنگلی ، نزدیک به جاده و دریا با سند مالکیت سربی و شش دانگ در محدوده نوشهر ، در روستای توریستی و جذاب وازیوار و بن جی کول با بهترین مصالح و آیتم در دو طبقه به صورت نوساز آماده فروش میباشد .
فروش ويلاي مدرن ، فول امكانات از نمك آبرود تا رويان در شهرستان توريستي نوشهر در مسافت 25 كيلومتري نوشهر تا 10 كيلومتري رويان حاشیه ی روستاي سرسبز در مجموعه ای تهرانی نشین با ویوی شمال جنوبی احداث گردیده است .
فروش ويلاي فول امكانات در يكي از بزرگترين و قشنگترين شهرك هاي معروف در منطقه رويان و سيسنگان همراه با تمام امكانات رفاهي و تفريحي ، اين ویلا درون شهرک لوكس و فول امكانات را دارای مزیت هایی کرده كه آن را نسبت به شهرك ها و ويلاهاي ديگر متمايز كرده است .
ويلاي فوق داراي امكاناتي شامل : سند مالكيت ششدانگ ، جواز ساخت ، كنتور آب ، كنتور گاز ، كنتور برق و حتي داراي خط تلفن نيز ميباشد و از دیگر مزييت هاي آن داشتن استخر و جكوزي و زمين تنيس و از همه مهمتر نزديك بودن آن به جنگل و ساحل دريا است ، اين ويلا در 300 متري دريا و 900 متري جنگل  قرار گرفته و تا پارك جنگلي سيسنگان يك كيلومتر فاصله دارد .
حياط سازي و محوطه سازي اين ويلا با بهترين شكل و زير نظر كارشناس فضاي سبز گل كاري و باغچه كاري شده است و قسمت هاي ديگر آن سنگ فرش ميباشد ، و با چراغهاي پايه داري كه در تمام قسمتهاي حياط به كار رفته نورپردازي زيبايي در شب دارد كه زيبايي خاصي به آن داده است . اين ويلاي لوكس و مدرن با داشتن نگهبان و دوربين هاي حفاظتي از نظر امنيتي تحت حافظت كامل قرار گرفته است .
ويلاي فروشي مدرن و شیک در نوشهر ، داراي يك سالن بزرگ و يه اتاق خواب و سونا خشک و جکوزی با آشپزخانه کانل و لوکس و شومینه گازی زیبا در طبقه پايين و سه اتاق خواب و يك سالن و آشپزخانه در طبقه بالا و آبدارخانه ، كف سرامیک رنگ سفید زیبا ، مجهز به سيستم گرمايشي در كل ساختمان و شوفاژ كشي و شومينه و سيستم سرمايشي در كليه ساختمان با بهترين نوع جنس و قسمتي از نماي بيروني و داخلي آن سنگ كاري و آجر كاري و نماي چوب ميباشد ، ویلا داراي دو تراس شمالي و جنوبي كه از يك طرف مشرف به دريا و از طرف ديگر مشرف به جنگل ميباشد .
آشپزخانه تماماً كابينت از بهترين جنس ترك اِم دي اِف همراه با مطبخ مجهز داراي بار و داراي چهار اتاق خواب مستر با تمامي گرمايشي و سرمايشي و سرويس بهداشتي با بهترين جنس و لوكس ترين شيرآلات و توالت ايراني و فرنگي با جديدترين نوع آن ، و تمامي درب ها با بهترين نوع چوب و پنجره هاي مشبك و تزيين شده با بلوك هاي شيشه اي و رنگي زیبایی بی مانندی به این ویلا لوکس در نوشهر داده است .
ويلا فروشي فول امكانات و لوكس در شهرك بزرگ و ديدني كه كل مساحت شهرك 10هكتار و یکصد هزار متر مربع و 30 هزار متر مربع مشاعات با استخر و زمين تنيس ميباشد ، مساحت زمين اين ويلا لوكس و مدرن 1008 متر مربع و زير بناي ساختمان ویلا 470 متر مربع مساحت دارد ، كه جزو بهترين شهرك هاي منطقه شمال كشور از متل قو تا نوشهر ، در روستاي ونوش ميباشد .
قیمت و مبلغ خرید اين ويلاي زيبا و لوكس با نظر كارشناسان املاك و مهندسين ساختمان به قيمت 2 میلیارد و 500 میلیون تومان قيمت گذاري شده است ، که برای اشخاصی که خرید این ویلا مد نظرشان است با شرایط پرداخت در کوتاه مدت ، تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است .