فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

فروش ویلا مدرن و تریبلکس - کد: 2199

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 472 متر مربع
متراژ بنا: 382 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 1،300،000،000  تومان

فروش ویلا تریبلکس مدرن در زمینی به مساحت 472 متر مربع سنددار و با بنای مفید 382 متر مربع واقع در عباس آباد ، حدود 4 کیلومتر بعد از متل قو و دارای جواز ساخت و عدم خلاف از شهرداری عباس‏ آباد می‏باشد که طول زمین در حدود 48 متر و عرض آن 12 متر می‏باشد ، لازم به ذکر است طول ساختمان و بنای احداثی ویلا 16 متر و عرض آن 7 متر می‏باشد ، فاصلۀ ویلا تا جادۀ اصلی 300 متر و فاصله تا دریا در حدود 500 متر می‏باشد و همچنین دارای ویوی ابدی و باز جنگل کلاردشت می‏باشد .

مشخصات ویلا : ساختمان ویلا از 3 طبقه تشکیل شده که طبقه همکف شامل پارکینگ - استخر به ابعاد 7×4 متر و سونای خشک به مساحت حدوداً 6 مترمربع می‏باشد ، همچنین سرویس ایرانی-فرنگی و mini bar نیز در این قسمت وجود دارد ، طبقه اول دارای سالن پذیرایی و آشپزخانه و سرویس بهداشتی  ایرانی – فرنگی می‏باشد . طبقه دوّم دارای 3 خواب ( یک خواب مستر) و Tv room و سرویس بهداشتی و حمام است و انباری 6 مترمربعی نیز در نظر گرفته شده است .

طراحی ساختمان ویلا بر اساس داده‏ های سازه بتن مسلّح و بر اساس داده ‏ها مکانیک خاک بهمراه فایل محاسبات etabs و همچنین بتن با عیار 400 برای فنداسیون از شرکت پارس بتن با ارائه گواهی‏نامه میله‏ گردهای مصرفی از کارخانه اصفهان و کاشان بوده است که دارای certificat می‏باشد و همینطور طراحی منحصر بفرد بدون وجود ستون قابل مشاهده و سازه سردرب مدرن و همچنین استفاده از سفال‏ هاش با عایق درونی .

در مورد تصاویر مندرج در سایت بانیان مسکن مربوط به این ویلا تریبلکس مدرن و لوکس با سند واقع در متل قو تا عباس آباد باید خاطر نشان کرد که تصاویر به صورت 3d و کامپیوتری میباشد و تا اتمام ویلا چیزی در حدود 2 ماه زمان لازم است که تقریبا 80 درصد کار انجام گردیده و در پایان دقیقا تصاویر مندرج در سایت مشابه پروژه ویلا تریبلکس در متل قو خواهد شد .

امکانات این ویلا فروشی و مدرن به صورت مختصر شامل موارد زیر می باشد . 

1. اجرای زه‏کش طبیعی با استفاده از لوله‏ های مخصوص 200 میلی‏متر در عمق 5/2 متری که با مشاورۀ شرکت شهرآب دور تا دور ساختمان ویلا صورت گرفته است و تخلیه آن به بیرون با استفاده از موقعیت نهر طبیعی انجام گرفته ، جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت و بالا بردن  عمر سازه بتنی

2. شوفاژ خانه ی مرکزی جهت تأمین گرمایش و استفاده از انرژی‏های دانش بنیان و به روز ( رادیاتور قرنیزی)

3. موتورخانه مستقل جهت تصفیه و گرمایش آب استخر ویلا ( تحت نظارت شرکت آرین استخر)

4. انجام لوله‏ کشی کلکتوری سوپرپایپ برای آب سرد و گرم و رادیاتور قرنیزی هر کدام مستقل بدون اتصال در کف.

5. کولرهای گازی و جانمایی مناسب برای هر قسمت از ساختمان  برای تأمین سرمایش در فصل گرما.

6. استفاده از پوشش رنگ الاستیک بر پایه نانو تکنولوژی و همچنین چسب بتن برای نفوذ ناپذیر کردن کلیه سطوح جداره‏ های بیرونی ساختمان تحت نظارت شرکت شیمی ساختمان آبادگران.

7- آسانسور از همکف به طبقه اول

8- نصب دوربین‏های مدار بسته speed dome با قابلیت ضبط خودکار و ارسال اس ام اس - سیستم اعلام حریق – دزدگیر - درب ضد سرقت – آیفون تصویری – درب ریموت کنترل ، که نشانه امنیت بالا و مدرن بودن ویلا در محیطی تهرانی نشین و مستقل می باشد .

9- محوطه‏ سازی ویلا با کاشت درختان پالم 5 متری .

10- کلیه متریال و مصالح مصرفی ویلا فول وارداتی یا درجۀ 1 ایرانی می‏باشد .

11- ساختمان ویلا به صورت مبله کامل و در اصطلاح فول فرینچ می‏باشد .

احتراماً به استحضار میرساند قیمت پایه 14000000000 ریال و کف قیمت جهت انجام معامله 13000000000 ریال تائین گردیده است . در ضمن جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط مستقیم با مالک ویلا ، آقای ابراهیمی با شماره موبایل 09126194985 تماس بگیرید .